Jump to content
Sign in to follow this  
Eschios

Skarga i pochwały

Recommended Posts

Do tego tekstu skłonił mnie jeden z członków gangu. A mianowicie rzekł, że ma gdzieś konsekwencje (których nie ma), policje i inne gangi bo się nudzą i liczy się to, że mogą sobie postrzelać. Apeluje jeśli waszym celem odgrywania jest postrzelanie sobie to polecam CS'a. Ja rozumiem, że zrobić napad na bank, jubilera, sklep lub zorganizowanie czegoś jest trudne, ale jeśli waszym jedynym osiągnięciem jest straszenie cywili BW to gratuluje. Świetnym odwrotnym przykładem byli Rosjanie czy tam Ormianie. Organizacja przestępcza, ale nie sprowadzali się  do dziecinnej gangsterski,  zawody mma, narkotyki, kości, jak trzeba byli groźni i potrafili dać w mordę albo porządnie zastraszyć (szacun dla was chłopaki). Co do reszty patrzcie regulamin. Ile razy widzieliście gangusów w za dużej grupie. (I nie, nie będę nagrywał i robił skarg by was ukarać, admini prowadzący grupy przestępcze są wystarczającymi świadkami i znają dobrze regulamin)

1. Organizacja może mieć maksymalnie 13 członków, łącznie z rekrutami działającymi na korzyść organizacji. Liczba osób należących do jednej organizacji nie może być większa niż 5 na sesji

Ludzie zaczynają was unikać nie dlatego, że jesteście groźnymi gangsterami tylko dlatego, że brak wam ludzkiej przyzwoitości i szkoda czasu na grę z wami. Ja wiem, że cywile to najłatwiejszy target, ale jak już wbijacie na teren innej organizacji to poczekajcie chociaż, aż będą online nasi serwerowi ogiery.  Chociaż to i tak nic nie da bo jak jeden gangus rzekł, elo postrzelili 5 minut bw, odrodzenie i elo zabawa trwa dalej od nowa. 
Mam żal do policji, że w żadnym stopniu nie wpływa na gangi, nawet się już nie boją was, nie chodzi byście byli bronią, a tarczą, która by odstraszała (bo taka rola policji - odstraszać, prewencja)

Więc nasi wielcy gangsterzy zastanówcie się sami nad sobą, czy coś wnosicie na serwer, bo gdy zadepczecie wszystko, to co zostanie? Mówicie o władzy nad terenem? To śmiechu warte kiedy 3 gangi mówią, że rządzą danym TYM SAMYM terenem.  Ale depczcie dalej, aż nic nie zostanie. 

Z drugiej strony wielki szacun dla wszystkich, którzy wnoszą coś na serwer i moja gra jest przyjemniejsza. I że chce im się to robić
-Siłowni: Bojowych kobiet
-Salonu samochodowego: Chciwych semitów
-Secure Security: Że chce im się stać po drugiej stronie barykady mimo, że ostatnio wydawało się, że nie ma miejsca dla nich a jednak. 
-Warsztatu Bennego: Chłopaki super "ziomale z was" Czasami lubie tam przyjechać nawet bez potrzeby naprawy
-Warsztat Dimitriego: Mike i Floki, dobre z was chopy
-Salon tatuażu: Super doradztwo
-Komis: Gdyby było mnie stać kupowałbym tam co tydzień :P
-Złomowisko: za to, że traktujecie moją postać jak śmiecia i co podjadę to moje postać wkurwiona odjeżdża  
-Kaufmani: szkoda, że co raz rzadziej was widać

-Rosjanie: Że chcieliście robić oryginalnego i z głową, wam płacić haracz to czysta przyjemność. 
-TV Life: Teraz rozumiem dlaczego tak ciężko to szło i darzę was jeszcze większym szacunkiem za wkręcenie mnie w TV i że wytrzymaliście tak długo. 

-SAMS: Za to, że odróżniacie chyba najbardziej OOC od IC, mimo, że z początku wydawało się inaczej, ale gryzienie się z wami to była frajda. 

-I inni, którzy są samotnymi wilkami i wnoszą coś na serwer poza zniszczeniem. 
-Na koniec dopiero zrozumiałem, że pomyliłem się w ocenie Fioletowych, przepraszam was za to, że narzekałem na was jako prymitywów na początku mej kariery na V-Life. Teraz rozumiem, że to co robiliście nie było toksyczne, było angażujące niestety gryzło się to zbyt mocno z moją postacią i uległem temu niestety. 

Pragnę wziąć pod uwagę, że gangi nic mi nie zrobiły i nie jest to wynik płaczu bo moja postać ucierpiała, raczej stoję z boku i patrzę na to ze smutkiem. 

• Like 4

Pisząc skargę na kogoś już w formacie publicznym, a nie prywatnym najważniejsze co możesz mieć to dowody. Co do samego odgrywania nie możesz się przyczepić bo każdy odgrywa tak jak chcę, a potem sam ponosi konsekwencję swoich decyzji, ale jeżeli faktycznie dostajesz tekst od gangusa że on się nie boi dostać kulki bo go poskładają w szpitalu i masz to w jakiejś formie dowodu (ss z priva na dc / ss z local ooc / nagranie jak mówi coś takiego) no to już jest wystarczający dowód moim zdaniem na to aby taką osobę wykluczyć z jakiejkolwiek organizacji przestępczej, bo niestety ale dzieje się coraz większa samowolka na serwerze co mnie też irytuje. Ja wiem że odgrywamy Californie i stany, ale strzelanie do cywilów w środku miasta... cmn guys, pamiętam jak któryś gang zrobił to w okresie wakacyjnym gdzie była taka akcja że dwóch albo trzech gangusów strzelali w środku miasta i zostali wyrzuceni z organizacji przez szefa już nie pamiętam którego to gangu. A teraz moim zdaniem gdy serwer schodzi coraz bardziej na drogę Hard Role Play to takie akcje powinny być na maksa tępione. Na swoim terenie, jasne nawet wychodźcie w 10 do jednego gościa i go łamcie bo to wasz teren, ale będąc w centrum miasta zachowujcie się. Jak już idziemy w ten profesjonalizm to zachowujmy go w każdym widocznym aspekcie publicznym.

Odniósłbym się jeszcze do kilku rzeczy w tym tekście co napisałeś ale wywołało by to niepotrzebną gówno burzę.
Ale za większość tekstu +

• Like 1

Ja w tym miejscu chciałbym pozdrowić niebieskich, którzy ostatnio wyskoczyli do około 15 (!) uzbrojonych cywilów w Chumash, że mają oddawać fanty, bo to ich teren :)

• Like 4
  • rtdpepe 1

Wersja krótsza, baw się i daj bawić  się innym. Nie bądźmy egoistami, jeśli komuś niszczysz gre i nie chce z Tobą grać to uszanuj to. Chyba, że jesteś egoistycznym dupkiem i liczy się tylko twoja rozrywka wtedy jakim jesteś człowiekiem?

@Ini 15uzbrojonych cywili? No nie wiem, chyba że traktujesz te wasze hot wheelsy za 200k jako broń. Podjechaliśmy na spokojnie, a broń mieliśmy przy pasie i próbowaliśmy porozmawiać i nawiązać jakąś interakcję do tego ,,wydarzenia,, Zauważyłem może maksymalnie 2ludzi z zwykłymi pipakami, gdy my mieliśmy obrzyny, 50. i uzi także nie wiem o co ci chodzi.

• Like 1
  • POGGERS 4
  • rtdpepe 1

Posted (edited)

Tych 15 "uzbrojonych" cywili uciekało w podskokach jak kazaliśmy im spadać z tamtego miejsca chowając się jeden za drugim, a wpadliśmy tam z niezłym arsenałem więc nie widzę w tym problemu, tak to czasem jest jak  natarczywie spamuje się na tweecie o kolejnym zlocie hot wheelsow ;).

Edited by Redzik
  • Like 2
  • POGGERS 4

@Eschios Nie masz pojęcia o tym jak działają organizacje przestępcze, nie masz pojęcia o akcjach jakie robimy, nie masz nawet doświadczenia w grze jako gangster, zapraszamy na kilka dni do któregoś z gangów, żebyś przekonał się, że nasze RP nie sprowadza się tylko do chodzenia i okradania ludzi takich jak Ty.  Jeszcze jedna wskazówka, pisząc skargę, ogranicz się do argumentowania, a nie próbuj przeciągać ludzi na swoją stronę poprzez wychwalanie ich RP w tekście, bo jest to nic innego jak czysta manipulacja i próba zyskania sobie "sojuszników".  

• Like 6
  • POGGERS 3
  • LUL 1
  • rtdpepe 1

1 hour ago, Eschios said:

Do tego tekstu skłonił mnie jeden z członków gangu. A mianowicie rzekł, że ma gdzieś konsekwencje (których nie ma), policje i inne gangi bo się nudzą i liczy się to, że mogą sobie postrzelać. Apeluje jeśli waszym celem odgrywania jest postrzelanie sobie to polecam CS'a.

Dobrze że osoby które mają bezpośrednią styczność z organizacjami lub podpadają kilku na raz czują jakiekolwiek konsekwencję. Ostatnio spotkałem się nawet z Panem który kradnąc nasze auto nawet nie raczył nic powiedzieć, mało tego odegrał że nie ma dokumentów (ciekawe czy wcześniej odegrał to na /do). Strzelanie się jest istotnym elementem kryminalnego RP i jest praktykowane przez każdą grupę. Wracając do magicznych osobników, w jaki sposób możemy zrobić coś komuś skoro z miejsca blokuje wszelkie możliwości interakcji ?

Świetnym odwrotnym przykładem byli Rosjanie czy tam Ormianie. Organizacja przestępcza, ale nie sprowadzali się  do dziecinnej gangsterski,  zawody mma, narkotyki, kości, jak trzeba byli groźni i potrafili dać w mordę albo porządnie zastraszyć (szacun dla was chłopaki). Co do reszty patrzcie regulamin. Ile razy widzieliście gangusów w za dużej grupie. (I nie, nie będę nagrywał i robił skarg by was ukarać, admini prowadzący grupy przestępcze są wystarczającymi świadkami i znają dobrze regulamin)

Fakt, byli świetnym przykładem. Mieszanie OOC z IC było całkiem przyjemnie odczuwalne chociażby na naszym przykładzie. Jeśli odnosisz się do nadliczbowej organizacji to proszę podaj przykład bo walenie wszystkich do jednego wora jest nie fair, tak samo jak stwierdzenie że "wiele razy widziałem reporterów B&W w liczbie powyżej 13. Wracając do mini eventów, to zwróć uwagę kto i jak organizuje jakieś przedsięwzięcia. Sugerujesz że jeśli dajmy na to Vagosi chcieli by być fajni to muszą zrobić walki MMA o złote Taco dla cywili ?

Więc nasi wielcy gangsterzy zastanówcie się sami nad sobą, czy coś wnosicie na serwer, bo gdy zadepczecie wszystko, to co zostanie? Mówicie o władzy nad terenem? To śmiechu warte kiedy 3 gangi mówią, że rządzą danym TYM SAMYM terenem.  Ale depczcie dalej, aż nic nie zostanie. 

Śmiechu warte jest rywalizacje 3 organizacji nad terenem przynoszącym zysk ? Raczej śmiechu warte jest zachowanie osób na tym terenie względem organizacji które w większej liczbie próbują coś zainicjować.

• Like 5
  • POGGERS 1
  • rtdpepe 1

Ale to nie jest tylko skarga. Przecież napisał w tytule że też pochwała.
A z tym przeciąganiem ludzi to takie trochę "XD". Jesteśmy dorośli i wątpię aby ktokolwiek z pochwalonych zmienił swoją opinię na ten temat tylko dlatego że otrzymał od jednego gracza pochwałę.

3 minutes ago, sgplay said:

@Eschios Nie masz pojęcia o tym jak działają organizacje przestępcze, nie masz pojęcia o akcjach jakie robimy, nie masz nawet doświadczenia w grze jako gangster, zapraszamy na kilka dni do któregoś z gangów, żebyś przekonał się, że nasze RP nie sprowadza się tylko do chodzenia i okradania ludzi takich jak Ty.  Jeszcze jedna wskazówka, pisząc skargę, ogranicz się do argumentowania, a nie próbuj przeciągać ludzi na swoją stronę poprzez wychwalanie ich RP w tekście, bo jest to nic innego jak czysta manipulacja i próba zyskania sobie "sojuszników".  

1. Nie okradacie mnie.

2. Jesteście egoistami jako gracze i to wychodzi. 

3. "Nie pokazuj, że ktoś gra lepiej od nas bo nie gra" - możecie sobie nawzajem mówić jacy to jesteście fajni pro. Serwer dał wam narzędzia zniszczenia a reszcie nie dał obrony. Tak koleś z patykiem jest słabszy od gościa z gnatem. To nie znaczy, że koleś z gnatem jest lepszy. 

4. Żaden z gangów nie zrobił nic spektakularnego ostatnio poza żerowaniem na cywilach i zabijaniem inicjatywy. Ja czekam aż moje TV zostanie dojechane. 

Korzystacie z faktu, że policja jest iluzoryczna a waszym postaciom nic nie grozi. Ja się wami dawno przestałem przejmować. Ale jak mówiłem gangi skupiają egoistów dla których liczy się tylko ich gra. Bo wy nic nie wnosicie do gry innych tylko swojej własnej. 

3 minutes ago, Dave Avery said:

Śmiechu warte jest rywalizacje 3 organizacji nad terenem przynoszącym zysk ? Raczej śmiechu warte jest zachowanie osób na tym terenie względem organizacji które w większej liczbie próbują coś zainicjować.

Czytaj ze zrozumieniem, śmiechu jest warte to, że żaden gang z innymi nie wygrał tego terenu a czuje się jego władcą. Brakuje wam akcji rozprawcie się z  konkurencją, chyba że to za trudne i zostaje gnębienie nieuzbrojonych cywili, którzy nie mogą liczyć na policje. Z tego co wiem to nie jest miasto bezprawia, a tak to wygląda już. Psycholeg poruszył temat, że to jest niedopuszczalne by w centrum miasta takie rzeczy się odwalały.

• Like 1
  • rtdpepe 1

Ja to bym podsumował wszystko jednym przysłowiem:
Nie wkurwiaj jeża gdy po jabłko zmierza

Posted (edited)
9 minutes ago, Eschios said:

Czytaj ze zrozumieniem, śmiechu jest warte to, że żaden gang z innymi nie wygrał tego terenu a czuje się jego władcą. Brakuje wam akcji rozprawcie się z  konkurencją, chyba że to za trudne i zostaje gnębienie nieuzbrojonych cywili, którzy nie mogą liczyć na policje. Z tego co wiem to nie jest miasto bezprawia, a tak to wygląda już. Psycholeg poruszył temat, że to jest niedopuszczalne by w centrum miasta takie rzeczy się odwalały.

Chyba nie za bardzo rozumiesz o co chodzi prawda ? Nie rozumiesz że częścią walki o teren jest chociażby pokazanie że należy on do grupy A żeby gruba B będąca faktycznym właścicielem terenu była w lekkim szoku ? Fakt gnębienie nieuzbrojonych cywili, o nie nieuzbrojeni cywile którzy maks co dostaną to BW. Dodam w obronie reszty organizacji że większość cywili nawiązując styczność z grupami najzwyczajniej w świecie najpierw baituje a potem płacze jacy to są biedni.

4. Żaden z gangów nie zrobił nic spektakularnego ostatnio poza żerowaniem na cywilach i zabijaniem inicjatywy. Ja czekam aż moje TV zostanie dojechane. 

"Żadna telewizja nie zrobiła nic spektakularnego oprócz żerowania na organizacjach" - czekaj dalej ;)

możecie sobie nawzajem mówić jacy to jesteście fajni pro. Serwer dał wam narzędzia zniszczenia a reszcie nie dał obrony. Tak koleś z patykiem jest słabszy od gościa z gnatem. To nie znaczy, że koleś z gnatem jest lepszy.

Fakt osoba z patykiem trąca osobę z gnatem a następnie udaje zdziwioną że coś jej stało, no kto by pomyślał że coś może pójść nie tak 🤔. Nikt nigdy nie powiedział że ktoś z gnatem jest lepszy, on tylko ma broń więc może jej użyć podobnie jak cywil. A żadna organizacja nie posiada gwiazdy śmierci więc nie wiem o jakich narzędziach zniszczenia mówisz.

Edited by Dave Avery
  • Like 2
  • POGGERS 2

1 minute ago, Dave Avery said:

Fakt osoba z patykiem trąca osobę z gnatem a następnie udaje zdziwioną że coś jej stał, no kto by pomyślał że coś może pójść nie tak 🤔. Nikt nigdy nie powiedział że ktoś z gnatem jest lepszy, on tylko ma broń więc może jej użyć podobnie jak cywil. A żadna organizacja nie posiada gwiazdy śmierci więc nie wiem o jakich narzędziach zniszczenia mówisz.

Nie zrozumiałeś, ale nie dziwię się. Mówie, że jako gracze pompujecie swoje ego, grając gangsterów. Broń maszynowa etc. skuwanie i tak dalej, to są narzędzia, które macie niedostępne dla cywili. Cywile powinni mieć policje, której aktualnie nie ma w żaden skuteczny sposób i po prostu tego nadużywacie, bez względu na to, że komuś niszczycie frajde z gry. Jak mówiłem pomyśl o innych, chyba, że masz innych kompletnie gdzieś to wtedy to powiedz i wszystko będzie jasne. 

A i nie mam jak żerować na was, bo nie napadacie na banki ani nic ostatnio więc... średnio. 
Mnie zastanawia wciąż co to za miasto jak napisanie na tweeterze o imprezie kończy się wjazdem gangu. Powiedzmy otwarcie, że miasto jest we władzy gangów i wtedy jest. Mamy jakieś lore w ogóle?

Hahaha, skąd ty wogóle wiesz, co robią gangi? Skąd wiesz że niby żadna organizacja nie zrobiła nic spektakularnego? Myślisz że jesteś wszędzie tą swoją śmieszną telewizją? Tak jak mówił sgplay, nic nie wiesz o RP organizacji i krytykujesz ich zachowania. Okradanie cywili to tylko malutka cząstka w życiu gangów i właśnie to że nic nie wiesz o akcjach gangsterów między sobą, wymian itp nie jest spowodowane ich żenującym poziomem odgrywania, tylko dobrym, przemyślanym planowaniem akcji. 

• POGGERS 1

Posted (edited)
3 minutes ago, IceLime said:

Hahaha, skąd ty wogóle wiesz, co robią gangi? Skąd wiesz że niby żadna organizacja nie zrobiła nic spektakularnego? Myślisz że jesteś wszędzie tą swoją śmieszną telewizją? Tak jak mówił sgplay, nic nie wiesz o RP organizacji i krytykujesz ich zachowania. Okradanie cywili to tylko malutka cząstka w życiu gangów i właśnie to że nic nie wiesz o akcjach gangsterów między sobą, wymian itp nie jest spowodowane ich żenującym poziomem odgrywania, tylko dobrym, przemyślanym planowaniem akcji. 

Czyli największe akcje są od gangu dla gangu? Czyli robicie te wszystkie fajne rzeczy dla siebie między sobą a reszte po prostu gnoicie? Czyli traktujecie cywili(innych graczy) jak dodatek do swojej gry i nieważne czy im się podoba interakcja z wami czy nie?
Wbrew pozorom staram się was zrozumieć czemu tak bardzo wszystkich macie gdzieś.

Edited by Eschios

@IceLime daruj sobie odpowiedzi, ktoś się wypowiada o tym co wnosimy a co wynosimy z servera na podstawie jednostronnej obserwacji nie ma pełnego spektrum no ale nie dziwie się że ciężko to do niego dochodzi. 

3 minutes ago, Eschios said:

Broń maszynowa etc. skuwanie i tak dalej, to są narzędzia, które macie niedostępne dla cywili.

Dajmy dla Eschiosa, on zrobi to lepiej tak jak do tej pory zrobił.... co zrobił ?

komuś niszczycie frajde z gry

Nigdy nikt mi nie napisał OOC ani na discordzie podczas akcji że ZNISZCZYŁEM mu frajdę z gry tak więc znowu domysły.

4 minutes ago, Eschios said:

A i nie mam jak żerować na was, bo nie napadacie na banki ani nic ostatnio więc... średnio. 

Napad był wczoraj, reszta akcji odbywa się wybacz bez Twojej wiedzy, co chociażby mogą potwierdzić ludzie będący obecni ;)

• Like 2
  • POGGERS 1

No tak, a co ty myślisz, że gangi wywalą 3stronnicowe ogłoszenie na discordzie pod tytułem ,,UWAGA, WIELKA NAPIERDALANKA GANGÓW W KANAŁACH BURZOWYCH, PRZYJDŹ I ZABAW SIĘ Z NAMI. DOSTĘPNE ZAKŁADY!!!,,?? Nie wydaje mi się. Tak najlepsze akcje gangów są po między nimi co jest raczej bardzo logiczne.

• Like 2

Te pochwały wydają mi się bardzo naciągane 10 linijek tekstu, którego część mija się z prawdą, albo dotyczy każdego. Czyli każda pochwała wygląda jak "gratulacje odgrywasz RP".

• Like 4
  • POGGERS 2

Z tego co wiem część gdzieś tam się ze mną zgodziła czyli coś jest na rzeczy. Jesteście strasznie rakową społecznością i nie dziwie się, że niektórzy się nie wypowiadają by nie zostać zjechaną od góry do dołu. Na mnie to akurat nie działa. Generalnie ja widze to tak, że gangi tutaj się brandzlują jak są super a ja się mylę. Żaden nigdy z was nie pomyślał o innych tylko o frajdzie dla siebie. 

Zgodzę się z tym, że gangi nie powinny ogłaszać się, ale cywile nie powinni się bać ogłaszać z imprezą bo zaraz ktoś ją rozjedzie, odpowiedźcie mi czy to jest miasto prawa czy bezprawia. Wasze zdanie z drugiej strony.

7 minutes ago, Bluthize said:

Te pochwały wydają mi się bardzo naciągane 10 linijek tekstu, którego część mija się z prawdą, albo dotyczy każdego. Czyli każda pochwała wygląda jak "gratulacje odgrywasz RP".

Przykro mi, że tam nie ma Ciebie.

Jeśli szukasz dobrej zabawy dla wszystkich to proszę udaj się do najbliższego parku rozrywki albo ZOO, w RP ktoś wygrywa a ktoś przegrywa, nie da się osiągnąć wiecznego kompromisu między tym.

2 minutes ago, Eschios said:

Jesteście strasznie rakową społecznością i nie dziwie się, że niektórzy się nie wypowiadają by nie zostać zjechaną od góry do dołu. Na mnie to akurat nie działa

Elektryka prąd nie tyka ;) ? 

Żaden nigdy z was nie pomyślał o innych tylko o frajdzie dla siebie. 

Z tego co wiem było bardzo dużo inscenizowanych akcji w tym napadów z czynnym udziałem cywili więc jeszcze raz zapytam po co generalizujesz ? Boostujesz własne ego faktem że w żadnej nie byłeś i możesz śmiało jako ekspert RP wyspy stwierdzić że wszystko co z organizacjami jest BEEE

• Like 2

4 minutes ago, Eschios said:

Czyli największe akcje są od gangu dla gangu? Czyli robicie te wszystkie fajne rzeczy dla siebie między sobą a reszte po prostu gnoicie? Czyli traktujecie cywili(innych graczy) jak dodatek do swojej gry i nieważne czy im się podoba interakcja z wami czy nie?
Wbrew pozorom staram się was zrozumieć czemu tak bardzo wszystkich macie gdzieś.

Tak, najciekawsze rzeczy organizacyjne dzieją się między organizacjami, bo jak inaczej miałoby to wyglądać? Cały serwer miałby wiedzieć o dajmy na to transakcji narkotykowej w dokach, żeby reszta mogła sobie przyjechać i pooglądać? Wracając do interakcji organizacje - cywile, było wiele akcji, w których organizacje dostawały zlecenia od cywili, żeby wykonać jakąś robotę dla nich jak i również cywile dostawali "zlecenia" a właściwie prośby o wykonanie czegoś dla organizacji. O wielu akcjach tego typu po prostu nie wiesz, a  żeby cywil był "gnojony" jak to nazwałeś, musi sobie na to zasłużyć. 

15 minutes ago, Eschios said:

Przez ostatnie 5 dni nasza organizacja zrobiła bodajże 4 banki, nie o wszystkim musisz słyszeć Panie telewizja.

• Like 1

To według ciebie, mistrzu rp zaproponuj może jakąś akcję gangu, podkreślam kurcze G A N G U, która ma zachęcić cywili do udziału w niej? Czy ty wogóle wiesz co wygadujesz, ,,[...]cywile nie powinni się bać ogłaszać z imprezą bo zaraz ktoś ją rozjedzie'' według mnie taka kolej rzeczy jest satysfakcjonująca, jako dla członka gangu. Jeżeli tak faktycznie jest, oznacza to, że gangi nałożyły już dużą presję i w końcu(no chodź pewności nie mam) respektujecie ich siłę. Gangi nie działają tak, że atakują każdego, i wszystko. Odwołujesz się ciągle do tej pseudo imprezki na plaży bo nie przypominam sobie, aby na jakiejś innej, superkurwaprzezajebistej imprezce typu :D jakiś gang zareagował. My(marabunta) zareagowaliśmy ponieważ mieliśmy ku temu dobre podłoże rp(nasz teren itp.) Ciągle gadasz to samo, że cywile nie mają życia przez gangi, a potem piszesz że gangi nic nie robią dla cywili. Troche a właściwie w chuj nie rozumiem tak naprawdę o co ci chodzi i czy wszystko z tobą w porządku. Przemyśl może to co wypisujesz i przygotuj jakieś argumenty. Ale z obserwacji twoich wypocin tutaj na forum i nie tylko można wywnioskować że nie kumasz podstaw rp.

• Like 4
  • POGGERS 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...