Jump to content
strrlrd

[Skarga] Badura'95 i Sul

Recommended Posts

Nie przedłużając :
Badura'95 zamiast odgrywać RP kiedy dostaje strzała woli straszyć ludzi banem i dzwoni po kolegę admina Sula.
Sul zamiast zapoznać się z sytuacją i ją ocenić, czy reportowany rzeczywiście zawinił czy nie, woli trzymać stronę swojego koleszki.
Tyczy się to sprawy, która lepiej opisana jest pod tym linkiem https://v-life.pl/index.php?/topic/2058-ub-zoso/&tab=comments#comment-6909
Wszystko widoczne jest na filmie.
PS. Przepraszam za ciągłe "syczenie" w filmie i jego gównianą jakość. 

• Like 2
  • LUL 2
  • NotLikeThis 3

xD Celuje do gościa z broni prosto w twarz i karze mu podnieść łapy bo łaził za mną i mnie wkurwiał , a ten wyciąga latarkę i wali mnie w łeb po czym upadam i twierdzi,że zrobiłem nie poszanowanie życia bo On zna Crav Mage haha Później ma problem, że zrobiłem to na terenie nie legalnej sprzedaży aut  xD Wysyłając report miałem nadzieję że Admin wejdzie na specta i posłucha co gościu mówi na temat tego co zrobił twierdząc że to ja nie mam racji. Sytuacja zakończyła się banem dla tego osobnika. Myślę, że nie ma tu czego wyjaśniać, ból dupy i nie smak tego pana widać nie pozwala mu spać spokojnie. 

Edited by Badura95
  • Like 2
  • LUL 1
  • rtdpepe 1

1. *każę jak już

2. nie łaziłem za tobą, zdążyłem powiedzieć dwa zdania zanim wyciągnąłeś broń 

3. nie celowałeś mi w twarz tylko trzymałeś broń w ręce 

4. ja nic nie mówiłem o nieposzanowaniu życia tylko ty

5. nie miałem problemu z miejscem 

6. sytuacja skończyła się banem, co zaznaczyłem wcześniej wstawiając link do apelacji od bana

7. nadal nie ma żadnych dowodów na to że złamałem regulamin

8. to jak zachowywałeś się ty i twoi koledzy włącznie z Adminem to jakaś komedia 

Serdecznie pozdrawiam 

Kolega wyciągnął broń i trzymając ją w ręku zaczął grozić, że zaraz to on mnie zastrzeli i tyle będzie. Jak ktoś wyciąga broń i robi się gorąco, trzeba reagować. Kazał podnieść ręce do góry, ale zanim wycelował we mnie pistoletem, zaserwowałem mu prawego prostego i lewego sierpowego.

+zachowanie jak byłem na miejscu (Bekanie, przedrzeźnianie itd)

Życzę szczęścia na innych serwerach.

Edit:
Gdyby ktoś w ogóle przejmował się autorem i jego tłumaczeniem - film jest pozbawiony pewnych momentów (zapewne niewygodnych dla autora), co widać po nagłych ucięciach kamery oraz zmiany pozycji cieni.

• Like 3
  • rtdpepe 1

Chyba nie umiesz Pan czytać, bo wyraźnie jest napisane, że nie celował do mnie. 
Na filmie słychać wyraźnie, że nie jest to, XD, beknięcie tylko westchnięcie spowodowane kabaretem, który wspólnie odstawiliście. 
A co do mojego zachowania na miejscu - było równe poziomowi Badury i jego kolegów.
Nadal czekam na powód mojego Bana.
Serdecznie pozdrawiam

Mogłeś schylić głowie i przyznać się do popełnionego błędu lub próbować w jakiś sposób się tłumaczyć lecz ty wolałeś przedrzeźniać i bekać Badurze i Ma7euszowi w twarz. Niestety na V-LIFE nie ma miejsca dla takich osób jak ty. Powodzenia :)

Chłopie syczenie a beknięcie to całkiem inna bajka. I na twoim filmie to dokładnie słychać. jak dla mnie takie zachowanie z twojej strony to chamstwo. Brak szacunku do innych osób będących obok ciebie. Inaczej bym to nazwał takie bekanie przy innych ale się powstrzymam

Guest

IMO bekanie jest spoko ale IC jak twoja postac rzyga itp. albo podczas luznej rozmowy po pijaku na Discord. Jak sie zalatwia sprawe ooc to raczej bym tego unikal.

Czyli mam rozumieć, że bana dostałem za domniemane beknięcie? 
Brak mi słów w takim razie.
Widzę, że u niektórych granica między grą a życiem się mocno zatarła, skoro za takie rzeczy wyrzuca się graczy z serwera.

A co do ss Quinzy - za to dostałem mocno po dupie, jednak żałuje, że nie nagrywałem tej sytuacji, bo jakby forum zobaczyło i usłyszało co ty odstawiasz, to grono osób zrażonych do ciebie by się powiększyło jeszcze bardziej.

Proszę bardzo
"1.3 Administracja ma prawo karać za czyny, które uzna za działające na szkodę serwera, nawet jeśli nie są uwzględnione w regulaminie"

"1.5 Gracz zobowiązany jest do zapoznania się z netykietą i przestrzegania jej"
"0.10 FailRP - złamanie zasad RolePlay"

+ ogólne bycie dzbanem.

• Like 1

Też się wypowiem bo byłem po zdarzeniu tam, gość wpierdalał się w każde zdanie które mówiliśmy, przedrzeźnianie nie wiem jak to określić i dalej stawiać na swoje zamiast powiedzieć dobra zjebałem i nie byłoby całego tematu a że pyskowałeś do admina który nie lubi pyskowania to tak się niestety skończyło.

• Like 1

Takich toksycznych graczy jak skład z tego serwera to jeszcze nie spotkałem.
Cóż, życzę miłego grania!

• LUL 4
  • NotLikeThis 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...