Jump to content
Sign in to follow this  
uszol1990

Skarga na mintaz

Recommended Posts

Siemka,

Pisze skarge na Mintaza, poniewaz ja juz mam dosyc jego traktowania jak psa innych graczy, grozi banami... 
Ten owy czlowiek widac ze ma jakies problemy ze soba, bo oczekuje szacunku, a sam go nieokazuje innym, oraz robi z tej wyspy prywatny swoj folwark gdzie mu ktos napisze prywatna wiadomosc zeby kogos wywalic to on to robi....

Owszem zrobilem cos, ale nie widze powodu zeby mnie kasowac Mintaz, powinno byc ostrzezenie i kulturalna rozmowa ze jeszcze takie cos to lecisz, to ty widzisz olalem z toba konwersacje i wylecialem z discord

• Like 2
  • rtdpepe 2

Mnie wywalił za proszenie o pomoc, powiedzieli żebym se poszukał w internecie jak w internecie nie ma. Bardzo pomocny serwer

unknown.png?width=553&height=494

i zrobiłem co chciałem.
Jeżeli nie jesteś w stanie wskazać swojego błędu który przeszkadza innym w grze w stopniu że go zgłaszają, to wina jest wyłącznie twoja. Moja rola polega na decydowaniu o tym czy ktoś łamie regulamin i wyciąganiu konsekwencji, jeżeli co to nie pasuje to szczerze gówno mnie to obchodzi. 😉

• Like 6

Prawda jest taka, ze powinienes Mintaza calowac po raczkach, ze dal Ci szanse wyjasnic sytuacje i uniknac kary po tym co zrobiles. 
Kazdemu zdarzaja sie jakies bledy, ale trzeba w pore sie opamietac. Ty tego nie zrobiles. Zapomniales o waznej rzeczy, ciagniecie akcji poprzedzonej failRP angazuje w to inne osoby. To tworzy historie, ktora nie powinan sie zdarzyc. Ty nie poprzestales na zrobieniu bledu i zapomnieniu o nim, tylko zapoczatkowales nowe wydarzenia. A oprocz SAMSow, ktorzy w tym uczestniczyli i Organizacji, to smiem podejrzewac, ze rowniez na policji zglosiles informacje o porwaniu ( bo po co bys zwiazanymi rekoma , wykrwawiajacy sie, przypuszczalnie nieprzytomny, napisal na rekach kto Cie postrzelil i bez telefonu wzywal medykow? ). 
Tworzac ta historie stworzyles rowniez powod do zgloszenia Twojego failrp. Gdybys tego nie zrobil to by nie bylo dalszej rozmowy. I nie, nie poszlo to do Mintaza w zemscie za chat general, tylko 3 dni wczesniej po akcji. 

• Like 2
  • REEEEE 1

A to ja może się wypowiem nie w związku całej tej sytuacji i skargi na Mintaza a w kwestii twojej @uszol1990i twojego ciągłego wychodzenia z postaci, mylenia informacji które wie jedna postać a które druga. Ciągłe wplatanie słów "ooc" w ic jak chociażby nicki czy takie słowa jak "zrespił". Także z tego co można było zaobserwować z twojego RP a raczej jego braku, że nie powinieneś w ogóle znaleźć się na whitelist. A pierdolenie, że byłeś tu i tu to tylko i wyłącznie dobra wola wielu osób jak chociażby nas jako vagosów (jak jeszcze tam latałem) w chwili jak z wiki (jeżeli dobrze pamiętam) odjebaliście tak kurewskiego faila i wplot ooc do ic, że ręce mi opadły. Mefju wtedy stwierdził, że nie zgłosi tego i pójdzie ci tylko wyjaśnić na discordzie co żeś źle zrobił, a ty co? A ty stwierdziłeś, że on nie ma do ciebie podejścia, nie zna się na rp, ty tu grasz już X czasu i nie było problemów.

To żeś się doigrał.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...