Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

Wrecked Weekend!

Recommended Posts

2.png

Jeżeli weszliście w to ogłoszenie - to znaczy że jesteście rządni demolki, szybkich aut i pieniędzy! Tak jest moi drodzy - startujemy z kolejną edycją Wrecked Weekend!
Jak wielu z was pamięta, ostatnia edycja odbyła się na torze za kasynem - tym razem rozbudujemy nasz event na gigantyczną skalę więc zaplanujcie sobie dużo czasu, który spędzicie niszcząc samochody! Dla nowych osób które jeszcze nie uczestniczyły w tym wydarzeniu -Wrecked Weekend to jedyna okazja, aby dostać samochód przez nas przygotowany, zniszczyć auto przeciwnika i jeszcze zgarnąć za to dolary! W tej odsłonie same Crash Derby będą podzielone na dwie części: demolkę oraz wyścig!


CD-1-Edited.png

Każdy z uczestników przed wyścigiem otrzyma dostęp do jednego z dwóch unikatowych samochodów, które będą służyły tylko i wyłącznie do jednego - zniszczenia! Zostaną stworzone 4 grupy - w zależności od ilości uczestników. Zwycięzca każdej grupy stanie do finałowego pojedynku, w którym zmierzy się o główną nagrodę pieniężną! 

C12D4.png

Również otrzymujecie od nas samochody - tym razem jednak spotykacie się na specjalnym torze wyścigowym w sandy! W trakcie jazdy możecie robić wszystko: spychać przeciwnika, pitować, zajeżdżać drogą - wszystko co pozwoli wam wygrać! Również zostaniecie podzieleni na grupy i jak w poprzednim trybie: 4 zwycięzców ze wszystkich grup odbędzie ze sobą finałowy wyścig! Wyścig będzie trwał 2 okrążenia więc spodziewajcie się dużej ilości zwrotów akcji!

Sprawy Organizacyjne:
Przez cały okres eventu będziemy pod opieką medyczną w razie jakiegokolwiek poważniejszego wypadku. Dodatkowo na torze będziemy mogli liczyć na pomoc mechaników, którzy otrzymają specjalne holowniki którymi będą ściągali wraki z toru! Całość będzie kręcona przez telewizję więc przygotujcie się na kamery, które będą kręciły się w tłumie wyścigowców! Dokładny plan eventu poznacie dwa dni (ŚRODA) przed samym wydarzeniem więc śledźcie na bieżąco!
Jak się zapisać?
Przede wszystkim musicie zostawić pod tym ogłoszeniem kartę zgłoszeniową z Waszym imieniem i nazwiskiem. Gdy to zrobicie, będziecie musieli przejść przez kilka formalności:

  • Przede wszystkim każdy z was do dnia wyścigu będzie musiał mieć zaświadczenie medyczne o tym, że jest w stanie uczestniczyć w takim evencie. Po takie zaświadczenie już od dzisiaj możecie zwracać się do naszych medyków. Nic nie kosztuje - natomiast jeżeli ostatnio przeszedłeś jakąś ciężką operację lub przewlekle na coś chorujesz możesz nie otrzymać pozwolenia.( Prosimy nie próbować oszukiwać - będziemy wiedzieć od medyków kto otrzymał zaświadczenie a kto nie)
  • W trakcie eventu każdy z Was musi być odpowiednio ubrany oraz co najważniejsze - mieć na głowie kask! Jeżeli ktoś nie dostosuje się do tego wymogu najpierw zostanie odesłany do sklepu aby przebrać się w odpowiedni strój, jeśli odmówi - nie zostanie dopuszczony do eventu!

W wyścigu może wziąć udział każdy - nie ważne skąd jesteś, co robisz, czym się zajmujesz. Liczy się tylko jedno - chęć do zniszczenia przeciwnika! Zapisy startują od chwili publikacji ogłoszenia. Najważniejsza sprawa: Im więcej się was zapisze tym większa wygrana będzie do zgarnięcia! Zapisy zamykamy w przyszły czwartek o godzinie 9:00 rano natomiast sam event odbędzie się w PIĄTEK 14.12.2018 o godzinie 20!
Powodzenia!

Edited by Pakarax
  • Like 4
  • POGGERS 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znane już są pule nagród! 
Za pierwsze miejsce w Crash Derby zwycięzca otrzyma $50.000! Drugie i trzecie miejsce będzie nagrodzone symboliczną sumą
Za pierwsze miejsce w Wreck Race zwycięzca otrzyma również $50.000! Drugie i trzecie miejsce będzie również nagrodzone symboliczną sumą!
Uwaga! Jeśli Ta sama osoba wygra zarówno Crash Derby jak i Wreck Race - otrzyma dodatkową premię pieniężną!

Edit: Jeśli do jutra nie zbierze się minimum 8 osób zawody zostaną przeniesione na sobotę 14.12.2018

Edited by Pakarax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...