Jump to content

KLINIKA SPECJALISTYCZNA PALETO BAY


Recommended Posts

SSSSSSSSSS.png

Witamy na stronie Kliniki Specjalistycznej w Paleto Bay!

Idea szpitala specjalistycznego zlokalizowanego w Paleto Bay powstała z początkiem 2019 roku, jako odpowiedź na co raz bardziej skomplikowane schorzenia dotykające społeczność San Andreas. Z inicjatywy O.Dubrova powstał projekt, którego celem jest zwiększenie kompetencji oraz zakresu świadczonych usług medycznych na terenie Los Santos, Sandy Shores i Paleto Bay, z wykorzystaniem najnowszych technologii, wiedzy medycznych i ciągle doskonalonych umiejętności naszych lekarzy.
Głównym zadaniem Kliniki jest eliminowanie schorzeń wymagających skomplikowanych operacji, ale także profilaktyka i zapobieganie nowym problemom natury medycznej.

Dlaczego Paleto Bay?

Nie od dziś wiadomo, że największym sojusznikiem lekarza jest spokój, opanowanie i wsparcie nowoczesnego sprzętu. I to wszystko znaleźć można w Klinice w Paleto, usytuowanej w malowniczym miejscu, w otoczeniu zarówno lesistych krajobrazów górskich, jak i pobliskiej plaży. To właśnie to umiejscowienie jest ogromnym argumentem przemawiającym za powstaniem Kliniki własnie tutaj, ponieważ zapewnia zarówno dogodne warunki dla personelu medycznego, jak i świetne możliwości wypoczynku i rekonwalescencji dla pacjentów i kuracjuszy po poważnych zabiegach.

 

kardio.png

Oddział Kardiologii i Kardiochirurgi powstał aby wyjść naprzeciw wszelkim problemom sercowym, które dotykają mieszkańców San Andreas. Celem oddziału jest nowocześnie leczyć, czyli realizować, w trybie 24-godzinnym, cele i zadania nowoczesnej kardiologii, kardiochirurgii i transplantologii dorosłych i dzieci. Na oddziale wykonywać można operacje serca, naczyń i płuc, włącznie z pełnym zakresem dostępnych procedur małoinwazyjnych (TAVI, PAVTI, MitraClip, hybrydowa rewaskularyzacja). Nie ma na świecie takiego zabiegu kardiologicznego lub kardiochirurgicznego, którego nie wykonamy.

Oddziałem opiekuje się specjalista kardiologii i kardiochirurgii dr n. med. Rad Dempsey

neuro.png

chP.png

Oddział Neurologii i Neurochirurgii, powołany na skutek wielu problemów mieszkańców naszego miasta na podłożu nerwowym. Szybkie życie, stres, zła dieta może powodować zmiany w układzie nerwowym człowieka. W tym celu utworzono wyposażony w najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do diagnozy i operacji neurochirurgicznych. Na oddziale wykonujemy pełen zakres diagnostyki i leczenia z zakresu nowoczesnej neurochirurgii, w tym między innymi: operacje pierwotnych i przerzutowych guzów mózgu i kanału kręgowego, operacje tętniaków, tętnic mózgowych i naczyniaków mózgu, a także diagnostykę i leczenie urazów czaszki, usunięcie krwiaków, operacje uszkodzeń nerwów obwodowych.

Oddział Chirurgii Plastycznej to miejsce, gdzie na najwyższej jakości, innowacyjnym i profesjonalnym sprzęcie pracują wysokiej klasy specjaliści.

Oferujemy pełną gamę usług z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i chirurgii estetycznej. Nasi specjaliści mogą przeprowadzić zabiegi udoskonalające wygląd twarzy oraz ciała. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego oczekiwań.

Przykładowe zabiegi chirurgii rekonstrukcyjnej to rekonstrukcja piersi, rozszczep wargi i podniebienia, obrażenia ciała wymagające wykonania przeszczepów skóry oraz oparzenia. 

Przykładowe zabiegi chirurgii estetycznej to nic innego jak powiekszanie biustu, liposukcja, operacja nosa, lifting twarzy, przeszczep włosów itp.

Oddziałem opiekuje się specjalista neurochirurgii i chirurgii plastycznej mgr n. med. Harvey Jekyll

 

stomatologia.png

Oddział stomatologi i chirurgii stomatologicznej specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym przy wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego. Powiększenie pola zabiegowego pozwala naszym specjalistom na osiągnięcie wysokiej precyzji i dokładności w trakcie naszej pracy.  W naszym centrum codziennie zmieniamy uśmiech naszych Pacjentów wykonując pełne rekonstrukcje zgryzu wykorzystując pełnoceramiczne korony i mosty, mało inwazyjne licówki oraz protezy biofunkcjonalne. Wykonujemy implantacje, zabiegi regeneracji kości oraz plastykę tkanek miękkich wokół implantów. Planowanie zabiegów odbywa się z pomocą nowoczesnej tomografii 3D. Nasi lekarze specjalizują się również w wysokoestetycznych nanohybrydowych wypełnieniach kompozytowych, odbudowach koron nakładami oraz mikropreparacją ubytków próchnicowych.

Oddziałem opiekuje się specjalista chirurgii stomatologicznej, mgr n. med. Jeffrey Wents

 

wwweeeee.png

San Andreas pełne jest niebezpiecznych zakrętów, pagórków, czy wzniesień drogowych. Dlatego oddział chirurgii narządów ruchu i fizjoterapii jest naszą odpowiedzią na wszelkie uszkodzenia kończyn, które mają wpływ na funkcjonowanie każdego obywatela San Andreas. Pacjentom oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz mentalne bez względu na wiek i stopień dysfunkcji. Zapewniamy pomoc opartą na zasadzie wzajemnego szacunku i zaufania. Każdego dnia udowadniamy, że możliwa jest rehabilitacja z zachowaniem pogody ducha i pozytywnego stosunku do świat. Nasze centrum rehabilitacji pełni także funkcję edukacyjną. Promujemy ruch, zdrowy styl życia i zwiększamy świadomość nt. mechaniki ruchu. Nasz asortyment to specjalistyczne urządzenia do nowoczesnej terapii opartej na biologicznym sprzężeniu zwrotnym, poprawie równowagi oraz zoptymalizowaniu wydatków energetycznych towarzyszących skomplikowanym procesom ruchowym

Oddziałem opiekuje się specjalista chirurgii stomatologicznej, mgr n. med. Barney Nadis

 

PP.png

Oddział Psychologiczno - Psychiatryczny znajduje się w Klinice Specjalistycznej Paleto Bay, który specjalizuje się  w pomocy zaburzeń psychicznych, 

problemy małżeńskie, depresja, fobie, bezsenność, problemy alkoholowe, stany lękowe, zaburzenia osobowości, narkotyki oraz wypalenie zawodowe.

Specjalizujemy się leczeniem TMS ( transcranial magnetic stimulation ) polegająca na nieinwazyjną i bezbolesną stymulację ośrodkowego układu nerwowego,

poprzez aplikację serii impulsów magnetycznych.

Oddziałem opiekuje się  dr n.med. Astrid Ingvaldsen 

 

Kontakt z Kliniką

Aby skorzystać z usług kliniki należy skontaktować się z opiekunem danego działu, lub bezpośrednio z sekretariatem. Wyjątek stanowią pacjenci skierowani przez Szpital Główny w Los Santos, pacjenci przywożeni z wypadków w ramach rejonu Paleto Bay/Sandy Shores, oraz ciężkie przypadki medyczne w stanach nagłych. Poniżej znajduje się lista numerów kontaktowych dla poszczególnych oddziałów.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem

 

SEKRETARIAT & ODDZIAŁ KARDIOLOGII I KARDIOCHIRURGII

Tel. Kom. 30948
E-Mail: Quicksilver 🎱#2487@klinikapaleto.com

ODDZIAŁ NEUROCHIRURGII I CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Tel. Kom. 46082
E-Mail: Pawlos#2844@klinikapaleto.com

ODDZIAŁ STOMATOLOGII I CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ
Tel. Kom. 32998
E-Mail: Vertyll#1918@klinikapaleto.com

ODDZIAŁ CHIRURGII NARZĄDÓW RUCHU I FIZJOTERAPI
Tel. Kom.  88590
E-Mail: Notrance3413@klinikapaleto.com

ODDZIAŁ PSYCHOLOGICZNO - PSYCHIATRYCZNY

Tel. Kom.34852

E-Mail: rudzinka#5454@klinikapaleto.com

 

Cennik

Cennik za usługi medyczne jest ustalany indywidualnie z każdym specjalistą. Proszę mieć na uwadze, że w większości przypadków zastosowanie będzie miał odgórny cennik San Andreas Medical Services, który jest obligatoryjny dla każdego Szpitala znajdującego się na terenie San Andreas.

 

OOC, czyli po co właściwie jest ta klinika?

Klinika THE BAY CARE CENTER w Paleto Bay miałaby na celu zaktywizowanie tego miejsca, które jest fajnie wyposażone i umożliwia odegranie naprawdę fajnego RP. Pacjenci, którzy trafialiby do nas mieliby możliwość zostać z nami dłużej niż 5cio minutowa operacja, choćby po to, by odpocząć od zgiełku miasta, przejść się po plaży czy skorzystać z uroków lasu. Wszystkie tego typu zajęcia byłyby animowane przez pracowników kliniki. Co więcej byłoby to świetne pole do szkoleń - umożliwiłoby przyuczenie stażysty do asystowania, wyjazdów ratunkowych, zajmowania się pacjentem, w spokojnym środowisku, bez chaosu spowodowanego wezwaniami i operacjami w Los Santos. Oczywiście klinika pracowałaby tylko wówczas, gdyby w LS byłyby co najmniej 2 osoby aktywne (4 medyków). Tak przeszkolony stażysta mógłby z powodzeniem uzyskać tytuł ratownika i przeniesienie do szpitala głównego w LS. Personel kliniki pełniłby również służbę ratunkową, razem z personelem szpitala LS. W klinice są już wszystkie potrzebne sprzęty, co więcej, wyjazd ratunkowy odbywałby się w dwuosobowym zespole, co tylko zwiększyłoby jakość odgrywanego RP.

Także, zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej medycznej zabawy.

 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Guest locked and unlocked this topic
  • Guest pinned and locked this topic
  • Guest unlocked and locked this topic
  • Guest unlocked this topic
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...