Jump to content
Sign in to follow this  
Kubej

fail rp/rdm

Recommended Posts

Zgłaszam skargę na graczy o nickach ic Tyler Forester i Pablo White za łamanie zasad rp (na ss widać jak jeden mnie przeszukuje i tłumacze im dlaczego nie mogli mnie rozpoznać, ale od początku). Podam może powód dlaczego byłem przez nich ścigany: jednym z kolorów mojego auta był żółty (wspomnieli coś  że to podszywanie się i mogą mnie za to zgłosić)  wiem że to sprawa ic ale uważam że trochę absurd. Jeśli powstanie gang ,który za kolor wybierze sobie czerwony (dość powszechny) to nikt już spokojnie nie będzie mógł mieć go w kolorze pobocznym? Później im uciekłem, zmieniłem ubranie i auto oraz zdjąłem maskę , jednak przy naszym następnym spotkaniu rozpoznali mnie po ID, staranowali moje auto ,przeszukali jednak nie pozostawili  czasu na napisanie na /do co mam przy sobie ,bo mnie pobili i odjechali grożąc Majorką(jeśli chcecie możecie napisać osobną skargę chętnie odeprę wasze zarzuty bo są one bezpodstawne). Tak wiem mam za mało dowodów bo nie mam ss jak mnie napadali ,ale zrobiłem co mogłem. 

skarga.png.7359618f6d3316c66b8f53ae27b8542a.png

Edited by Kubej

Guest

nie ma przepisu zabraniajacego podszywania sie pod organizacje. (jest mowiacy o organizacji publicznej)

Nakladajac na siebie barwy ktoregos z gangow trzeba liczyc sie z tym, ze bedziesz mial z nimi do czynienia, bo poporstu zwracasz na siebie ich uwage. Mozesz chodzic sobie w fioletowych czy zoltych barwach no ale heeey..... nie dziw sie jak bedzie akcja :P Co do rozpoznania po ID to juz powinny sie wypowiedziec wyzej wspomniane osoby

4 hours ago, Wd-40 said:

nie ma przepisu zabraniajacego podszywania sie pod organizacje. (jest mowiacy o organizacji publicznej)

Regulamin się kłania :)  §8. Organizacje podpunkt 8.10 przedostatnie zdanie brzmi następująco : 

• Osobom nienależącym do grup zabrania się poruszania się w stroju i pojazdach w jednolitym stylu

Guest

Tu jest mowa o osobach a nie osobie. On sam z siebie takie kolory przyjal. Regulamin mowi o samozwanczych grupach przyjmujacych jednolite barwy. Wiem bo to przez nas powstaly te zapisy:)

Edited by Guest

7 hours ago, Kubej said:

nie pozostawili  czasu na napisanie na /do co mam przy sobie ,bo mnie pobili i odjechali 

skarga.png.7359618f6d3316c66b8f53ae27b8542a.png

Piszesz, że nie dali ci czasu na napisanie co masz przy sobie lecz na ss możemy zobaczyć że zamiast odpisać co masz postanowiłeś napisać ooc że nie mogli cię poznać. Mógłeś po prostu od razu napisać co masz a potem ooc.. 

Wspominali ci coś przy drugim spotkaniu o tym pierwszym? Jeżeli nie to może być to czysty przypadek, pamiętaj że oni są organizacją i mogą napaść każdego kiedy chcą i gdzie chcą (oczywiście nie w miejscach oskryptowanych). 

Edited by MaaS
  • Like 1

34 minutes ago, Wd-40 said:

Tu jest mowa o osobach a nie osobie. On sam z siebie takie kolory przyjal. Regulamin mowi o samozwanczych grupach przyjmujacych jednolite barwy. Wiem bo to przez nas powstaly te zapisy:)

Czyli jest niewinny podszywania dopóki miałby ze sobą kolegę o tych samych barwach? Jedna osoba nie może się podszyć?Jednocześnie byłby niewinny podszywania się rabując, napadając ubrany w kolory gangu, kiedy to w takich przypadkach obrywa właściwie sam gang? Nieściśle to formuujesz, popraw jeśli się mylę.

9 hours ago, Wd-40 said:

Napisał typ co się najwięcej podszywa w dodatku łamiąc przy tym kilka punktów w regulaminie takich jak: Strzelanie do ludzi na parkingu (oskryptowane miejsce) , strzelanie do ludzi bez powodu RDM oraz wiele innych w dodatku nie umie czytać ze zrozumieniem. Polska język, trudna język ;) Mam screena jak się podszywasz pod nas więc automatycznie wszystko spływa na Ciebie. ;)

Guest

Badura, chyba mnie z kims pomyliles. Prosze mnie nie oczerniac albo dac dowody. Napisz mi gdzie jest punkt regulaminu zakazujacy przebierania sie za inne gangi? Nie bede wchodzil z toba w klotnie na argumenty ad personam. Przedstaw dowody na moj brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i przestan uzywac dziecinnej retoryki. Po rozmowie z Hunterem liczylem ze da sie z wami jakos dogadac ale widze ze macie rozne zapartywania na przyszlosc frakcji.

Edited by Guest

14 minutes ago, Wd-40 said:

Badura, chyba mnie z kims pomyliles. Prosze mnie nie oczerniac albo dac dowody. Napisz mi gdzie jest punkt regulaminu zakazujacy przebierania sie za inne gangi? Nie bede wchodzil z toba w klotnie na argumenty ad personam. Przedstaw dowody na moj brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem i przestan uzywac dziecinnej retoryki. Po rozmowie z Hunterem liczylem ze da sie z wami jakos dogadac ale widze ze macie rozne zapartywania na przyszlosc frakcji.

Chyba Cię nie pomyliłem i Twojego kolegi z ekipy też nie ;) Sam wyżej pisałeś o grupach podszywajacych się a tu proszę ^^ 

0_20180701170948_1.png

0_20180701170920_1.png

Guest
10 hours ago, sgplay said:

Czyli jest niewinny podszywania dopóki miałby ze sobą kolegę o tych samych barwach? Jedna osoba nie może się podszyć?Jednocześnie byłby niewinny podszywania się rabując, napadając ubrany w kolory gangu, kiedy to w takich przypadkach obrywa właściwie sam gang? Nieściśle to formuujesz, popraw jeśli się mylę.

Wybaczcie 2 posty ale wole je rozdzielic. Nie mozna pojedynczej osoby przebranej w zolte ciuchy podciagac pod lamanie tego punktu regulaminu. Kazdy random moze sie ubrac jak chce bo regulamin tego nie zabrania. Jesli masz grupe znajomych i wszyscy chodzicie w tych samych strojach a nie macie zaakceptowanej grupy to lamiecie regulamin.

Co do twojego postu ze screenami Badura. On tylko udowadnia to ze sie przebralismy za was do czego otwarcie sie przyznalem. Nadal nie widze dowodow lamania regulaminu. Czy moglbys prosze je przedstawic? Wtedy chetnie oddam sie w rece administracji i z calym honorem przyjme wszelkie konsekwencje z majorka wlacznie.

Zeby pokazac ze sie przynaje oto prosze screeny z mojej rozmowy z Hunterem (sorry jesli to mialo byc tajne):

image.thumb.png.b4435d6dc86d6a7ebcaa97b470a974bc.png

image.png.5ee41edd0b764950b4ab95a448e07845.png

Zaznaczam, że ic nie macie tej wiedzy.

Nadal prosze o przedstawienie dowodów na to, że łamiemy regulamin. (PS ja wszystko streamuje, więc może zajrzysz na moj kanał twitch?)

Edited by Guest

Dobra witam witam. Piszesz skargę na nas? Daliśmy Ci drugą szansę jak zatrzymaliśmy ciebie w celu obrobienia to co zrobiłeś przypominasz sobie ? Nie chciałem nigdzie tego zgłaszać bo wiem że byś miał problemy. Mierze do ciebie z klamki w głowę a ty sobie po mnie przejeżdżasz i uciekasz po jakiś krzakach uderzasz z wielką prędkością w drzewa i jedziesz dalej ? No przepraszam ale dalej nie rozumiem kto zagrał fail rp. A,że korzystamy z każdej okazji do zarobienia kasy i jakiś ziomek stał sobie na stacji to  chcieliśmy sobie zarobić okradając go. Staliśmy z 2 minuty abyś napisał na tym /do co masz przy sobie. potem jak już dostawałeś ciosy w głowę krzyczałeś że nie daliśmy Ci czasu NAPISAĆ czego ? Chciałeś sobie kartę wyjąć czy co ? Bo wydaje mi się że nie powinieneś tego mówić jeśli rozumiesz zasady RP a wychodzi na to że kompletnie nie rozumiesz. A po trzecie prosiłem ciebie o zmienienie koloru auta z żółtego na inny a tego nie zrobiłeś. Czyli  obecnie jesteś w gorszej sytuacji od nas. I nie masz żadnych dowodów. Posiedź trochę na streamach vavixa czy kogo tam sobie jawnie wymarzysz ale naucz się co to jest życie!

• Like 1

Guest

Gdyby to było możliwe zrobiłbym to w samochodzie bo tam miałem ją wyjętą. Niestety przeladowanie w aucie nie dziala. Dlaczego o to mnie prosisz? Jak zauważyłeś probowałem się od was odwrócić a Harvey schował się za autem. Skończmy ten offtop. Złóżcie skarge na nas w innym topicu. Ja tu tylko napisalem ze nie ma podstaw podciagac typa pod  punkt regulaminu o ubiorze organizacji. 

Edited by Guest

2 hours ago, Wd-40 said:

Wybaczcie 2 posty ale wole je rozdzielic. Nie mozna pojedynczej osoby przebranej w zolte ciuchy podciagac pod lamanie tego punktu regulaminu. Kazdy random moze sie ubrac jak chce bo regulamin tego nie zabrania. Jesli masz grupe znajomych i wszyscy chodzicie w tych samych strojach a nie macie zaakceptowanej grupy to lamiecie regulamin.

Co do twojego postu ze screenami Badura. On tylko udowadnia to ze sie przebralismy za was do czego otwarcie sie przyznalem. Nadal nie widze dowodow lamania regulaminu. Czy moglbys prosze je przedstawic? Wtedy chetnie oddam sie w rece administracji i z calym honorem przyjme wszelkie konsekwencje z majorka wlacznie.

Zeby pokazac ze sie przynaje oto prosze screeny z mojej rozmowy z Hunterem (sorry jesli to mialo byc tajne):

image.thumb.png.b4435d6dc86d6a7ebcaa97b470a974bc.png

image.png.5ee41edd0b764950b4ab95a448e07845.png

Zaznaczam, że ic nie macie tej wiedzy.

Nadal prosze o przedstawienie dowodów na to, że łamiemy regulamin. (PS ja wszystko streamuje, więc może zajrzysz na moj kanał twitch?)

Właśnie się przyznałeś do złamania regulaminu bo poruszałeś się w grupie w jednolitych barwach i podobnym stylu podszywając się pod nas nie będąc z nami w organizacji ^^ 

Czy ja coś tutaj nie wyraźnie napisałem ? "Napisał typ co się najwięcej podszywa w dodatku łamiąc przy tym kilka punktów w regulaminie takich jak: Strzelanie do ludzi na parkingu (oskryptowane miejsce) , strzelanie do ludzi bez powodu RDM oraz wiele innych" ktoś próbował narobić nam koło dupy odwalaniem różnych rzeczy na serwerze łamiąc przy tym regulamin, co zostało zgłoszone juz dawno. Nikogo innego prócz was nie złapalaliśmy w naszych barwach co widać na screenach. Dużo osób nam mowiło ze ktoś się pod nas podrabia i chce naa zniszczyć w tym policja. Więc odpowiedź sama się nasuwa ^^ Śmieszne było by też to gdyby okazało się że Wy w naszych barwach odwalaliście swoich z ekipy na parkingu i w innych miejscach bez podstaw po czym zgłaszali by nas do administracji xD Temu trzeba się przyjrzeć ^^ Nie wiem o czym ty chciałeś z nami rozmawiać jak my się nie znamy IC więc czemu tak robiliście? Bo to też jest żałosne ;) Jedynymi dowodami są te screeny bo raczej nikt o zdrowych zmysłach nie pokazywał by u siebie na streamie łamania regulaminu ;) Więc twój kanał mnie wgl nie interesuje ^^

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...