Jump to content
Sign in to follow this  
Ini

KARIERA W SAMS!

Recommended Posts

 

4ufEZ7t.jpg

Witamy na stronie rekrutacyjnej San Andreas Medical Services!

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że zainteresowała Cię perspektywa kariery w służbach medycznych na terenie całego San Andreas. Poniżej znajdziesz informacje o tym, jak aplikować na staż, który otwiera drogę do kariery w San Andreas Medical Services

 

Co oferuje Ci staż w SAMS?

Staż w SAMS to przygoda, która trwa równo dwa tygodnie. W tym czasie potencjalny kandydat na ratownika medycznego będzie miał możliwość zaznajomienia się z zasadami działania służb medycznych na wyspie, ale także jednostek ściśle od SAMS zależnych, czyli Los Santos Fire Department oraz Vespucci Beach Lifeguard.

Co więcej, podczas stażu kandydat zapozna się ze stroną techniczną służb, tj. działaniem karetek, wozów bojowych Fire Dept, czy helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stażysta już od pierwszego dnia, oprócz szkolenia teoretycznego będzie odbywał w stopniu ograniczonym czynną służbę medyczną. Na podstawie wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że umiejętności szlifowane w warunkach bojowych zapewniają świetnie wyszkolony personel, który gotów jest służyć obywatelom pomocą najwyższej jakości.

Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji na staż mogą liczyć na stypendium, które wypłacane jest za czas spędzony na służbie. Stypendium wypłacane jest z funduszu medycznego Ratusza Miasta Los Santos.

Pozytywny efekt rekrutacji na staż nie jest jednoznaczny z przyjęciem do zespołu San Andreas Medical Services. Trzeba pamiętać, iż proces rekrutacji nie jest w stanie jasno określić predyspozycji kandydata do służby w naszych strukturach, w związku z czym staż jest formą nieustannego sprawdzianu umiejętności kandydata do działania w zespole, pod presją oraz zdolności do nauki i zacięcia i chęci do pracy z ludźmi. 

 

Czego oczekujemy od kandydatów na staż w SAMS?

Podczas służby stażysta będzie miał do czynienia z wieloma różnymi przypadkami schorzeń, urazów oraz chorób. Wobec czego bezwzględnym wymogiem stawianym wobec kandydata jest wykształcenie medyczne, lub doświadczenie poparte rzeczywistą wiedzą z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego

Służba w jednostkach medycznych wiąże się z wysokim zaufaniem publicznym, wobec czego kandydat nie może być karany za ciężkie przestępstwa, oraz powinien charakteryzować się nieposzlakowaną opinią i wysokim poziomem kultury osobistej

Praca w San Andreas Medical Services charakteryzuje się działaniem pod presją i wymaga często wysokiej sprawności, znajomości realiów wyspy, oraz panujących zasad. W związku z tym od kandydata oczekujemy minimum dwutygodniowej obecności w San Andreas, podczas którego zdążył poznać realia klimatyczne panujące na wyspie.
W szczególności odsyłamy do 
Informacji publicznej Ratusza Miejskiego Los Santos o warunkach panujących na wyspie (kliknij w link aby zobaczyć).

Większość pracy SAMS związane jest z wjazdami w teren, do pacjentów z urazami, wobec czego kandydat musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Aby w pełni wykorzystać możliwości techniczne dostępne w naszej jednostce sugerujemy kandydatom posiadanie kategorii B i C.

Ostatnim wymogiem stawianym wobec kandydata jest umiejętność pracy w zespole oraz pracy w systemie rangowym. Pomimo koleżeńskich stosunków w zespole potencjalny stażysta musi umieć rozpoznać swoje miejsce w szeregu.

 

Jak aplikować do SAMS?

Poniższe kroki są obligatoryjne, a nie spełnienie któregokolwiek z nich będzie skutkowało automatycznym odrzuceniem podania.

Osoba zainteresowana składa swoje podanie tworząc nowy wątek o tytule "[CV] Imię i Nazwisko" w dziale San Andreas Medical Services.

Podanie powinno wyglądać schludnie, być przejrzyste, a także zawierać informacje IC a także OOC o kandydacie. Przedstaw się nam, żebyśmy mogli wiedzieć z kim mamy do czynienia. Jeśli nie będziesz w stanie zmobilizować się do napisania fajnego CV, to jaką mamy gwarancję, że będziesz chętny do odgrywania dobrego i jakościowego RP. Pamiętaj, tworzysz CV, a nie wątek na forum, więc w podaniu powinny być zawarte wszystkie wymagane elementy. Sugerujemy skorzystanie z wielu dostępnych generatorów CV online.

Po złożeniu podania prosimy oczekiwać na wiadomość zwrotną od przedstawiciela SAMS, w której będzie podana informacja odnośnie przyjęcia / odrzucenia kandydatury, oraz dalszych etapów rekrutacji czekających na kandydata. 

SAMS zastrzega sobie prawo do odrzucenia kandydatury bez podania przyczyny.

 

Zapraszamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym!

 

13cNwMl.jpg

 

 

Edited by Ini
Zwiększenie wymagań rekrutacyjnych
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...