Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Zmiana ceny kokainy i marichuany

Recommended Posts

Guest

Wczoraj na zebraniu ten temat by poruszony, ale mógł ujść uwadze paru osobom.

Aktuala cena koksu sprawiła, że coraz mniej osób handluje i coraz mniej osób przesiaduje na przeróbkach co skutkuje zmniejszeniem interakcji pomiędzy graczami. Handel w porownaniu do jego opłacalności jest zbyt ryzykowny (tak wiem Mintaz, że kara jest mała ale ludzie i tak wolą robić jubilera mimo większego ryzyka - chodzi o kasę). 

Jestem za przywróceniem starych (albo nawet zwiększeniem) cen narkotyków, co poprawi trochę różnorodność zarobków, zwiększy częstotliwość interakcji i da organizacjom nowe możliwości ściągania haraczy czy kontrolowania terenów sprzedaży. Dodatkowo kokaina znów stanie się ważną walutą i warto będzie o nią się bić.

Jako, że teraz wymagani sa policjanci na służbie, nie widzę problemu z grindowaniem.

Edited by Guest

To jest w chuj dobry pomysł, było bardzo dużo sytuacji, w których jeździliśmy z chłopakami na plantacje, żeby zebrać haracz, a nie było tam ani jednej osoby :))

jestem za tym :) a jak nie to dodać nowy narkotyk aby go znaleźli sami taki mały może event? 

Oczywiście, ze tak. Albo jakby byla jakas opcja, ze jest jakis procent szansy na sprzedanie np. 40g od razu. Wtedy transakcja trwalaby 30 z sek i po 10 policja dostsje cynk, co, gdzie i jak.

No to w takim razie ja się wypowiem w trochę dłuższy i bardziej merytoryczny sposób (a przynajmniej spróbuje!).

Tak jak to sam zauważyłeś @Wd-40cena kokainy i marihuany w porównaniu do poprzedniego stanu jest katastrofalna no i wręcz nie opłacalna ze względu na szereg niebezpieczeństw i ogólny wachlarz ryzyka jaki tylko czeka na śmiałków którzy, wybiorą nieodpowiednią porę i miejsce na sprzedaż lub produkcje ww. narkotyków. Przy obecnym stanie nielegalnej pracy zostaje tylko jubiler który, jak dobrze wiemy raz udaję się bez najmniejszych problemów a raz nawet buta poza obiekt nie wystawimy. Dodatkową sprawą która, by przemawiała za zwiększeniem cen narkotyków byłby sam fakt, że w obecnej sytuacji gangi które miały kontrolować pola przetworu i zbierania liści nie mają jak i od kogo zbierać haraczu no bo najnormalniej w świecie się to nie opłaca. Także jak moi poprzednicy popieram pomysł przywrócenia i/lub zwiększenia ceny za sprzedaż kokainy i marihuany przy obecnym ustawieniu tj. wymaganiach co do obecności policjantów przy zbieraniu i sprzedaży. 

On 20.07.2018 at 13:05, BudyN said:

jestem za tym :) a jak nie to dodać nowy narkotyk aby go znaleźli sami taki mały może event? 

Nowy narkotyk będzie z czasem i będziemy wytwarzać go my tak jak pisałem w podaniu o organizacje ;)

Dodam również że jestem za przywróceniem starych cen bo jako gang nie mamy co robić czasem, a kiedyś były fajne wojenki o kokainę ;)

• Like 3

Cena zostanie zwiększona w najbliższej aktualizacji i będzie też zależna od ilości policjantów na służbie.

Propozycja zaakceptowana.

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...