Jump to content
Sign in to follow this  
qu_er0

[Propozycja] Stacje benzynowe

Recommended Posts

Siema! Mam propozycję aby dodano opcję kradnięcia paliwa. Nie masz pieniędzy na paliwo lub lubisz ryzyko to kradniesz paliwo. Fajnie by było jak by stację alarmowały policję ,że zostało skradzione paliwo np 20% szansy. Myślę ,że policja miała by co robić. 

Pewnie zbiedniał bo tankował w centrum. Koło warsztatu w Sandy zatankujesz za 50 dolców, to jak dwa tweety. 

Guest

Zbiednieje nie zbiednieje, przy umiarkowanych mozliwosciach kradziezy dodaloby to realizmu.

Ale faktem jest to że fajnie byłoby komuś spuścić tak po prostu paliwo, żeby go wkurwić albo w ramach porachunków gangów :o

• Like 2

Jestem na nie, dlaczego? Ktoś kto kradnie paliwo wartości powiedzmy 100 $ zostanie złapany przez Policję i dostaje (przykład ) grzywnę w wysokość 300$ i 10 miesięcy. Teraz pomyślmy logicznie kradł byś paliwo? Ja napewno nie.

@bakerpk Ktoś kto kradnie auto o wartości powiedzmy 10000 $ zostanie złapany przez Policję i dostaje (przykład ) grzywnę w wysokość 21000$ i 300 miesięcy. Teraz pomyślmy logicznie kradł byś auta? Ja napewno nie.

No a jednak dostalen za to 300 miechow i 21k

Edited by bakerpk
Chuj to kogo obchodzi ile dostałeś za kradzież auta sprawa dotyczy stacji benzynowych

Możliwe, że pojawi się taka opcja w nowym systemie paliwa. Na chwilę obecną odrzucamy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...