Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Sąd

Recommended Posts

Guest

Cześć,

Ostatnio na serwerze odbyła się rozprawa sądowa i nieźle się tam bawiłem. Jak już zostanie ogarnięty interior to może stworzymy dział na forum gdzie będzie można IC publikować pozwy i wyroki sądu. 

Pozwy wyglądałyby podobnie jak podania coś w tylu:

Powód: Nazwa osoby, organizacji, która pozywa

Pozwany: Nazwa osoby lub organizacji która jest pozwana

Określenie żądania - czyli czego żądamy od pozwanego podmiotu/osoby

Okoliczności faktyczne - czyli opis sprawy, dowody, podstawa prawna

Lista świadków - samo przez się.

Po takim pozwie przez sędziego zostanie ustalona data rozprawy.

Myślę, że poza samym fajnym RP doda to trochę kontroli organom ścigania oraz innym organizacjom (np pozew przeciwko sams za nieumiejętnie przeprowadzaoną operację itp).

Jako, że usłyszałem, że nie nadaję się na prawnika/prokuratora na dniach jeśli, zostanie zaakceptowana propozycja napiszę poradnik odnośnie sądu i roli osób w sądzie.

Na tak mocno mocno

Jestem za, otwarlo by to możliwości dla jakichś projektów kancelarii czy wolnych strzelców jak pan Benize. 

@Cz4rt3k Plan kancelarii notarialno-adwokackiej już miałem ale kolo, który miał być wice położył jaja na projekcie a pierwszego lepszego randoma nie chciałem brać, bo naczelny jest za wszystko odpowiedzialny.

A co do sądów, jestem na tak. Co prawda dużo spraw na bank nie będzie ze względu na mechanikę gry i obecny regulamin ale da trochę zabawy przy bardziej skomplikowanych sprawach.

Btw do tej pory się zastanawiam jak to jest z drugą postacią, bo niby wg regulaminu nie można postaci łączyć w żaden sposób a Benek łączy się z Pietrkiem, Benize z Benzize, oraz głęboko zakorzenione IC więzy z Cipize. Będę musiał na to zwrócić uwagę góry, żeby rozwiali wątpliwości. Aha no tak, Pietrek miał też "kontakt" w postaci Będą, który dopiero zawitał na wyspę. Sorry za offtop btw.

Edited by Jacold
Chochlik autokorekcyjny: Piętrowy » Pietrkiem

W niedługim czasie zostanie wprowadzona specjalna frakcja, która będzie odpowiadać za sąd.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...