Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Skarga WD-40 i inni z jego teamu

Recommended Posts

Guest

Pozwolę sobie założyć ten temat z uwagi na to, że zostały mi postawione zarzuty łamania regulaminu w innym topicu i się robi tam offtop. To jest ostatnia wiadomośc i w sumie zawiera wszystko czego potrzeba do złożenia skargi. Jako, że autor zarzutów nie zakłada tematu postanowiłem sam to zrobić, żeby sprawę wyjaśnić. Użytkownikiem oskarżającym mnie jest @Badura95 Jego wypowiedź poniżej:

2 hours ago, Wd-40 said:

Wybaczcie 2 posty ale wole je rozdzielic. Nie mozna pojedynczej osoby przebranej w zolte ciuchy podciagac pod lamanie tego punktu regulaminu. Kazdy random moze sie ubrac jak chce bo regulamin tego nie zabrania. Jesli masz grupe znajomych i wszyscy chodzicie w tych samych strojach a nie macie zaakceptowanej grupy to lamiecie regulamin.

Co do twojego postu ze screenami Badura. On tylko udowadnia to ze sie przebralismy za was do czego otwarcie sie przyznalem. Nadal nie widze dowodow lamania regulaminu. Czy moglbys prosze je przedstawic? Wtedy chetnie oddam sie w rece administracji i z calym honorem przyjme wszelkie konsekwencje z majorka wlacznie.

Zeby pokazac ze sie przynaje oto prosze screeny z mojej rozmowy z Hunterem (sorry jesli to mialo byc tajne):

image.thumb.png.b4435d6dc86d6a7ebcaa97b470a974bc.png

image.png.5ee41edd0b764950b4ab95a448e07845.png

Zaznaczam, że ic nie macie tej wiedzy.

Nadal prosze o przedstawienie dowodów na to, że łamiemy regulamin. (PS ja wszystko streamuje, więc może zajrzysz na moj kanał twitch?)

Właśnie się przyznałeś do złamania regulaminu bo poruszałeś się w grupie w jednolitych barwach i podobnym stylu podszywając się pod nas nie będąc z nami w organizacji ^^ 

Czy ja coś tutaj nie wyraźnie napisałem ? "Napisał typ co się najwięcej podszywa w dodatku łamiąc przy tym kilka punktów w regulaminie takich jak: Strzelanie do ludzi na parkingu (oskryptowane miejsce) , strzelanie do ludzi bez powodu RDM oraz wiele innych" ktoś próbował narobić nam koło dupy odwalaniem różnych rzeczy na serwerze łamiąc przy tym regulamin, co zostało zgłoszone juz dawno. Nikogo innego prócz was nie złapalaliśmy w naszych barwach co widać na screenach. Dużo osób nam mowiło ze ktoś się pod nas podrabia i chce naa zniszczyć w tym policja. Więc odpowiedź sama się nasuwa ^^ Śmieszne było by też to gdyby okazało się że Wy w naszych barwach odwalaliście swoich z ekipy na parkingu i w innych miejscach bez podstaw po czym zgłaszali by nas do administracji xD Temu trzeba się przyjrzeć ^^ Nie wiem o czym ty chciałeś z nami rozmawiać jak my się nie znamy IC więc czemu tak robiliście? Bo to też jest żałosne ;) Jedynymi dowodami są te screeny bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie pokazywał by u siebie na streamie łamania regulaminu ;) Więc twój kanał mnie wgl nie interesuje ^^

Będę teraz po kolei starał się odpowiedzieć na zarzuty:

Właśnie się przyznałeś do złamania regulaminu bo poruszałeś się w grupie w jednolitych barwach i podobnym stylu podszywając się pod nas nie będąc z nami w organizacji ^^

Zapewne chodzi ci o ten podpunkt regulaminu:

Osobom nienależącym do grup zabrania się poruszania się w stroju i pojazdach w jednolitym stylu

Nie jest tu określony rodzaj/typ./nazwa grupy. My należymy do grupy i możemy ubierać się jak chcemy - w tym na zółto, różowo czy fioletowo. Regulamin nie stanowi, że nie można podszywać się pod członków innej organizacji niepublicznej. 

Strzelanie do ludzi na parkingu

strzelanie do ludzi bez powodu RDM oraz wiele innych"

Przyjacielu przedstaw dowody. W dorosłym świecie za oczernianie można mieć założoną sprawę w sądzie.

ktoś próbował narobić nam koło dupy odwalaniem różnych rzeczy na serwerze łamiąc przy tym regulamin, co zostało zgłoszone juz dawno.

Ktoś to niekoniecznie my. 

Nikogo innego prócz was nie złapalaliśmy w naszych barwach co widać na screenach. Dużo osób nam mowiło ze ktoś się pod nas podrabia i chce naa zniszczyć w tym policja. Więc odpowiedź sama się nasuwa ^^

Jedynym powodem dla którego się przebieralismy za was była chęć wywołania wojny z fioletowymi. Gdzie dwóch się bije, tam 3 korzysta.

Śmieszne było by też to gdyby okazało się że Wy w naszych barwach odwalaliście swoich z ekipy na parkingu i w innych miejscach bez podstaw po czym zgłaszali by nas do administracji xD Temu trzeba się przyjrzeć ^^

Dwoje domysły mnie nie interesują. Ja się domyślam, że możesz mieć problemy z akceptacją rzeczywistości, która cię otacza bo rozpieścili cię rodzice ale to tylko domysł i nikogo nie interesuje.

Nie wiem o czym ty chciałeś z nami rozmawiać jak my się nie znamy IC więc czemu tak robiliście? Bo to też jest żałosne ;) 

Miałem okazje poznać się z hunterem (chyba to on nas śledził). Dla nas to zabawa w RP, dla ciebie może żałosna, ale jak już wyżej pisałem - gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta, Zależy od wyobraźni - nie będę ci zarzucał jej braku bo na pewno jesteś w stanie sobie wyobrazić jak zareagowaliby fioletowi widzac jak wjeżdzamy jako żółci do nich na dzielnie i strzelamy. 

Jedynymi dowodami są te screeny bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie pokazywał by u siebie na streamie łamania regulaminu ;) Więc twój kanał mnie wgl nie interesuje ^^

Nie masz strzelania na parkingu na screenach, nie masz rdm na screenach więc skończ rzucać pustymi frazesami.

Administrację proszę o dodanie jakiegoś punktu regulaminu, że kto bezpodstawnie oskarża innych powinien liczyć się z konsekwencjami.

Edited by Guest

Jeżeli jak zauważyliście, przebieramy się za was to w świetle obecnego regulaminu nie łamiemy prawa. Wykonujemy w waszą stronę akcję i czekamy na reakcje. Nie jesteśmy uważani za osoby nudne, siedzące na parkingu lub jakimś zadupiu, gdyż cały czas staramy się o to żeby działo się coś ciekawego, od monotonnego pracowania na śmieciarce przez usługi glazurnicze aż po prowokacje innej grupy której IC nie lubimy jak mogliście zauważyć.

26 minutes ago, Wd-40 said:

Osobom nienależącym do grup zabrania się poruszania się w stroju i pojazdach w jednolitym stylu

Nie jest tu określony rodzaj/typ./nazwa grupy. My należymy do grupy i możemy ubierać się jak chcemy - w tym na zółto, różowo czy fioletowo. Regulamin nie stanowi, że nie można podszywać się pod członków innej organizacji niepublicznej.

Ta, zapewne chodzi o grupę krwi czy coś

28 minutes ago, Wd-40 said:

jesteś w stanie sobie wyobrazić jak zareagowaliby fioletowi widzac jak wjeżdzamy jako żółci do nich na dzielnie i strzelamy. 

Wydaje mi się że gdybyście w 2/3 osoby wjechali jednym, ŻÓŁTYM samochodem na patelnie, czyli rdzeń (o ile byście tam w ogóle dojechali przed ostrzelaniem), to prędzej administracja powinna zareagować.

To tak ode mnie, bo mi się nudzi .

Guest

@izcra chodzilo mi o to ze regulamin nie mowi jasno ze nie mozna poruszac sie w stroju istniejacej grupy. Mowi tylko ze nie mozna nosic jednolitych ubran. Nie dopisujmy rzeczy ktorych w regulaminie nie ma.

Co do prowokowania fioletowych to nie widze powodu do interwencji administracji bo to nie bylby rdm a czesc rozgrywki rp.

Poza tym, dwa dni przed tym pisalem z mintajem (nie mielismy jeszcze okresu probnego) i zapytalem go czy mozna tak zrobic. Jedynym kryterium odmowy bylo to ze nie mamy zaakceptowanej grupy. Awiec jak juz dostalismy okres probny postanowilismy wprowadzic nasz plan w zycie.

Edited by Guest

Just now, Wd-40 said:

Co do prowokowania fioletowych to nie widze powodu do interwencji administracji bo to nie bylby rdm a czesc rozgrywki rp.

Ale wyobraź sobie, 2 rywalizujące ze sobą gangi, nagle jeden samochód wjeżdża, a raczej próbuje wjechać  na rdzeń drugiego gangu. No trochę nierealne, niewykonalne i w zasadzie nieposzanowanie życia hehe

Guest

Powiedzmy, ze bylby to szybki wiazd pare strzalow i ucieczka. To wystarczy do prowokacji.

Edited by Guest

Nie no , sorki ale musze to jeszcze napisacXD Jakbys wjezdzal , szybko, agresywnie na rdzen to raczej to nie ty bys strzelal pierwszy, a jakby ci sie juz udalo nie uszedlbys z zyciem. 

@izcra w zasadzie z tego do piszesz to nieposzanowanie życia zaczyna się od przejścia na ciemną stronę Los Santos, a sam gang musiałby dysponować przynajmniej bronią długą o dość sporym kalibrze żeby rozwalić lub skutecznie uniemożliwić wjazd obcemu pojazdowi z zawrotną prędkością.

Guest

Co robi osoba pod ostrzalem? Rozumiem ze wyciaga spluwe (nadal stojac pod ostrzalem) i wali do napastnika tak?

I prosze wrócmy do tematu bo nie gdybamy co by bylo tylko mowimy od faktach i oskarzeniach.

Edited by Guest

Wypowiem się ostatni raz bo to bez sensu.. Wy sami ze sobą robicie akcje ,a nie z Nami bo kiedy to się wszystko dzieje to nas nie ma na serwerze albo jest 1 osoba. Sami się przyznaliście do podszywania się ,a więc od teraz jak będzie jakaś krzywa akcja z podrabianymi żółtymi łamiąca regulamin jak to miało miejsce parę razy to będziecie od razu z buta brani pod uwagę więc gratuluję i życzę powodzenia ;) Fioletowi nas znają bardzo dobrze jest dobra sztama między nami więc raczej nie uwierzą w to że to my coś odwalamy w dodatku sami pilnują tego aby nikt się pod nas nie podszywał za co mają jeszcze większy szacunek u nas ^^ Takie zachowanie z waszej strony jest trochę k*uewskie a nie fajnie ale walić to będzie z was beka przynajmniej ^^ 

Moim zdaniem podszywanie się za kogoś nie powinno być banowane tylko powinno się to wyjaśniać IC tak jak ja chciałem zrobić bo właśnie wychodzi taka gównoburza.

A co do reszty że robiliście RDM, strzelaliście na parkingu itd. to nic nie wiem i żadnych dowodów nie widziałem, a jeśli tak zrobiliście to trochę nie fajnie.

Guest
8 minutes ago, Badura95 said:

Wypowiem się ostatni raz bo to bez sensu.. Wy sami ze sobą robicie akcje ,a nie z Nami bo kiedy to się wszystko dzieje to nas nie ma na serwerze albo jest 1 osoba. Sami się przyznaliście do podszywania się ,a więc od teraz jak będzie jakaś krzywa akcja z podrabianymi żółtymi łamiąca regulamin jak to miało miejsce parę razy to będziecie od razu z buta brani pod uwagę więc gratuluję i życzę powodzenia ;)

No faktycznie sami. Screeny rozumiem zrobil jakiś przechodzień. Pamiętam, że ktoś tam coś do nas gadał ale jak poszlismy w jego strone to sie odsunął (propsy za RP). 

@Badura95 straszysz nas naszymi wlasnymi akcjami RP, że niby będziemy łamać regulamin. O ile pamiętam nikt ode mnie nie dostał jeszcze majory, a ja sam pilnuję, żeby choćby najmniejsze próby złamania regulaminu byłby zażegnane zanim do nich dojdzie. Proponuję pilnować swoich kolegów. 

Takie zachowanie może i jest kurewskie, ale ma podstawy fabularne. Uprzejmie proszę cię o oficjalne odwołanie swoich oskarżeń jeśli nie masz dowodów. i zakończmy ten kabaret.

Chyba Ci się coś pomyliło.  Nie myśl sobie że będę się przed Tobą płaszczyć teraz bo napisałem parę słów od siebie i nie odwołam tego co napisałem bo nikt się nie będzie pod nas podszywał i robił nam koło dupy u administracji krzywymi akcjami które były. Kabaret który sam stworzyłeś mistrzu RP w kilka osób na jedną to na prawdę musicie być kozakami razem z tymi czerwonymi szlafrokami ;) Życzę powodzonka ;)

1 hour ago, Wd-40 said:

Co robi osoba pod ostrzalem? Rozumiem ze wyciaga spluwe (nadal stojac pod ostrzalem) i wali do napastnika tak?

Bardziej celowałem w to że na dzielnicy jest trochę więcej niż 4 osoby.
@Dave Avery Tutaj brałem pod uwagę wjazd na patelnię, czyli grove st. oraz sytuacje w których biorą udział 2 przeciwne gangi.

Guest
37 minutes ago, Badura95 said:

Chyba Ci się coś pomyliło.  Nie myśl sobie że będę się przed Tobą płaszczyć teraz bo napisałem parę słów od siebie i nie odwołam tego co napisałem bo nikt się nie będzie pod nas podszywał i robił nam koło dupy u administracji krzywymi akcjami które były. Kabaret który sam stworzyłeś mistrzu RP w kilka osób na jedną to na prawdę musicie być kozakami razem z tymi czerwonymi szlafrokami ;) Życzę powodzonka ;)

Nie chcę, żebyś się płaszczył. Dojrzały człowiek potrafi przyznać się do błędu. Gadałem z moimi ludźmi - nikt nic nie wie o czerwonych szlafrokach (wtf). Sam tego chciałeś, nie potrafisz odwołać oskarżeń, do których nie masz prawa zatem ja będę domagał się konsekwencji za takie zachowanie. 

Dla mnie podszywanie się pod organizacje typu gangi, mafie, nie powinno być zabronione, bo otwiera furtkę na właśnie takie ciekawe akcje jak powiedział WD-40, czyli np. podszycie się pod jakiś gang, żeby wywołać wojnę tego gangu z innym.

• Like 1

2 minutes ago, Wd-40 said:

Nie chcę, żebyś się płaszczył. Dojrzały człowiek potrafi przyznać się do błędu. Gadałem z moimi ludźmi - nikt nic nie wie o czerwonych szlafrokach (wtf). Sam tego chciałeś, nie potrafisz odwołać oskarżeń, do których nie masz prawa zatem ja będę domagał się konsekwencji za takie zachowanie. 

Dodam jeszcze że też pilnuje tego by nikt nie łamał regulaminu jeśli chodzi o moją ekipę. Gdyby było inaczej nie zostali byśmy zaakceptowani,a co do Majorek od nas dostała tylko jedna osoba parę tygodni temu ale już dostał UB bo za głupotę poszedł w sumie. Każda grupa osób która złożyła podanie o organizacje przestrzega regulaminu i pilnuje się na każdym kroku. Więc nie wiem o czyich kolegach mówisz bo chyba Ci się gildie pomyliły. Mając na myśli czerwone szlafroki mam na myśli czerwone krawaty ;)

Dodatkowo apeluje do administracji o dodatkowy punkt w regulaminie o zakazie podszywania się pod organizacje tak jak jest w przypadku służb mundurowych. Jeśli to ma tak wyglądać że sobie jadziecie fioletowym autem przebrani na żółto okradać bank to trochę śmieszne ^^ Konsekwcenje? Wyraziłem swoją opinię o niszczeniu nam szansy na własną organizację poprzez takie akcje jakie miały miejsce dzięki tym osobą które się za nas podszywały i łamały regulamin. Akurat trafiło na was ze screenami więc nawet mi przykro nie jest ^^ 

Guest

Ewidentnie nie potrafisz zamknac emocji ic i przenosisz je do ooc odnoszac sie z pogarda do mnie. Nic mi do waszych majorek. Admini nie sa debilami i nie odrzuca was za to ze ktos w zoltym lamal regulamin dopoki nie beda pewni kto jest kim. Ty nadal z tymi screenami ktore niczego nie dowodza. 

Mowiac o konsekwencjach mowie o tych ktorych bede sie domagal za falszywe oskarzena mnie i moich kolegow. Polecam kubel zimnej wody. Mimo ze z niektorymi osobami nie lubie sie ic to ooc sa zajebisci (dusty ;)) naucz sie odrozniac i izolowac swoje jaznie, bo ewidentnie masz problem z tym ze ic zrobilem ci cos czego nie uwazasz za fair, a wyzywasz sie ooc. 

W dalszym ciągu czekam na screeny na którym jeden z naszych łamie regulamin, tak często o tym wspominasz, mówisz że 4 było - podaj przynajmniej 1 ID. Co to przenoszenia IC na Ooc to w tym macie chyba doświadczenie prawda ;) ?

Co do krzywych akcji, rozumiem że teraz analogicznie jak zobaczę osobę w żółtych sznurowadłach łamiącą regulamin to obwinię wyłącznie MS-13?

I na koniec proszę, jak lecisz z tematem jakiś lewych strzelanin na parkingu to przynajmniej zaopatrz się w screena, bo jak widzimy w przypadku przebieranek zareagowaliście od razu ;)

2 minutes ago, Wd-40 said:

Ewidentnie nie potrafisz zamknac emocji ic i przenosisz je do ooc odnoszac sie z pogarda do mnie. Nic mi do waszych majorek. Admini nie sa debilami i nie odrzuca was za to ze ktos w zoltym lamal regulamin dopoki nie beda pewni kto jest kim. Ty nadal z tymi screenami ktore niczego nie dowodza. 

Mowiac o konsekwencjach mowie o tych ktorych bede sie domagal za falszywe oskarzena mnie i moich kolegow. Polecam kubel zimnej wody. Mimo ze z niektorymi osobami nie lubie sie ic to ooc sa zajebisci (dusty ;)) naucz sie odrozniac i izolowac swoje jaznie, bo ewidentnie masz problem z tym ze ic zrobilem ci cos czego nie uwazasz za fair, a wyzywasz sie ooc. 

Wiesz akurat mi to zwisało do pewnego momentu w którym coraz więcej zbierało się tego że ktoś coś odwalał bawiąc się w nas. Zdecydowałem że to oleje aż do teraz. Głównie to się z Tobą zgadzam i nikt nie mówił źle o administracji. Widzisz, chciałeś nas zaczepić i ja to rozumiem bo z tego fajne akcje mogłyby wyjść tylko że was wgl nie można złapać w naszych kolorach jak jest nas paru na serwerze więc w sumie robiliście akcje sami ze sobą przy tym psując nam opinie. Myślę że trzeba to załatwić IC i olać cały ten motłoch tutaj bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Wracam jutro do domu więc będę na kompie, wiec można coś wykombinować. 

Weź mnie podaj do sądu jeszcze to j*bene z krzesła z beki. Nie koniecznie chodzi tu o co było robione w IC i nie łamało regulaminu, tylko o te faile które miały miejsce więc sam byś się wku*wił po jakimś czasie że ktoś ci psuje renomę. Takie teksty jakie pisałeś wcześniej i teraz to sobie możesz zachować dla kolegów ,mam 23 lata i nie pamiętam żeby mi ktoś coś w życiu dał. Zapierdalam od 18 roku życia sam na siebie więc sobie daruj te wypociny bo sobie nie pozwolę. Dla mnie możesz mieć 90 lat i być królową Elżbietą nie masz szacunku do mnie to ja nie będę miał do Ciebie. Zastanów się co chcesz zrobić z tym tematem i wiesz gdzie mnie szukać na discordzie.

9 minutes ago, Badura95 said:

Weź mnie podaj do sądu jeszcze to j*bene z krzesła z beki. Nie koniecznie chodzi tu o co było robione w IC i nie łamało regulaminu, tylko o te faile które miały miejsce więc sam byś się wku*wił po jakimś czasie że ktoś ci psuje renomę. Takie teksty jakie pisałeś wcześniej i teraz to sobie możesz zachować dla kolegów ,mam 23 lata i nie pamiętam żeby mi ktoś coś w życiu dał. Zapierdalam od 18 roku życia sam na siebie więc sobie daruj te wypociny bo sobie nie pozwolę. Dla mnie możesz mieć 90 lat i być królową Elżbietą nie masz szacunku do mnie to ja nie będę miał do Ciebie. Zastanów się co chcesz zrobić z tym tematem i wiesz gdzie mnie szukać na discordzie.

A jaki to ma związek z tym co napisał kolega, bo nie za bardzo wiem czy się chwalisz czy żalisz?  To ja może przełożę to na prostszy język. Jak chcesz nas o coś oskarżyć w dziale skarg to miej dowód, bo twoje słowo jest równe innemu i jeśli zarzucasz komuś bezpodstawnie takie oskarżenie jakim jest strzelanie na parkingu to postaraj się żeby nie było one wytworem Twojej wyobraźni por favor.

Edited by Dave Avery

2 minutes ago, Dave Avery said:

A jaki to ma związek z tym co napisał kolega, bo nie za bardzo wiem czy się chwalisz czy żalisz?  To ja może przełożę to na prostszy język. Jak chcesz nas o coś oskarżyć w dziale skarg to miej dowód, bo twoje słowo jest równe innemu i jeśli zarzucasz komuś bezpodstawnie takie oskarżenie jakim jest strzelanie na parkingu to postaraj się żeby nie było one wytworem Twojej wyobraźni por favor.

Wypowiedź jak najbardziej do tego co pisał twój kolega. Wystarczy spojrzeć na jego wypowiedzi. Nie wiem kim jesteś.. Nawet nie chciało mi się zaczynać z Tobą tematu,więc daruj sobie wypociny. Adios

Guest

Kolego ja nie wnikam jakie miałeś życie, pisałem o twoim zachowaniu i o tym jak je odbieram opinia!=fakt. Oskarżasz mnie i moich kolegów o coś czego nie zrobiliśmy, nie masz na to dowodów i nie chcesz wycofać tego oskarżenia. Jak to o tobie świadczy? Ton twojej wypowiedzi jest arogancki. W żadnym z moich postów tutaj nie odebrałem ci szacunku, wręcz przeciwnie, szanuję cię i przedstawiam ci logiczne argumenty, prosząc o przedstawienie dowodów. Ty nadal arogancko odpowiadasz. Akcja z przebraniem za żółtych była jednokrotna bo niestety ballasów nie było więc odjechaliśmy i się przebraliśmy. Proszę powiedz mi gdzie złamaliśmy regulamin i przedstaw dowody lub odwołaj swoje zarzuty i grajmy dalej na neutralnym ooc gruncie bo nie mamy się o co na siebie obrażać. To, że mamy różne zdania nie znaczy, że musimy się nie lubić.

Skargi i dowody do nas i po sprawie, Po co ta przepychanka? A co do tych kolorów ubrań itp to jest śmieszne będę chciał to zrobię sobie fioletowe auto i będę nim jeździł a jak zostanę odjebany za to tylko moja winna nie ma zakazu na jakieś kolory i mówiłem to wcześniej. Zamykam bo się giwnoburza robi ą nie wyjaśnienie spraw

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...