Jump to content
Sign in to follow this  
WellDo

Pochwała Sołtys | Mocny

Recommended Posts

Gość odgrywa hydraulika, z tym mógłby się trochę podszkolić. To znaczy, np. zapowiadać swoje wizyty na tweecie. Poza tym odwala kawał dobrego RP.. Zostawiony w worku w kontenerze na śmieci, zakneblowany, przez dobre 15/20 minut siedzi tam dalej. Po kilku minutach większość osób uznałaby, że to koniec i poszłaby sobie. Gość wczuwa się w swoją postać fenomenalnie. Ode mnie wielki +  :D

• Like 1

Również chciałbym pochwalić, rewelacyjnie opanowane RP, czekanie na nas 20min przy śmietniku rozwaliło mnie na łopatki, ogromny szacun. Pierwszy raz widziałem na Vlife coś takiego. Współpraca na /me /do mistrzostwo.. Dzięki byku za tą śmieszną akcje i glazurnik w banku też był konkret :D 

• Like 1

Guest

Mój chłop :) I pomyslec ze caly ten wysilek tylko zeby moc odbic szefa z rak policji w szpitalu (co zostalo ostatnio zabronione przez administracje, a on biedny nie wiedzial - nawet shotguna w torbie na narzedzia wniosl) :)

Edited by Guest

Mimo że jestem rzadko, trafiłem na niego i nie szkoda mi ani dolara ze $112 000 które musiał zapładzić Ordynator. Polecam tego allegrowicza.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...