Jump to content

[UB] VerveeN


Recommended Posts

SteamID: 76561198839801510
Nick Discord: VerveN#1151
Nick OOC: vrn
Dane IC: Jadon Whitford

Serwer: Discord/Whitelist
Nick Admina: Mintaz
Data: 24.10.2021 po północy
Powód bana: Bojówkarstwo i strzelanie bez inicjacji.

Opis sytuacji: Zaczynając od początku. Akcja rozpoczęła się wczoraj w burger szocie, po kilku niemiłych słowach do członków klubu motocyklowego, zostaliśmy dotkliwie przez nich pobici do bw. Po całej sytuacji zostaliśmy przez nich zabrani do aut oraz przetransportowani do ustronnego miejsca po czym zostały nam zabrane wszystkie wartościowe rzeczy. Następnego dnia szukając zemsty( co jest zupełnie zrozumiałe i miało podłoże sytuacyjne) zaczęliśmy ich szukać po mieście. Gdy ich znaleźliśmy, postanowiliśmy zaatakować (tuż nieopodal ich warsztatu). Lości zorganizowali świetną pułapkę na nas i unieszkodliwili część z naszych, biorących udział w tej akcji.  Po tej sytuacji trójka z naszych w  tym ja, zostaliśmy porwani i przetransportowani na tereny elektrowni. Zostały nam ponownie zabrane wszystkie rzeczy o co w tej apelacji nie mam najmniejszego problemu. W pewnym momencie Lości zostali zaatakowani przez resztę naszej grupy, która została poinformowana przez jednego z naszych, który ich śledził. Oczywiście poinformowali oni stronę przeciwną aby ci się poddali, jednak wywiązała się z tego strzelalina w której lości ponieśli straty i zostali przez nas przetransportowani w odosobnione miejsce aby odebrać to co nasze.
Coś od siebie: Powód bana to bojówkarstwo i strzelanie bez inicjacji ale według mojego punktu widzenia nie doszło do jednego ani drugiego. Bojówkarstwem moim zdaniem można nazwać zorganizowane grupy, które codziennie jeżdżą po mieście i szukają zaczepki oraz się napierdalają bez większego powodu. My taką grupą nie jesteśmy, kilku z nas znało się dosłownie dzień albo mniej na serwerze. Grając na serwerze miesiąc czasu, mieliśmy jedną czy dwie sytuacje ( w tym ta z dzisiaj) kiedy musieliśmy użyć broni a prawdziwą przyjemność z gry czerpiemy z imersyjnych i klimatycznych aktywności, także nie nazywajmy grupki randomowych graczy z serwera bojówkarzami bo postanowili na dwa auta zemścić się na innych graczach. Zupełnie nie rozumiem także tego, że wszyscy dostali dostali bany za strzelanie bez inicjacji i bojówkarstwo mimo tego, że kilku z nas po prostu leżało na BW na ziemi. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym poruszyć jest wymiar kary, który ponieśliśmy. Permanentny ban za taką sytuację to zupełna przesada, oczywiście naszego zachowania nie można skategoryzować wysoko pod względem poziomu roleplay, ale nie zasługujemy wszyscy biorący w tej akcji na permanentnego bana. Na sam koniec chciałbym dodać, że wszystkie limity były przestrzegane i pilnowaliśmy tego aby nie wywoływać zbędnych problemów ooc. Piszę w imieniu całej naszej grupy, która brała udział w tej akcji.
Link: brak
Dowody: Nie posiadam żadnych nagrań itd. ale myślę, że nie są one potrzebne, ponieważ cała sytuacja była (chyba) widziana przez administracje.

Edited by VerveeN
  • Like 2
  • LUL 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Bany całej ekipy zostały zmniejszone do 2tygodni od dnia rozpatrzenia apelacji.

  • NotLikeThis 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Izmel locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...