Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

WRC Tournament

Recommended Posts

1-1.png
 

WRC Tournament

Witamy! chcielibyśmy wszystkich zaprosić na pierwszą odsłonę WRC Tournament! Jest to turniej poświęcony wyścigom na szutrze oraz każdej innej nawierzchni niż asfalt! Myślałeś że jesteś dobrym kierowcą i wraz ze swoim sportowym autem potrafisz przejechać każdą trasę? Czas się sprawdzić!

System wyścigów
WRC Tournament będzie serią 8 różnych wyścigów. Każdy z was może przystąpić do turnieju z symbolicznym wpisowym $1!. Jak będzie wyglądał cały przebieg turnieju: Co tydzień będziemy mieli do przejazdu jeden wyścig, którego trasa będzie przygotowana specjalnie przez nas. Każda trasa będzie wcześniej podana tak, abyście mogli przećwiczyć przejazd kilka razy przed dniem wyścigu. W dniu wyścigu wygrywa osoba, która przejedzie trasę w najkrótszym czasie. Zawodnicy odpowiednio do zajętego miejsca będą otrzymywali punkty. Osoba, która po 8 wyścigach uzyska największą ilość punktów wygrywa! W przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w wyścigu w wyznaczonym terminie, będzie mógł wystartować w drugim wspólnie wyznaczonym terminie ale musi ponieść małą konsekwencję - do przejazdu doliczymy 5-10 sekund (w zależności od sytuacji w tabeli). Całą tabelę będziecie mogli śledzić na bieżąco po wyścigach na forum naszego miasta. Dodatkowo na forum na kilka dni przed wyścigiem będziemy umieszczali trasę obecnego wyścigu. W wyścigach będą prowadzone dwie osobne tabelki dla dwóch różnych kategorii samochodów ( o czym wspomnimy za niedługo): Off-Road oraz Sport. Kategoria Sport będzie tą najważniejszą, która przyniesie wam największą wygraną natomiast kategoria Off-Road będzie poboczną - mniej wartościową. Natomiast warto wziąć udział w obydwóch kategoriach. Aby zdobyć kilka dodatkowych punktów do głównej tabelki będziecie mogli wziąć udział w dodatkowym wyścigu w kategorii Freak! Będzie to najbardziej szalony wyścig spośród wszystkich - nie każdy będzie w stanie go ukończyć! (Punktacje wszystkich wyścigów jak i miejsc podamy w dni pierwszego wyścigu)

Pojazdy
Każdy wyścig odbędzie się w 3 kategoriach: Off-Road, Sport, Freak. W kategorii Off-Road będziecie ścigali się leciutkim, zardzewiałym Karinem Rebelem. W kategorii Sport będzie do dyspozycji Karin Sultan RS. W kategorii Freak będziecie musieli ujarzmić szalonego Michelli GT. Samochody na czas wyścigu udostępniamy my, natomiast jeżeli posiadacie własne pojazdy z wyżej wymienionych, niema problemu abyście w nich wystartowali. Gdyby ktoś chciał przećwiczyć daną trasę którymś z tych samochodów aby lepiej przygotować się do wyścigu, oferujemy wypożyczenie każdej maszyny. Cena wynajmu to $1000 + każde uszkodzenia mechaniczne użytkownik auta będzie naprawiał we własnym zakresie.

Zapisy
Aby zapisać się do turnieju, wystarczy zostawić pod tym postem wiadomość ze swoim imieniem i nazwiskiem. Pierwszy wyścig odbędzie się 11.05.2019 - dokładną godzinę podamy bliżej tej daty. Zapisy do turnieju potrwają aż do 10.05.2019 do godziny 23:59. Ilość osób w turnieju jest nieograniczona ALE!
Przechodzimy do najważniejszego czyli do Nagród! Wartość nagród będzie uwarunkowana ilością osób startujących więc im więcej uczestników tym większe nagrody! Dokładną pulę nagród podamy w dzień wyścigu gdy będziemy mieli listę uczestników! Tak więc wołajcie znajomych i zaczynamy zapisy!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontaktowanie się z:
Konrad Scott: (Karpiok#8140)
Carl Webster: (Stanley#7857)
Darius West: (Pakarax#6805)

unknown.png

 

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji tego że wiele osób pyta mimo że jest napisane clearly 😁 Nie, nie musicie mieć własnych aut żeby się ścigać, auta jako organizatorzy zapewniamy my. $1000 dolarów placicie tylko jeśli dane auto na torze chcecie przetestować a udział w całym turnieju to właśnie $1 :)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tod Blood będę tym spóźnialskim. Ale zamiast kary czasowej moze finansowa bedzie lepsza. Bo ktos moze na wesele idzie albo coś. Jednoczesnie Dla osoby z Security ktora znajdzie sie na podium przewidziana dodatkowa nagroda. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy uczestnicy! Mamy już pierwsze informacje a mianowicie: 

1. Poniżej na zdjęciu przesyłamy wam trasę, z którą najlepiej zapoznać się przed jutrzejszym pierwszym wyścigiem! Z racji tego, że trasa jest długa i całkiem techniczna, razem z wami w samochodzie będzie jeden z organizatorów, który w razie czego będzie was nawigował oraz sprawdzał, czy nie skracacie trasy.
2. Wstępna godzina wyścigów to 21.00 ! Tak więc przygotujcie się na kawał rozrywki! 
3. Od jutra będzie można wypożyczyć od nas Sultana RS lub Michelli GT do jazdy próbnej po torze. Kontakt z organizatorami macie w poście powyżej.
4. Jutro rano zostanie ogłoszona pula nagród. Na chwilę obecną patrząc na wszystkie zapisane osoby, już jesteśmy w stanie powiedzieć, że przekroczy ona $100.000 ! 

To tyle informacji, wszystko pozostałe jutro!

Trasa1.png

Edited by Pakarax

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fabjanek_pl @NeMeN @jeicllen @Konriixko @wiki0057 @Slavik. @Kucmosky @Marcus Marks - Mav @ArtoseruS @KoxMyLife @Przemysław @Fantasywfry @musicedge @lincus10 Moi drodzy! Niestety ale musimy przełożyć dzisiejszy pierwszy wyścig na dzień jutrzejszy o godzinie 20! Natomiast dobrą nowiną jest to, że wstępnie ustaliliśmy już pulę nagród, która na chwilę obecną wynosi $200.000 ! W związku z tym, że wyścigi są przeniesione na jutro, zapisy trwają do dzisiaj do godziny 23:59 więc zapraszajcie znajomych aby pula się powiększyła!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Slavik. said:

Czy jest możliwość wolnych treningów trasy ?

 

Oczywiscie :) Jeśli chcesz przetestować jeden z samochodów wyślij mi sms'a i umówimy się na przejazd :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi drodzy - kolejne informacje!

 1. Drugi etap WRC Tournament odbędzie się w tą niedzielę o godzinie 20:00! (Standardowo zaczniemy od zapisów). 
 2. Wszystkie osoby, które chciałyby dołączyć jeszcze do turnieju i nie przejechały 1 trasy, proszę o wiadomość w celu umówienia się na liczony przejazd! Jeszcze nie jest za późno.
 3. Stwierdziliśmy, że 8 wyścigów to za dużo więc pula nagród jak i ilość wyścigów zostanie podzielone na pół. Obecny turniej będzie się składał z 4 wyścigów a pula nagród 1 sezonu to $300.000!
 4. Nowa trasa przejazdu znajduje się poniżej! Zapoznajcie się z nią przed kolejnym wyścigiem. Tym razem będzie szybciej co wcale nie oznacza mniej technicznie!

Więcej informacji niebawem!

Trasa2.png

 • Like 2
 • POGGERS 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

WKOŃCU! 

Przepraszamy za tak długa przerwę ale ciężko było się zebrać wszystkim organizatorom do kupy w jednym terminie dlatego aby każdy mógł przejechać komplet map wychodzimy ze zmianą reguł!

 1. Podajemy komplet 4 map, które każdy uczestnik musi przejechać aby otrzymać punkty.
 2. Aby przejechać 4 mapy możecie umówić się z jednym z organizatorów na przejazd w dowolnym terminie lub takim, który wspólnie wybierzecie.
 3. Nie trzeba przejeżdżać wszystkich map na raz! Możecie rozłożyć przejazdy w terminie!
 4. Na przejechanie wszystkich tras macie czas do 9.06.2019! Wtedy to nastąpi podliczenie wszystkich punktów oraz zostanie wyłoniony zwycięzca
 5. Wszystkie wyścigi dotyczą tylko Sultana RS - jeśli nie masz swojego organizator udostępni ci takiego do wykonania czasu.
 6. Punktowana jest tylko i wyłącznie 1 PRÓBA PRZEJAZDU! Trasę można będzie powtórzyć tylko w wypadku nieoczekiwanych anomalii!

Wydaje nam się, że to będzie przede wszystkim w stosunku do was bardziej fair, każdy będzie mógł wziąć udział i poświęci na praktykę map ile chce czasu. Jedynym minusem tych zmian jest zrezygnowanie z masowej imprezy i zlotu samochodów, ale trzeba poświęcić coś aby wyszło na lepsze. Kontakt do organizatorów: 
Carl Webster: (Stanley#7857)
Darius West: (Pakarax#6805)
Konrad Scott: (Karpiok#8140)

Trasa 1.png

Trasa 2.png

Trasa 3.png

Trasa 4.png

Edited by Pakarax
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...