Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Szukaj wyniki które...
Znajdź wyniki w...

Witaj na V-LIFE

Poświęc chwilę i dołącz do nas!


Zaloguj się, aby obserwować  
bakerpk

[BIZNES] Auto Recycling Scrap Yard

Recommended Posts

SYAR.png

Nasza firma zajmuje się skupnem niechcianych juz pojazdów, oraz aut które nie nadaja się do jazdy :D Oferujemy najlepsze ceny na rynku dla naszych klientów! Przyjedz i przekonaj sie sam!

 

 

1. Lokalizacja

Sandy Shore, Cat-Claw Ave.

 

 

 

Screenshot_1.png

 

LandoCorpScrapMetalMachine-GTAV-FrontRight.png

2. Czym się zajmujemy?

 

Nasza firma zajmuje się złomowaniem pojazdów oraz rozbiurką ich na częsci, które zostana wykorzystne do dalszej produkcji, bierzemy wszystkie pojazdy które sa na naszej wyspie! 

 

3. Kadra

Scrap3.png

 

Majster - Jode Gallon ( bakerpk)

Kieras - Janush Oldman (Jesus)

Starszy złomiarz -Benny Budweiser, Henry Scrapman, Edward Fatty

Młody - 

 

 

4. Pojazdy

 

Złomiarka

 

Złomiarka_(V).jpg

Wózek Widłowy

Wózek_widłowy_(V_-_tył).jpg

 

Dozer

Dozer_(V).jpg

 

Opis OOC

1. Złomowanie pojazdów (usunięcie pojazdów graczy) zrobienie blipa (lub komenda /usunpojazd) gdzie każdy z graczy może usunąć swój nie chciany pojazd z stałą cena 2000$ i my dostajemy 500$ (Jeśli jesteśmy odgrywały że rozbieramy go na części wtedy użytkownik wjeżdża w blip i go sprzedaje)
2. Praca dorywcza zbieranie złomu(części z aut). Z naszego punktu wyciągają vana i jeżdżą w poszukiwaniu złomu (ma to działać na zasadzie kiedyś dostawcy piwa, jedzie pod punkt zbiera złom,ładuje go do auta później rozładunek u nas) gdy uzbiera złomu oddaje to u nas w punkcie za co dostaje $. 
3. Osoby z frakcji biorą złom i jadą z tym do punktu w mieście gdzie jest drugie złomowisko I przerabiaja je na zestawy naprawcze do aut.

4. Usunięcie zestawów naprawczych i wytrychow z sklepów  i dodanie automatycznego punktu sprzedaży na zlomowisku za ?$ (gorsza która naprawia auto do 70% uszkodzeń) jeśli ktoś chce kupić od nas wyprodukowany z złomu sprzedajemy za ?$ (lepsza która naprawia auto do 50-40% uszkodzeń )
5. Dodanie animacji spawania i cięcia pił, skrzynka z narzędziami i może jakieś fajne dodatki jeszcze 😁
6. Rzeczy frakcyjne jak schowek, garaż na pojazdy, zarządzanie frakcja itp.

Czekam na opinie naszej społecznosci oraz dodatkowe pomysły co do tej pracy :) 

  • Like 15
  • POGGERS 1

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Dobry pomysł, będzie można sie pozbywać śmieci z garażu, dodatkowo urozmaici to RP mechaników i doda całkiem sporo nowych rzeczy które będzie można w przyszłości oczywiście rozwinąć. + :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Pomysł dokurwiony jednym słowem. Jest tylko jeden mankament "(liczy sie to z wycofaniem ich z sklepów z narzedziami)" w takim wypadku na bieżąco musielibyście mieć dostawy tego złomu żeby produkować te zestawy czy jakkolwiek to miałoby wyglądać a wątpię że właśnie regularnie będziecie takowe mieli wydaje mi się że ludzie będą do was przyjeżdżać okazjonalnie żeby dostać jakieś hajsy za samochód którym już nie jeżdżą. Zestawy naprawcze można z tym powiązać ale nie w taki sposób bo takie zestawy potem będą chodzić za małą fortunę :D

Chyba że źle zrozumiałem idee działania zestawy-części.

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Jest pomys, że mogą być one dostępne cały czas za cenę 200$ a my sprzedamy za 100$ czyli taniej o 50 % i beda one naprawiqc do 35% uszkodzen auta a nie jak z sklepu do 50%

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

To w takim wypadku będą dwa rodzaje zestawów naprawczych. Sklepowe naprawiające do 50% i te scrapyardowe naprawiające do 35% z możliwością tańszego kupna? Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Tak, jedyny problem to podniósł bym cenę tych naprawek z względu na mechaników, żeby nie było że naprawia u nas i nie jadą do mechaników bo tu taniej czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Trzeba zrobić taką naprawkę sklepową w miarę zrównoważoną cenowo właśnie z tego powodu bo najbardziej ekonomicznym wyjściem w tej chwili do naprawy zniszczonego auta jest najpierw naprawa go zestawem a dopiero potem podjechanie z 50% uszkodzeń do mechanika. Wydaje mi się że taka naprawka powinna kosztować tyle ile kosztuje naprawa (może w sumie więcej skoro można jej użyć w każdej miejscu na mapie) samochodu zniszczonego w 50%.

 

##EDIT

Można też zrobić naprawkę która naprawia do 51% i kosztuje tyle co naprawa samochodu uszkodzonego w 40%

Edytowano przez Cz4rt3k

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Mhm. Dobry pomysł łącznie z propozycjami w komentarzach. Mimo tego myślę, że wolałbym zostawić sobie Surfera jako śmieszkowy zabytek niż oddać go za 800 dolców ;) Niemniej spoko opcja do czyszczenia garażu z gratów, których nikt nie chce kupić 

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

@bakerpkco w wypadku gdy ktoś chce zezłomowac auto Exclusive. W salonie one są za 10 baniek czyli 10% z tego będzie pieniędzy i 5% dla was i 5% dla klienta? czy jak ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij

Zablokowanie sprzedaży tych aut skryptowo jako klasę exclusive, jest jeszcze parę pomysłów co do tego ale to muszę poczekać na 13 i dopytać co jest możliwe a co nie.

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij
Gość
This topic is now closed to further replies.
Zaloguj się, aby obserwować  

×