Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

Benny's Challenge #1

Recommended Posts

Benny-s-konkurs.png

Benny's Original Motor Works - Challenge #1

Witamy wszystkich głodnych tuningu swoich maszyn pasjonatów! Z przyjemnością niesiemy dobre nowiny, że już nie dużo czasu dzieli nas od rozpoczęcia naszej działalności i zmienienia całego tuningu wizualnego w całkowicie nową rzecz! Dużo słyszy się plotek o częściach, cenach oraz o funkcjonowaniu naszego warsztatu - za niedługo rozwiejemy je wszystkie i sami zobaczycie jak od dzisiaj będziemy z wami pracowali! Jednak dzisiaj nie o tym. Jako mały teaser całego wizualnego szaleństwa zapraszamy was do pierwszego konkursu który będzie początkiem przyszłych challengów związanych z wami - kierowcami - oraz z waszymi maszynami. Dziś jako wprowadzenie przyjemny konkurs, który pozwoli zgarnąć wam Bon rabatowy -65% na dowolny tuning wizualny jednego samochodu! Bon ten będziecie mogli zrealizować kiedy chcecie przy tuningu dowolnego samochodu lub też taki bon możecie komuś podarować jako wspaniały prezent!
 

Co zrobić aby wziąć udział? Najprostrza sprawa na świecie! Napiszcie w komentarzu swoje imię i nazwisko oraz pojazd którym się poruszasz a następnie opisz nam, dlaczego twój samochód potrzebuje odświeżenia wizualnego! Może to być stare tornado, może to być najnowsze Itali GTO - każda gablota potrzebuje trochę nowego powiewu! Jeśli uważasz, że twoje auta są już jeżdżącą perfekcją, możesz napisać post dla jednego z twoich znajomych w celu poprawienia wyglądu jego/jej czterech kółek! 

Konkurs kończy się w środę 3.07.2019r dokładnie o godzinie 23:59 a już kolejnego dnia - 4.07.2019 poznacie osobę, która otrzyma bon rabatowy! Jeszcze raz zapraszamy do wstępnego konkursu, liczymy na waszą kreatywność bo będzie ona brana pod uwagę! 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allan Reid - Sultan RS - Pracuje w policji i jestem jebany przez wszystkich

  • Like 1
  • LUL 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanley Cris - Sultan - Nie jest on w ogóle przerobiony wizualnie, a chciałbym aby wyglądał tak jak jego mocniejszy brat Sultan RS którego już upodobała sobie nasz policja i większość z nich już go kojarzy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zack White - Carbonizzare - Jestem ścigantem który zaczyna dopiero karierę w wyścigach a jak wiadomo kierowca musi dobrze się prezentować nie tylko umiejętnościami ale też autem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Scott Shake - świeżo zamówione Turismo Classic, moje drugie "auto-marzenie", wyspowo jak i globalnie, pierwszym był Comet Retro. Chciałbym je zmodyfikować tak, by odwzorowywało styl właściciela i prezentowało się dostojnie oraz z klasą, a przy okazji samochód ma pewien rodowód wyścigowy, który chciałbym wykorzystać w przyszłości. W skrócie, chciałbym uczynić z Turismo to, czym aktualnie jest Comet, czyli klejnotem w koronie i perełką do pary.

Edited by ArtoseruS
  • Like 4
  • POGGERS 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Jose Scorsese

• Ubermacht Sentinel Classic 🚗

 Pragnę doprowadzić do porządku i zarazem odświeżyć trochę furę którą odziedziczyłem po ojcu.

Głównym problemem jest korozja pojawiająca się na podwoziu.

Ubermacht Sentinel Classic stanowi idealną bazę pod tuning wizualny. Mam już koncepcję projektu który zamierzam wdrożyć w życie wraz z ekipą Benny's Original Motor Works. Czarny lakier, czerwony panel na przednim zderzaku pod lampami, szprychowane felgi, delikatnie przyciemnione szyby..🚘

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...