Jump to content
Sign in to follow this  
GaDzin

Aogiri FailRP

Recommended Posts

Razem z paradajsikiem i z "kimś tam", zostaliśmy napadnięci przez mafię aogiri. Bartov13 dostał fałszywe informacje, że ja i Paradajsik współpracowaliśmy z żółtymi. Jest to kłamstwo. Zadałem  do żółtych jedno pytanie dotyczące Palmy. Cytuję "Czy wy chcecie odbić Palme ?", odpowiedź brzmiała "Nie". Paradajsik został posądzony o współprace dlatego, że ma w kontaktach byłego medyka, mechanika i dzisiaj członka żółtych. Kiedy dodawał jego numer był medykiem :). Dali nam dług po 50k, następnie wbili nam nóż i wyrzucili do wody. Powód jest nie wystarczający. Bartov powiedział, że jeśli nie oddamy w ciągu dwóch (globalnych) dni, to dług będzie wzrastał o 100k itd. Tutaj są screeny.

20180802213708_1.jpg

20180802213845_1.jpg

20180802213847_1.jpg

20180802212436_1.jpg

Edited by GaDzin

Nie mają powodu dawać mi długu. RP wyszło by fajne, gdybyśmy kiedykolwiek współpracowali z żółtymi.

Edited by GaDzin

Nie mają powodu dawać ci długu? Nie wiem jak rozszyfrować te zdanie ale z tego na co to wygląda jest to zwykła groźba - nie oddacie kasy to będziecie jebani, innymi słowy. A co do mnie, "skarga za multicharakter" w t kurwa f? Co ma to znaczyć? To że pracowałem w prawie każdej możliwej pracy na wyspie czyni mnie osobą która, łamie jakieś prawo czy jak XD? Ot tak moja postać sobie ewoluowała i pracowała tu i tam.

Powiedzieli, że to wszystko jest za współpracę z żółtymi. Jeśli to nie jest Fail, to znaczy, że każdy kto wyśle sms'a do gangu, że cały serwer współpracował z żółtymi, to zabiją cały serwer i stworzą im długi. A co do twojego "multicharacker", tą wiadomość kieruj do paradajsika. (który i tak nie piszę na cb skargi).

Jakbym byl w stanie na 100% sprawdzic kazda informacje ktora dostaje to by dopiero bylo failrp, a info o wspolpracy z zoltymi mialem z bardzo wiarygodnego zrodla, ponadto w Waszym telefonie znalezlismy duzo kontaktow do zoltych, nie placz tam tylko dawaj hajsik

Po pierwsze, nie wiem czy mam kontakt do kogokolwiek z żółtych, a najprawdopodobniej nie mam i kłamiesz, ponieważ podczas rozgrywki nic nie mówiłeś o moich kontaktach w telefonie, a o powód długu pytałem wielokrotnie. Po drugie nie próbuj mnie obrażać tekstami "nie płacz tam", tylko znajdź jakiś lepszy argument. Bo gdyby chodziło o kontakty w telefonie, powiedziałbyś to.

@santis próbowałem wytłumaczyć wam co to znaczy "logika" i rozmawialiśmy ooc za pomocą voice. Wy zamiast podać powód lub wycofać się z tworzenia nam długów uznaliscie to za fajna akcje. A na /me napisałem byście uwierzyli, że nie kłamię. Nie wiem czy wiecie, ale na /me nie można kłamać.

Edited by GaDzin

po pierwsze to na do nie można kłamać. po drugie to skłamałeś że nikogo nie znasz. bez urazy, ale nie wygląda na to, żebyś miał jakieś doświadczenie w rp, a poza tym fikasz do ludzi, że będą mieli przejebane. nie będą mieli, a ty skończ beczeć, że cie mafia obskoczyła.

@Matus Nie skłamałem ! Nie znam i nigdy nie wspolpracowalem z zoltymi. Umiesz czytac?

Edited by GaDzin

Juz pisze smsa do znajomego z gangu (nie zoltych) o tresci "organizacja aogiri wspolpracowala z waszym wrogiem"jak da ci dlug to tez nie znajdziesz zadnego sensu w tym, a akcja bedzie nie logiczna tak bardzo, jak twoja :)

Edited by GaDzin

i jeszcze was przesluchaja, ale dwa razy dluzej niz ty wiec zajmie to jakies 2 h

Edited by GaDzin

Przypominam ze RP jest LOGICZNE. właśnie dlatego kiedy do cb celują z broni palnej nie próbujesz ich pobić, ponieważ jest to pozbawione sensu - roztrzelają cie i boisz sie, bo mogą to zrobić w każdym momencie. W naszym przypadku nie robisz przesłuchania o tym, co dzisiaj ktoś robił i nie podajesz bezpodstawne oskarżenia, ponieważ jest to NIELOGICZNE. Nie potraficie prowadzić RP, a wasze wybory nie trzymają się kupy. Jako organizacja powinniście świecić swoimi umiejętnościami roleplayowymi, a nie świecicie.

Edited by GaDzin

Wiec może ja tez się wypowiem ;) Cała akcja była zaplanowana w najmniejszym detalu … spotkaliśmy was pod szpitalem jak palme zatrzymali, potem chcieliśmy was przesłuchać , powęszyliśmy i dostaliśmy info ze jesteście od żółtych.. Kierowaliśmy się intuicja tak jak to w życiu bywa;) no sorry kolego ;) Nie zawsze w życiu jest wszystko sprawiedliwe. My zrobiliśmy fail rp gdzieś? bo wydaje mi się że nie ;) Powodzik był na dług , bo chcieliście z nami współpracować a dostaliśmy info ze jesteście od zółtych dlatego popływaliscie . Rp jest LOGICZNE? Czyli odgrywanie na /me nigdy nie rozmawiał z zółtymi jest okey? 😮 LOGICZNIE MYSLAC TO NIE ZNASZ ANI ZASAD RP ANI REGULAMINU :) Wiec nie płacz tylko dawaj hajsik ;] Pozdrawiam Bartolomeo Johnson

Nie napisałem, ze zycie jest sprawiedliwe. Napisałem, ze zycie jest LOGICZNE.  Tylko paradajsik chciał dolaczyc do organizacji Palmy. Jeśli na tym ma polegać dyskusja to odpuszczam. Kiedy podaje argument, jego odpowiedź brzmi po prostu "nie" i dodaje teksty "nie placz" XDD. Pierdolcie wszystko co fajne w RP. Grindujcie se. Żegnam

Edited by GaDzin

Czy ty umiesz czytać, ze zrozumieniem? NIE MA ŻADNEGO MOTYWU. To przypadkowe czynności i przypadkowo wypowiedziane słowa, autorstwa Bartov13.

Edited by GaDzin

W sumie to tak wygląda jakbyś miał "bul" i "rzal" tylnej części ciała o to , że dali Ci dług ja ze swojej strony nie widzę żadnego faila więc skończ Januszować i zabieraj się lepiej do roboty bo trochę Ci zajmie spłacenie długu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...