Skocz do zawartości

Weekly Update #10 | 29/07/18


Recommended Posts

Weekly Update #10
29/07/18

 

Pamiętacie kiedy te posty wychodziły co tydzień jak w zegareczku? Ja też nie. Bo SZTUKA wymaga CZASU. Dlatego doczekaliśmy się kolejnej aktualizacji na serwerze. Co zostało dodane zapytacie, powiem Wam - zobaczcie sobie changelog, co ja jestem? A zostało dodane dużo od ostatniego posta.

Wrócił do nas deszczyk. Znów możecie płakać i nikt nie będzie miał pojęcia że to robicie, palic kapora na śliskim asfalcie też możecie.

0_20180724234642_1.png
(fot. Dxt)

 

To już pewnie do tego czasu zauważyliście, ale teraz strzały w głowę nie zadają krytycznych obrażeń. Miejmy nadzieję że będzie miało to efekt jaki oczekujemy tzn. dłuższe strzelaniny a nie snajpienie w głowę i dzida przed policją.

Kolejny old news to taki że możecie sprawdzić ilość aktywnych służb. Znajduje się to w tabeli graczy pod Z na samej górze. Z nowszych newsów mechanicy teraz też są tam wyświetlani poprawnie.

Do telefonu dostaliście 2 nowe gotowe kontakty. Bezpośredni do redakcji TV LIFE oraz 4Wheels. Możecie teraz truć dupę bez znajomości numeru właściciela.

Zmianą która faktycznie dosięgnie Was i Waszą rządzę posiadania NAJLEPSZEGO NAJSZYBSZEGO SAMOCHODU, a którą mogliście zauważyć już od kilku dni i pisać na przykład na Discordzie że to jakiś błąd i czemu nowe auta są za $9999999. Postanowiliśmy że te auta mają być wyjątkowe, dlatego będzie można je kupić tylko na aukcjach organizowanych przez 4Wheels. Odbywać się one będą na Discordzie i będę zapowiadane.

 

Znalezione obrazy dla zapytania auction

 

Kokaina i marihuana dostały delikatnego buffa, udało Wam się. Cena będzie także zależeć od ilości bagietonów na służbie, im więcej tym BARDZIEJ SIE OPŁACA. 
Łub za sklep został zwiększony. Z  $1-5k na $3-9k, no to się teraz dopiero OPŁACA.

Mówiąc dalej o narkotykach wróbelki wyćwierkały mi że kolejna większa aktualizacja będzie miała coś wspólnego z marihuaen i sadzeniem. Ale to nie koniec ćwierkania, ilość liści kokainy którą można zebrać będzie ograniczona i trzeba będzie odczekać aż "odrosną". Wygadane te ptaszki.
 

Znalezione obrazy dla zapytania gta5 weed planting

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Jak zapowiadałem dzisiaj rozwiązanie konkursu. Kilka osób wzięło udział. Kilka osób nawet miało pojęcie co robi. Spodziewałem się od Was więcej nie mniej kilka osób podołało zadaniu.

Nagrodę główną w wysokości 2 tygodni priorytetu we wchodzeniu na serwer dostaje:

Pakarax

1718104585_pakarax1.thumb.jpg.4810edd5d12a5fa323cfc9a39c6664e8.jpg

 

Zaraz za nim z Nagrodą Publiczności znajduje zię Chupy, a wynosi ona dowolne auto z salonu (pod warunkiem że to nie Exclusive)

1081065544_chupy1.thumb.png.2d045a26fbaf0ce4e66967775069aceb.png

 

Nie zwycięskie, ale wyróżnone zdjęcia należą do Expansion oraz frosti_endd, a do nich należeć będzie po $50 000

773780357_expansion1.thumb.png.02dea9eeca6c2eef7527af2d12512bb0.png

 

1705835371_frosti_endd1.thumb.jpg.efb385f4cdc54732fdd704b15c7843d3.jpg

 

Zwyciężcom gratuluję i proszę o zgłoszenie się do mnie po nagrody.

 

 

 

 

  • Like 3
  • POGGERS 2

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij
  • Mintaz locked this topic
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Utwórz nowe...