Jump to content
SzpakuSimba

[SKARGA] Państwo Johnson, oraz delikatna szpilka w administrację.

Recommended Posts

Od razu zaznaczę, że za wszystko co jest zawarte poniżej ręczę, jeśli do kogoś ma być o to problem to tylko do mnie. Tą skargą wnosze o zdjęcie WL'ki, oraz usunięcia z grona graczy osób wspomnianych w tytule skargi. 

Witam cieplutko, postaram się być kulturalny i opanowany. Jeśli po raz kolejny nie potraficie przyjąć na klatę prawdy i tego, że ktoś potrafi wam to wygarnąć, to banujcie, usuwajcie posty, zabierajcie cywila, wl'ke czyli to co do tej pory jak brak wam argumentów. Zacznijcie słuchać graczy bo to oni są dla was, a nie wy dla nich, z takim podejściem nie dziwcie się, że nie ma tu nowych graczy. Z całym szacunkiem, ale tak jest. Ja się wychylę i powiem co powinienem zrobić dawno.

Do Tablicy już zostali przeze mnie przywołanie WellDo jak i Quinzy. Co tu dużo gadać, kiedyś uwazalem ich za przyjaciół, a jak połączyli siły to mało co nie skłócili nas wszystkich w SAMS. Sprawa dotyczy tego, że działając w tym cudownym duecie nie tyle co wprowadzają toksyczna atmosfere, co całkowicie ją psują. Nadużywanie funkcji moderatora, prowokacja, nie trzymanie języka za zębami do czego zaraz przejdę, udawanie na siłę "profesora" znającego trudne słowa itd. Jeszcze parę miesięcy temu można było z WellDo pożartować teraz to poważny nastolatek. Od razu przejdę do Ciebie misiaczku. Jesteś, a raczej byłeś moderatorem. Jakim? Bez honoru to raz, bez kultury dwa, bez szacunku trzy. Wyskoczyles z wyzwiskami do człowieka, który mógłby być Twoim ojcem, zachowałeś się jak ostatni szczeniak, bo chciałeś bronić swojej królowej. Dodatkowo zaczepiasz w swoich wiadomościach do Kozika, Bogu ducha winnego, nie zamieszanego w sprawę Dave'a. Stoczyłeś się na same dno, nie wiem kto dał Ci moderatora, jak chloptasiu nie potrafisz uszanować starszego od siebie człowieka. Najpierw chciałeś filozofować na moim ostatnim zebraniu w SAMS i cos mi zarzucać, wciągając w to lekarzy, którzy nie wiedzieli o co Ci chodzi, a Ty przy nich ściemniałeś co oni na mnie mówili. Oczywiście zrobiłeś z siebie pośmiewisko, zresztą od momentu połączenia sił robicie z siebie pośmiewisko. Chcecie grać dorosłych. Owszem proszę bardzo, ale w porównaniu do Ciebie WellDo, Quinzy jest pełnoletnią i widać że potrafiła się powstrzymać od wyzwisk i przekleństw do starszych od siebie, a Ty jak zwykle gowniarz młodszy o 20 lat od Kozika wygarnales jakieś bzdury, które zobaczycie poniżej na screenach. Czemu śmieje się z was cała wyspa? Czemu jesteście obiektem drwin? Stańcie obok i zobaczcie jak zachowywaliscie się parę miesięcy temu, a jak zachowujecie się teraz. W SAMS jeszcze jak ja tam byłem, odstawia liście cyrki, pan bohater, rycerz, zastępca ordynatora, który wprowadzał sobie wolną rękę. Udawanie dorosłego Ci nie wychodzi. Nie będę więcej brudow tu prać, twoją dorosłość przedstawię w screenach.

Dalsza część tematu szanowna administracja, oczywiście nie cała, nikogo nie będę wymieniał z nicku bo każdy wie o co chodzi. Kiedy się śmiejemy wtedy się śmiejemy, poprowadzaliscie sobie dzbany, zabieranie cywila, w ramach żartu jest to zabierane oddawane, hehe haha. Ale jeśli ktos, mówi po raz enty że coś jest nie tak, że coś nie pasuje, widzicie to zreszta, a kompletnie olewacie, zamiast zadbać o porządek i atmosferę, która ucierpiala, wolicie zabrać cywila graczom, którzy chcą powiedzieć prawde, jak nie macie argumentów, to bez komentarza żadnego wydupcacie z discorda, a temat jest oczywiście zapominany bo po co robić sobie problem. Jeśli tak to ma wyglądać to nie wiem kto tk wytrzyma i jak długo. Jeśli gracz ma problem łatwiej wam go wydupcyc niż mu pomóc. Nie tędy droga.

SKARGA PISANA JEST DO ADMINISTRACJI, NIE POTRZEBUJE WASZYCH DENNYCH SŁÓW OBRONY, BO ZNOWU BEDZIE TO SZTUCZNE JAK SIOSTRY GODLEWSKIE, NAJPIERW PELNOLETNOSC POTEM UDAWANIE DOROSLEGO.

Liczę na konwersacje z administracją, chyba że ktoś ma coś do dodania.

SCREENSHOTS: (nie są uporządkowane)

http://i64.tinypic.com/o9qov7.jpg

http://i63.tinypic.com/34y3c4o.jpg

http://i64.tinypic.com/2iuvkn6.png

http://i64.tinypic.com/akejht.png

http://i64.tinypic.com/2vkeo2v.png

http://i68.tinypic.com/2r7rafc.png

http://i65.tinypic.com/2hf5ly0.png

IMG_20181223_070207.jpg

received_2273464586039742.png

IMG_20181223_070255.jpg

received_2056454191327382.png

received_284302458896170.png

received_223054045240082.png

• Like 13

Ja to juz sie nie bede wypowiadac, trzeba bylo tylko wczesniej powiedziec, ze to co dla Was robilem jest chujowe, tyczy sie do Ciebie Paul ale... ja tam juz mam na to wyrabane, przyjalem to na klate jak dorosly facet ;)

• Like 15

Posted (edited)

Osobiście z mojej strony Radziu nie pierwszy raz juz, dziękuję Ci w imieniu naszej ekipy z SAMS za wkład, bo ja byłem świadkiem ile nocek zarwales, żeby to jakoś wyglądało. Nie bierz takich słów do siebie, dla nas jesteś wielki i odwaliłes kawal dobrej roboty! 

A jeszcze chciałbym wspomnieć o Koziku.

Nie bez przyczyny wybraliśmy Ciebie na następcę, jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Masz swoje doświadczenie, jesteś dorosły i nie dajesz się porwać emocjom. Dziękuję Ci również za to ile zrobiłeś i w jakim tempie dla sams, całkowicie bez naszej pomocy. I wydaje mi się, że twoja ekipa lekarzu dałaby się za ciebie pochlastać 😇

Edited by SzpakuSimba
  • Like 14

Posted (edited)

Radziu Ciebie zapamięta każdy w sams. Jaka robotę robiłeś. Byłeś zawsze szczery. A to widzisz dokument ja skopiowałem. A że ktoś skopiował od Ciebie bo niby 'byl chujowy' to trudno. Ja skopiowałem obrabianie dupy za plecami. Ktoś inny skopiował dlatego bo był chujowy jaka różnica w podejściu. No ale kultura robi swoje. A i jeszcze dodam trudno jestem szczery zawsze mówię w oczy co myślę a nie obrabiam dupę za plecami uciekam z kanału jak wchodzi osoba której się dupę obrabia. Nie nasylam nikogo żeby mi ubliżał że nie jestem człowiekiem żeby wpłynąć w jakikolwiek sposób na moją decyzję. A i takie przysłowie mi naszło do tego wszystkiego na pewno te osoby się domyśla dla kogo je napiszę: kto pod kimś dołki kopie sam w nie wpada 😉

Edited by KOZIK
Coś dodalem
  • Like 12

Ja ze swojej strony apeluję o zachowanie merytoryczności i obiektywizmu, bo chwilowo zrobiło się tutaj kółko wzajemnej adoracji na "poszkodowanych" w całym temacie, mające jednocześnie na celu większe antagonizowanie tych na których poszła skarga. Z całym moim (naprawdę ogromnym) szacunkiem do Quickiego i Kozika - skupmy się na samym przedmiocie skargi. Ja w temacie Johnsonów nie mam nic do powiedzenia bo nie jestem i nie byłem w SAMS, dlatego po prostu nie będę pierdzielił bez sensu jakichś głupot.

Chciałem się natomiast odnieść do drugiej części skargi - skoro administracja jest tak zła i wszyscy są tak na nas wkurwieni, to czemu nie ma żadnych tego objawów? Ja aktualnie widzę jedną osobę która wypowiada się w imieniu bliżej nieokreślonych osób przedstawiając to tak że mamy na serwerze mini- Koreę Północną. A i tak wszyscy z uśmiechem na ustach grają, rozmawiają na discordzie i czerpią z tego frajdę. Nie neguje faktu istnienia problemu, Ale jeśli faktycznie on jest, to czemu wspomina o tym jedna osoba "podczepiając to" pod skargę na kogoś innego? Mi to trochę jedzie pretekstem żeby móc sobie nawrzucać na adminów, ot tak, przy okazji skargi na dwojke ludzi którzy przy okazji też akurat są modami.

• Like 3
  • NotLikeThis 1

Gregory dziala to tak jak w koreii kazdy zyje z usmiechem na twarzy bo sie boja o bana/brak wl

• Like 11
  • NotLikeThis 1

Gregory znasz mnie jakbym chciał nawrzucac administracji to bym to zrobił na discord przy wszystkich i miałbym to gdzieś, ale nie o to chodzi. Dodałem notkę nie skargę na was, tylko po to żeby się coś zmienilo, nikt nie powie co mu nie pasuje bo go wywalicie z cywila albo całkowicie z WL. Jak nie macie argumentów, albo chęci do rozmowy to tak robicie. Nie przyznacie racji bo racja jest tylko po waszej stronie. Ja nie mam nic do stracenia, mam życie prywatne, dużo planów także jak mnie wywalicie to nie będę płakał, ale są gracze którzy sobie tu pykają z koleżkami i byłoby kiepsko ich rozdzielać bo z nudów po szkole można umrzec. Ktoś musiał to w końcu powiedzieć, jak masz jakieś sensowne argumenty oprócz paru "trudniejszych" wyrazów to zapraszam do dyskusji

• Like 9

Posted (edited)

Gregory to dziś kickowanie z DSC zabieranie cywila czy dawanie dzbana za tekst typu dziś nie mam ochoty na boczek, lub team racica lub usuwanie tekstów nie wygodnych od tak sobie wybiórczo to uważasz że jest to ok? Oczywiście mowa o w/w osobach w skardze (discord moderatorach) Toest Prawidłowe? Póki co dostałem kicka nie wiem za co za bardzo i dlaczego. Ze się broniłem przed oskarżeniem osobnika który kłamał przy wszystkich że gdzieś mu ubliżałem? 

Edited by KOZIK
  • Like 9

Gregory bo to nie jest tak, że każdy ma problem do jednej i tej samej osoby. Opinie są podzielone jednakże w dniu dzisiejszym oni we dwoje przejebali sobie urządzając pokaz swojej mocy. Szczerze, wyjebane mam totalnie na osobę Quinzy i nie daje jej żadnych ulg w przeciwieństwie do ciebie tutaj Simba. Od sytuacji jej zajebania się w jednej akcji RP i ciągłego trwania w przekonaniu, że nic nie zrobiła nie mam szacunku i chuj. Nie wiem jak wygląda jej sytuacja poza grą, poza discordem ale to też mam daleko w dupie. W opinii wielu z nas wykorzystywałaś moderatora tylko i wyłącznie do rządzenia się i pokazywania jaka to potężna nie jesteś. Fakt, że na czacie pojawiasz się okazjonalnie wręcz sporadycznie tylko potęguje całą nienawiść. Do Paula też osobiście nie miałem totalnie nic do ostatnich chwil, do chwil w której nie zaczęliście się nawzajem bronić jak para walcząca na zboczu przed zagryzieniem hien - które o dziwo jak na złość zaczęły mówić prawdę w tym samym momencie. Myślicie, że z czego się bierze chrumkanie, świnzowanie i inne bawienie się w świnie? Z twojego zachowania Quinzy, wszystkich to bawi i wszyscy którzy to robią czują do ciebie pogardę - na czele ze mną. A dzisiejsza sytuacja? DOJEBALIŚCIE oliwy do ognia - 5c3128a0e405e.png

5c31288f2ac61.png

Na chwilę obecną mam tyle do powiedzenia. Działaj dalej w ten sposób.

• Like 12

Simba Ale jakie argumenty, na co? To ty tutaj chcesz coś udowodnić, nie ja, to ty musisz użyć odpowiednich argumentów. Nie odpowiadam za wszystkich adminów i moderatorów, to co dzisiaj się stało było odpałem i zostało już rozliczone w naszym wewnętrznym gronie. Jak tak bardzo się boicie banów za mówienie co wam na sercu leży to wskazcie mi chociaż jedną sytuację z niedalekiej przeszłości gdzie ktoś oberwał w czapę za merytoryczną skargę że coś mu się nie podoba. I chodzi mi o merytoryczne wypowiedzi, a nie takie które składały się tylko z wyzwisk i bluzgów "bo jestem wkurwiony bo coś poszło nie po mojej myśli", bo w takich sytuacjach nawet mnie krew zalewa. Sytuacji żeby ktoś poleciał za normalny sprzeciw jeszcze nigdy nie widziałem, zarówno jako zwykły cywil jak i potem już jako support czy moderator.

@KOZIK tak jak wspominałem wyżej, dzisiejsza sytuacja była odpałem i to nie powinno się w ogóle wydarzyć, zgadzam się w pełni. 

• Like 1
  • NotLikeThis 2

Nie wiem Gregory jaki masz problem bo wygarnalem to co najważniejsze, a widzę Cię codziennie na discord i Ty chcesz żebym Ci wskazywał przykłady? Jak Montaż Ci powie zabierz cywila to żarcie odstawisz, a polecisz zabrać. Moja pierwsza utratą cywila tak wyglądała. Codziennie jak ktoś powie coś sensownego, a nie ma na to jak odpowiedzieć to albo dzban albo cywil zabrany... Nie mam pretensji do wszystkich, ale zachowalibyście resztki honoru i podjęli jakieś decyzję w tej sprawie. Nie macie co się bronić bo jak już wylałem prawdę to macie poświadczenie w reakcjach chociazby, że ludzie się zgadzają czyli jakaś rację mam.

• Like 4

Wydaje mi sie, ze kto chcial cos napisac juz napisal, nie ma co tego dalej ciagnac. Administracja podjela pewne kroki co do calej zaistnialej sytuacji, co dalej? to juz zostaje w naszym kregu administracyjnym. 

ZAMYKAM TEMAT!

• NotLikeThis 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...