Jump to content
Sign in to follow this  
Rafau93

Małe zmiany odnośnie pracy "Ogrodnik"

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie. Mam kilka pomysłów na zmianę lub modyfikację pracy "Ogrodnik". Troszeczkę popracowałem w tej branży i można przejść do propozycji zmian lub dodanie paru czynników. Zaczynajmy bo czemu nie! :)

• Każdy przyjazd pod dany obiekt pracy musi być inaczej płacony niż zazwyczaj. Nie wiem jaki jest przelicznik tzw. "Faktur". Chciałbym by każdy daleki dojazd na posesję oraz praca kosztowała oddzielnie na Fakturze. Jedziemy 3-4~km to chciałbym by taka faktura była płacona wyżej od takiej, gdzie robimy szybkie kursy i mamy płacone tak samo, zniżmy to po prostu. Jedziemy dalej no to mamy płacę większą. Jedziemy gdzieś blisko no to wiemy, że nie zarobimy tak dużo jak byśmy jechali dalej.
  • Jeżeli rozpoczynamy pracę ogrodnika mamy animację sprzątania liści. Bardzo łatwo można to zbugować w 0.5 sec i możemy szybko zapylać do następnego obiektu. Warto to zmienić.
  • Stała pensja od mhm, urzędu Los Santos przesyła nam 100$ co jakiś czas. Uważam, że ta kwota powinna zostać zwiększona do 125$ ze względu na długi dojazd do usługi oraz wykonywanie usług tak by nie dostać mandatu po drodze od Los Santos Police Departament. By dostać taką kwotę administracja może dodać czyszczenie liści też w wioskach tylko tych po bliższych od Los Santos. Tylko błagam bez 5-6~km tras tylko bliżej by urozmaicić rozgrywkę.
  • Odnośnie pojazdu dla Ogrodnika, jest to strzał w dziesiątkę. Droga Administracjo! Zróbmy tak, że będziemy mieli do wyboru dwa auta. Wpadłem na ten pomysł pisząc dopiero teraz. Jeżeli chcemy aktualny pojazd, który mamy na serwerze będzie on Nam służył na wykonywanie pracy poza terenem Los Santos, gdzieś na wsiach by czyścić innym ogródki. A co do Los Santos polecam jakiegoś innego busika, mniejszego. Większy zostawmy na zabawę poza Los Santos.

Czekam na Wasze opinie oraz na odzew ze strony administracji. Pozdrawiam bardzo cieplutko!

Edited by Rafau93
  • NotLikeThis 2

To nie jest GTA V tylko serwer RP osadzony w uniwersum GTA V tak więc jak dla mnie pomysł jak najbardziej trafny z tymi bonusami =]

Edited by Ojko
  • NotLikeThis 1

Serwer V-LIFE nie jest serwerem o ogrodnictwie. Poza tym wszystkie prace muszą być zbalansowane. Co najwyżej można podwyższyć zarobki wszystkich prac dorywczych.

Edited by GaDzin

Przedstawił bardzo dobry pomysł moim zdaniem nie z zamiarem zmiany społeczności serwera w szklarnie ... trochę powagi

Praca ogrodnika została napisana od nowa i zawiera kilka zmian i poprawek. Będzie to wprowadzone w najbliższej aktualizacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...