Jump to content
Sign in to follow this  
BartoszeQ

Zmiany w skryptach dla organizacji przestępczych

Recommended Posts

1. Możliwość "prowadzenia" kogoś tak jak mogą to robić służby porządkowe oraz opcja wsadzenia tej osoby do samochodu  ~ ułatwiło by to nam znacznie grę. Po pierwsze, w sytuacji kiedy ktoś jest związany to nie może wsiąść do samochodu, musimy na chwile przerwać akcje i powiedzieć "Czekaj muszę cie odwiązać, bo nie wsiądziesz" co potrafi nieco zepsuć klimat i powagę sytuacji. Po drugie podczas jakiejś strzelaniny lub jakiejkolwiek sytuacji, w której nasz znajomy doznał BW, można by odegrać przykładowo: "/me łapie za nogi i zaciąga X do samochodu. " Wydaje mi się to być znacznie bardziej realistyczną opcją niżeli pozostawienie kolegi wrogowi.

2. Podczas przeszukiwania możliwość zabrania broni palnej i białej lub chociaż dodanie wglądu na to czy przeszukiwana osoba takową broń posiada ~ Mamy możliwość przeszukiwania, ale i tak musimy osobno odgrywać szukanie przy kimś broni, bo nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić za pomocą skryptu.

3. Możliwość przeszukiwania związanych osób, oraz którym zostanie wbite BW lub całkowite zniesienie wymogu "podniesionych rąk" ~ podobnie jak w pkt. 1 związana osoba nie podniesie rąk do góry, więc trzeba powiedzieć "Hejjjjjjjjj, siedzisz przywiązany do krzesła i chcemy cie przeszukać, więc teraz cie rozwiąże, abyś mógł podnieść ręce do góry." To samo w przypadku BW. Leżącemu nie możemy zabrać chociażby telefonu.

4. Poprawa pozycji torby na głowę (gdy się ją komuś nałoży to pojawia się po środku ciała zamiast na głowie)

5. Poprawa wiązania za pomocą liny ~ związana osoba czasem może wyprowadzić cios i nas uderzyć, nie zauważyłem tego w przypadku kajdanek.

  • Like 5
  • POGGERS 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby te wszystkie rzeczy weszły za jedną aktualizacją to byłaby ona jedną z najbardziej przełomowych, mimo tak prostych samych w sobie pomysłów.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektóre funkcje zostały już wprowadzone a reszta jest w trakcie prac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...