Jump to content
TheTorlay

Complaint - sokolek, HorseWithNoName, Cz4rt3k, Mercyful reaper

Recommended Posts

21 minutes ago, Ini said:

I have just checked the rules, and the point 10.1 is still in there. Maybe, if it the point was really said to be removed, it is better to wait until it really disappears from official regulations?

jak juz napisalem kazdy leader organizacji sie zgodzil na "wylaczenie" tego punktu a to ze losci zyja raz na ruski rok i widza tylko paleto i nie bylo nikogo od nich na zebraniu to juz nie nasza wina wtedy mowilem zebym ten punkt usunac to nie bylo takiej potrzeby.

• Like 3

You know what im actually happy i put this up now. because it has just shown how much of a silly imature child you are and why your roleplay is coming across so bad. your claiming you were taught bad roleolay by someone else and that is why it is bad.  yet instead of acting likea normal adult and putting your point across you have repeatedly called people names over and over again like a silly child who has no brain capacity to form a proper sentence or opinion.  

i didnt want to fall out or argue with you guys but simply bring this RP to people attentions. But you have continued to call people names and act like children. 

Have a good day

• Like 2

Posted (edited)

Tam na nagraniu widze strzelanine. Jest to szybka akcja. RP w tym nie ma.

Edited by wd-40

Skarga będzie rozpatrzona przez Administracje i podjęte kroki w celu wyjasnienia sprawy. Zamykam

• Like 3

Myślałem że postawienie ultimatum następnej wpadki przez Yakuzę było dobrą decyzją, ale po zmuszeniu sie do przeczytania tej ściany gówna zmieniłem zdanie.
Do tej pory też nie zwracałem większej uwagi na porachunki między organizacja mi nie było większych skarg, ale właśnie z powodu braku tych skarg zaczęliście rozwiązywać problemu między sobą bez ingerencji opiekunów lub Administracji. W przypadku drobnych nieporozumień nie mam nic przeciwko ale kiedy czytam to:

On 25.03.2019 at 14:09, Hesus said:

ciekawy punkt na ostatnim zebraniu byl omawiany bo kazdy i tak kazdego powija gdzie chce, to kazdy szef organizacji sie ze mna zgodzil zeby go wypierdolic, a teraz chcecie sie nim zaslaniac i odwracac kota ogonem

to chuj mnie jasny strzela. Kto wam pozwolił na samowolne zrezygnowanie z przestrzegania punktu z Regulaminu "bo nikt i tak go nie przestrzega"? Jakim cudem nic o tym nie wiem?
Widać że nie można wam dać ani trochę luzu. 

Od teraz będziecie rozliczani z każdej skargi na organizację, żadnych upomnień bo widać że nie dają one efektu. Schowki i pojazdy wszystkich organizacji będa wyczyszczone z broni.
 Yakuza zostaje rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym, a jej członkowie biorący udział w "drive-by" zostają zbanowani na 2 tygodnie. Ponad to jeżeli po banie wciąż będziecie mieli chęć grać i dołączycie do organizacji, wylecicie z niej przy pierwszym potknięciu z zakazem dołączania do jakichkolwiek organizacji.

Może to w końcu przekona was do rozmawiania, a nie napierdalania.

• Like 8
  • POGGERS 1
  • NotLikeThis 2
  • REEEEE 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...