Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

Konie ze stajni Pakara Raxusa na sprzedaż!

Recommended Posts

STAJNIA OTWARTA - ZAPRASZAM!

Witajcie moi drodzy! Za niedługo nadejdzie dzień, który będzie dla wielu was samochodową fiestą! Ogłoszenie jest krótkie - Sprzedaję wszystkie samochody, które znajdują się u mnie w garażu! Dlaczego? Powód jest prosty - Czas zainwestować pieniądze w nowe rzeczy na wyspie, o których dowiecie się w przyszłości! Samochodowa fiesta odbędzie się w postaci eventu na lotnisku za tydzień - to jest 22.09.2018 o godzinie 21:00 (Jeszcze nie wiadomo, która wyspa) na lotnisku w Los Santos. Tam, w głównym hangarze będziecie mogli zobaczyć wszystkie 10 perełek, które będą na sprzedaż. Z racji tego, że cały event będzie odbywał się na lotnisku, każda z osób chętnych będzie mogła się przejechać dowolnym samochodem po obszarze lotniska kompletnie za DARMO po to, aby sprawdzić czy auto jest warte pieniędzy. Samochody będzie można zakupić tylko w trakcie eventu, natomiast jeżeli już wiecie, że nie będziecie mogli na nim być, proszę o informację na discordzie po to, aby w razie wypadku zarezerwować samochód! Liczcie się jednak z tym, że wasza oferta może zostać przebita, gdy znajdzie się kilku kupców do jednego auta! W wasze ręce mam do oddania kilka perełek, które zaprezentuje osobno poniżej. Każde auto ma unikatową historię oraz dużo przeżyło, więc nie tylko nabędziecie kawałek metalu ale też przede wszystkim super wspomnienia. Nie będę tu podawał żadnych V-Maxów oraz przyspieszeń od 0/100 - wszystko zobaczycie sami! Zaczynamy! 

1. Voltic

Jeden z fajniejszych samochodów, który posiadałem. Jest to jednobiegowy elektryczny samochód, który posiada niesamowite przyspieszenie. Dwuosobowa rajdówka, bardzo tania w utrzymaniu (tankowanie od 0%-100% jest mega tanie). 

Cena samochodu: $36.000

Lotus.jpg

Lotus2.jpg

2. Bravado Rat-Loader

Przede wszystkim świetny dźwięk samochodu. Sposób, w jaki mruczy na prostych odcinkach to wielka satysfakcja dla uszu. Dużo z nim nie przeżyłem, ale za to dużo można z nim zrobić w warsztacie u mechanika. 

Cena samochodu: $32.000

Rat_Loader.jpg

Rat_Loader2.jpg

3. Declasse Tornado

Wspaniały samochód, który przede mną miał kilku właścicieli. Auto świetne do "wożenia" się po mieście. Świetny dźwięk, przyjemne prowadzenie no i oczywiście największa zaleta auta - rozkładany dach! 

Cena samochodu: $43.000

Tornado1.jpg

Tornado.jpg

4. Declasse Granger

Samochód, który długo służył reporterom i stał się przez wielu ikoną telewizji. Ten potężny SUV potrafi wziąć w podróż aż 8 osób! Fantastycznie wygląda nocą na drogach, a gdy podniesiemy mu zawieszenie zamienia się w świetną maszynę na off-road (testowane!)

Cena samochodu: $37.000

Granger.jpg

Granger2.jpg

5. Rumpo

Każdy, kto chodź raz woził dużo przedmiotów w swoim wyspowym życiu wie, że to idealny samochód do przewożenia i przetrzymywania swojego dorobku. Najlepszy VAN na off-road, poradzi sobie w każdym terenie, mega ładowny i świetnie opancerzony! Ten VAN był moim 2 zakupionym pojazdem na wyspie.

Cena samochodu: $45.000

Rumpo.jpg

Rumpo2.jpg

6. Dubsta 6x6

Terenowy potwór. Dzięki dodatkowej parze kół działa jak mały czołg, który przepcha wszystko, co się rusza. Potrafi również jeździć po bardzo ciężkim terenie a co najważniejsze - na pokład zabierze 6 osób! 

Cena samochodu: $140.000

Dubsta.jpg

Dubsta1.jpg

7. Mercedes AMG S63

Niema co dużo opisywać - najładniejsza limuzyna na wyspie. Świetnie się prowadzi, potrafi konkurować na ulicach z wieloma sportowymi samochodami a przy tym wspaniale się prezentować. Dodatkową zaletą auta jest wystrój wnętrza oraz aktywne ekrany w zagłówkach i na przodzie! 

Cena samochodu: $155.000

mercedes.jpg

mercedes1.jpg

8. Toyota Supra

Niemal że auto legenda. Świetna maszyna przystosowana do tuningu, posiadająca wiele konfiguracji wizualnych. Posiada ona wszystko, czego chcielibyście od samochodu za $200.000 i da wam mnóstwo frajdy z jazdy. Supra ta posiada lekki Bodykit oraz została użyta w najważniejszej scenie filmu, który jest w trakcie produkcji. Dla wszystkich, którzy będą nią zainteresowani - za niedługo zobaczycie ją na ekranach! (Zdjęcie poniżej pochodzi z filmu)

Cena samochodu: $205.000

20180828222622_1.jpg

9. BMW i8

Maszyna, po której nie spodziewałem się tak genialnego prowadzenia. To, co to auto potrafi zrobić w mieście to czysta poezja. Zmora kilku policjantów - skrętna, robi wszystko, co osoba kierująca chce zrobić a i nawet postraszy v-maxem! Autem tym przejechałem wiele wyścigów oraz sprawdzałem je we wszystkich możliwych warunkach na wyspie. Jeśli szukasz auta, którym będziesz jeździł do końca swojego życia na wyspie - to jest właśnie to!

Cena samochodu: $315.000

Bmw.jpg

Bmw1.jpg

10. Bugatti Chiron

I oto one - Bugatti Chiron! Jestem pierwszą osobą na wyspie posiadającą ten samochód i zarazem JEDYNĄ osobą posiadającą to auto (Tak, kiedyś był jeszcze jeden lecz niestety właściciel "skończył" przygodę z nami). Wiążę z tym autem najwięcej wspomnień. Od pierwszego tuningu przez pierwsze wyścigi, które nim wygrałem aż w końcu - po wszystkich perypetiach, które ten model przeszedł, z przyjemnością mogę powiedzieć, że jest to Najszybszy samochód dostępny dla cywili! Jedyna maszyna, która może mu dorównać to specjalny radiowóz należący do Highway Patrolu. Auto wymaga wielu godzin nauki, aby znaleźć z nim wspólny język, jednak warto poświęcić ten czas po to, aby wydobyć z tego auta wszystko co możliwe. Z wielkim żalem sprzedaję to auto, ale czas, by znalazło nowego właściciela. Panie i panowie - Bugatti Chiron.

Cena samochodu: $1.600.000

Bugatti.jpg

Bugatti1.jpg

(Event dopiero za tydzień, po to, aby wielu z was miało możliwość przygotowania się finansowo na tą ucztę.)

• Like 2
  • POGGERS 1