Jump to content
DJUD

LosSantosNightRacing #LSNR

Recommended Posts

5b2d01dbc8f5e_LSNRTO1.png.6c75963b45726f37da1d604d78826a3b.png

Dimitri & Mike zapraszają wszystkich fanów samochodów oraz wszelakiego tuningu na zlot który widnieje pod nazwą "LosSantosNightRacing" w skrócie "LSNR"

LSNR to stała impreza która będzie się odbywać w każdą sobotę o godzinie 22, ale czy to wszystko wypali zależy tylko od was czyli ludzi, którzy kochają samochody tak samo jak my przez co wierzymy, że stworzymy jedną niepowtarzalną społeczność.

O to mały teaser czego możecie się spodziewać
https://www.youtube.com/watch?v=CQ9WIA57DIk

Miejsce naszego spotkania jest ukazane na mapie (garaż za wiaduktem obok parkingu głównego)  . Zbieramy się na dachu parkingu piętrowego o godzinie 22, a na resztę atrakcji które są ukazane w filmie dostaniecie cynk na samym zlocie ;)

Także jeszcze raz zapraszamy wszystkich na cotygodniowy zlot w sobotę o godzinie 22 (pierwsza wyspa)

5b2d0330f017b_GaraZlot.thumb.png.878dc4af4f3ec4fe7a996ef868f49b0c.png

Edited by DJUD
  • Like 4

2 minutes ago, jeicllen said:

Przypominam że to ja wygrałem wyścig o Puchar Burmistrza, więc maybe kolejne osiągnięcie ?

Czyli postawic papiery na fure to nie bedzie dla ciebie żaden problem ;)

• Like 1

Ej, a pieszo można się ścigać? Tak wiecie wersja eko i też dlatego, bo drugi raz samochód zapadł mi się pod ziemię/ukradli go..

W tę sobotę też nie odpuszczamy!!! Zlot odbędzie się dzisiaj o godzinie 22! Chyba że już będziemy wszyscy wcześniej na miejscu to zaczniemy wcześniej!

Serdecznie zapraszam wszystkich co chcą pochwalić się samochodami!

Do zobaczenia na zlocie!!!

Zapraszam wszystkich ponownie na zlot Los Santos Night Racing w tę sobotę (04.08.2018) o godzinie 22!
Widzimy się na miejscu!

Ale dlaczego @pSychOl420 kurła przecież to jedyna rozrywka na wyspie i to raz w tygodniu !!! Bo się ktoś raz dopierdzielił daj se spokój , oni sami czasami nie wiedzą czego chcą raz mówią tak jak mają "okres" mówią inaczej gorzej niż z kobietami 😫 sama jestem jedną także wiem o czym mówię 😉 

• Like 2
  • rtdpepe 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...