Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

Społeczność Nielegalnych Wyścigów

Recommended Posts

Black-List-Header.png

Myślisz, że jesteś dobrym kierowcą i opanowałeś prowadzenie swojego samochodu do perfekcji? A może chciałbyś przetestować zarówno siebie jak i swoją maszynę w najbardziej ekscytujących i ekstremalnych wyścigach na wyspie? 

Wszystkich chętnych, którzy do tej pory sami zwiedzali Los Santos i okolice swoimi stuningowanymi bestiami zapraszamy do stworzenia jednej wielkiej społeczności ścigantów, jaką jest "Black List"! Naszym życiem są maszyny i chcemy stworzyć dla was jak najlepsze środowisko do nielegalnych wyścigów! Cała ekipa pracowała nad przygotowaniem dla was tras oraz miejsc, w których będziecie mogli spotkać nowych ludzi dzielących te same pasje - samochody. Jak to wszystko wygląda? Sprawa jest prosta: pod spodem znajdziecie kilka numerów, pod które musicie zadzwonić będąc na wyspie w celu dowiedzenia się pierwszej, najważniejszej informacji, którą jest miejsce spotkań ścigantów. Wybraliśmy jedno klimatyczne miejsce, w którym zawsze będą czekały jakieś osoby chętne do wyścigów / wypadów na miasto / driftów itp. Więc jeśli szukasz nowych ludzi do przygód lub chcesz umówić się ze znajomymi - spotykacie się właśnie tu! Na miejscu otrzymacie kilka ważnych informacji takich jak szyfry i kody, którymi będziemy umawiali się na tweetach lub komunikowali ile osób jest na spocie. Przygotowaliśmy dla was szereg map, których nie będziecie się musieli uczyć na pamięć - wszystkie trasy będą przebiegały po prostu za GPS'em z jednego punktu do drugiego (nie - nie po prostych drogach). Nie liczy się v-max - liczą się umiejętności, skrętność oraz spryt kierowcy! Jeśli chcecie, możecie się zakładać o pieniądze - wszystko zależy od was. Wraz z ekipą Black List będziemy szukali najlepszych kierowców, którzy będą chcieli zrobić coś więcej niż tylko wyścigi i pościgi. Przygotowaliśmy widowiskowe ucieczki/plany oraz samochodowe eventy, które wstrzykną w was trochę adrenaliny! Również sprawimy, że same pościgi policyjne nie będą dla was walką o życie i ogromną chęcią ucieczki, ale przede wszystkim zabawą na najwyższym poziomie! 


Nie chcemy tworzyć żadnych komunikatorów rządowych aby was zebrać w całość - chcemy abyście zawsze umieli się znaleźć i skontaktować na wyspie i umawiać się na kolejne dni! Jeszcze raz - zapraszamy do kontaktu z nami na wyspie w celu zdobycia większej ilości informacji - niech samochodowy świat się rozszerza!
Numery: #23081, #78353

  • POGGERS 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...