Skocz do zawartości

Weekly Update #7 10-24/06/18


Recommended Posts

Weekly Update #7 #8 #9

10/06/18

Głównym sponsorem dzisiejszego posta jest ResidentSleeper. 

Jako że nasz Pan i Władca był na wakacjach dużo się nie działo, dlatego też nie było sensu pisać pustych newsów. Tymaczem jesteśmy 2 dni po jego powrocie i większość dużych bugów została naprawiona a serwer zaktualizowany do najnowszej wersji. Wydajność w grze też powinna (chyba) się poprawić i nie musicie już kupować kolejnej kostki RAMu. Nie dziękujcie.

Pod nieobecność bossa zaszaleliśmy z Bakerem i poprawiliśmy trochę forum, czyli ikonki kanałów i banery po prawej. Tematy dotyczące pomocy graczom zostały zaktualizowane. Rangi i kolory na Doscordzie także uległy zmianie.

Podania wciąż płyną jak woda, na szczeście teraz już mnijeszym strumieniem, ale roboty jest mnóstwo. Nowy system podań wszedł miesiąc temu, od tego momentu wpłynęło nimalże 7000 podań. Teraz licznik łącznej ilości przebił 12000, Zaznaczę że przez okres przed erą TVGry liczba podań wynosiła lekko ponad 2000, zebrana przez okres ponad pół roku. Także no, jest zapierdol.

 

5b30e3a647f55_wykres25_06_2018.png.cd623eb0980370a243e65a8dda10b2c0.png

 

W czasie kolejnego posania tego postu, przez to że forum spadło wczoraj z rowerka w momencie kiedy zapisywałem post i usunęło mi wszystko co napisałem, Papa wrzucił update na serwer. Dokładne zmiany znajdziecie na Discordzie na kanale #ogłoszenia.

Tymczasem kończe to pisać i wrzucam wam losowy screenshot żeby sztucznie zwiększyć długość posta Obi

 

dsfsdefdflas.png

 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij
  • Mintaz unpinned this topic
  • Mintaz unlocked i locked this topic
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Utwórz nowe...