Jump to content
Sign in to follow this  
Pakarax

Naprawienie tuningu samochodów

Recommended Posts

Witam. Jak już wielu graczy zauważyło - tuning mechaniczny nie wnosi nic do pojazdów. Płacimy za niego i wydaje nam się, że jest lepiej, ale tak na prawdę poza dźwiękiem silnika nic się nie zmienia.Super by było gdyby administracja coś z tym zrobiła i naprawiła ten problem :) Sprawdzane wraz z "mechanikami" na wielu samochodach, chyba że są samochody na których faktycznie tuning działa, wtedy prosiłbym o naprawienie pozostałych pojazdów tak, aby ten tuning faktycznie przyspieszał nam samochody :)

Też mi się tak wydawało po tuningu porsche nie zauważyłem, żadnej zmiany prócz dźwięku turbiny. W Lancer EVO 10, przed tuningiem zmierzyłem przyspieszenie auta na stokowych częściach do 200 km/h było 12.78 po tuningu na full (oprócz turbo bo nie da się montować) prędkość od 0 do 200 km/h wyniosła 10.03 (miejmy na uwadze skoordynowanie wszystkiego więc wyniki są +/- zmierzone 3 razy). Także prawie 3 sekundy różnicy, ale jak za 10 tysi wyłożone na zmiany to marnie. 

• Like 1

Guest
5 hours ago, Budziar said:

Też mi się tak wydawało po tuningu porsche nie zauważyłem, żadnej zmiany prócz dźwięku turbiny. W Lancer EVO 10, przed tuningiem zmierzyłem przyspieszenie auta na stokowych częściach do 200 km/h było 12.78 po tuningu na full (oprócz turbo bo nie da się montować) prędkość od 0 do 200 km/h wyniosła 10.03 (miejmy na uwadze skoordynowanie wszystkiego więc wyniki są +/- zmierzone 3 razy). Także prawie 3 sekundy różnicy, ale jak za 10 tysi wyłożone na zmiany to marnie. 

Jakie marne? W realu samo zaturbienie to koszt kilkudziesieciu tysi (razem ze wzmocnieniami silnika)

Co wy tutaj gadacie? Jak sprawdzacie v max to nic wam nie da bo jest ustawiony odgórnie sprawdźcie przyspieszenie, hamowanie i wszystko a nie tylko ile najwięcej pojedzie.

Widzę że trochę osób nie zna mechaniki gta... Polecam odpalić sobie singla i wejść w tuningi, to zobaczycie że vmax się nie zmieni, A jak dla was 3 sekundy różnicy w przyspieszeniu to 200 to mało to widzę że parę osób nie zna się na tuningu. Byle tunera zapytajcie czy poprawa o 3 sekundy to dużo... Poza tym jak oczekujecie takiego przyspieszenie jak na serwerze którego nazwy nie wypowiem to jest to idiotyczny pomysł. 

Pozdrawiam cieplutko 

• Like 1

Tak, tak, to powinno dokładnie tak wyglądać, a zmiana rzędu 3 sekund do 100 to bardzo dużo. Natomiast ja przy okazji chciałbym zapytać czy nie dałoby się jakoś bardziej wpływać na zachowanie samochodu. Bajery typu wydłużenie biegów/skrócenie (ograniczone do 3 opcji, załóżmy). Bądź wybór upgrade'u silnika pod kątem v-max czy przyśpieszenia, zależnie od upodobań. 

Posdpinam się do wypowiedzi @DJUD ludzie nie oczekujcie na to że wasze bryki będą rozpędzać się do większych prędkości,  tuning mechaniczny sprawia że wasze bryki w krótszym czasie łapią prędkość na którą oczekujecie. również w niektórych pojazdach Vmax może wam się zwiększać tylko z tego powodu że wcześniej nie jechaliście więcej tymi pojazdami bo nie mieliście warunków do rozpędzenia się.

Vmax Vmaxem, ale jak dla mnie na takie odczucia czysto organoleptyczne, to ten tuning jakoś dużo nie daje. Przynajmniej w moim wypadku, full opcja bez turbo, w Mercedesie S63 AMG. Hmm najbardziej zależało mi na poprawie trakcji i hamowania, a mam wrażenie że jeździ i hamuje tak samo. no może minimalnie bardziej jest sztywne zawieszenie. Ale hamowanie nadal mam wrażenie że takie jak przed tjuningiem :) 

Ja mówie o ogóle - na przykładzie GTR'a nie czuje żadnej różnicy w każdym aspekcie tuningu - hamowania, przyspieszania itp. Jeździłem z kilkoma mechanikami i OOC stwierdziliśmy że to serio pic na wodę, albo po prostu jest problem z niektórymi samochodami

• Like 1

Sign in to follow this  

• Create New...