Jump to content
Sign in to follow this  
GaDzin

Porywanie na głównym

Recommended Posts

Wszystko zaczęło się na parkingu głównym, kiedy przywołałem swój pojazd. Wtedy podjechał Bartov13#8168, który zaproponował handel kokainą. Na początku targowaliśmy się, ale ostatecznie zrezygnowałem z jakiegokolwiek handlu. Bartov13#8168 chciał mnie zastraszyć swoim nożem sprężynowym, a ja w odpowiedzi wyciągnąłem kastet. Bartov kopnął mój pojazd, co mnie sprowokowało do uderzenia go. Okazało się, że dostał BW, czego się nie spodziewałem, więc zadzwoniłem po karetkę. W tym momencie przyszedł Kevin Rose "Mechanik"#6702, który mnie porwał. (z parkingu głównego, który jest miejscem publicznym) Później działy się oczywiście dziwne i pozbawione sensu zachowania z ich strony, a mianowicie Kevin Rose, który mnie porwał wsadził mi worek na głowę, następnie nie wiem czemu zostałem odkuty itd. Chciałem to wykorzystać i zacząłem biec przed siebie. Niestety Bartov13 po drodze mnie spotkał, okradł i dźgnął mnie nożem. 20180810181654_1.thumb.jpg.2f65c7062c9344c5a4861baeb68685ba.jpg

Edited by GaDzin
  • rtdpepe 1

Po pierwsze dużo osób to potwierdzi że często jak z nimi rozmawiam bawię się owym nożem ;) Gdy odchodziłem przypadkowo uderzyłem w twój samochód i powiedziałem "Sorki zły mięsień" po czym podbiegłeś do mnie i uderzyłeś mnie kastetem w głowę ;) Mam dobre relacje z zielonymi , gdy zobaczył ze mnie uderzyłeś podjechał i Cię zawinął żeby później Ciebie przekazać ;) Nie wiem o co dalej się prujesz ;)

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...