Jump to content
Sign in to follow this  
Kopczyn I JV

Skarga aeoyx

Recommended Posts

Nie wiem jak tu działa system kar, ale za taki shit to bym zbanował.  Szanuję ludzi którzy po to grają na tego typu serwerze, żeby fajnie odgrywać postaci, A to tutaj...ehh żenada...

Ten ziomek odjebał, to fakt, nie ma co się sprzeczać, tylko z drugiej strony wasza gra też nie przedstawia za dużo wartości. Zapierdzielacie autem, odbijacie się od znaku, jedziecie dalej. Mega rozwinięte i kreatywne "/me zwiazuje gościa", "/me zwiazuje nogi gościa". Chciałem zauważyć, że on bez FailRP mógł bardzo ładne odgrywać dalej, że nie udaje Ci się go związać, chociażby dlatego, że stoi. Zatem u was wychodzi PG x2, OOC w IC. Trochę więcej czasu poświęconego na takie akcje nigdy nie zaszkodzi, z doświadczenia wiem, że ludzie wola odgrywać porwania/kradzieże z kimś doświadczonym i angażujacym się bardziej, niż napisanie jednego, płytkiego zdania na /me. Dla mnie to jest znak, że porwanie/kradzież jest grana dla samej akcji, a nie dla samego zdobycia szybkiej forsy, bez obowiązku narobienia się. Tylko nie mówcie, że to akcja dynamiczna, że nie ma czasu i inne pierdy. Zawsze jest czas na grę RP, bo właśnie na tym ma ta gra polegać. Dla przykładu: 

"Połóż się, ręce za głową!" 

"Celuj w niego, zwiążę go."

"/me podchodzi do mężczyzny, sięgając do tylnej kieszeni spodni, wyciągając stamtąd tryrytke." 

"/me powolnym, acz sugestywnym ruchem stara się przesunąć ręce, mężczyzny, z głowy na plecy, a następnie spiąć je opaską." 

Tak się grało kiedyś, lata temu na serwerach RP. 

• Like 2

@Czester mnie nie bawi, że nie znasz podstawowych pojęć, synek. Poczytaj, doucz się, ja wytłumaczyłem wszystko wystarczająco łopatologicznie.

Edit. Z resztą ja tylko wyrażam swoje zdanie, popierając to odpowiednim uargumentowaniem. ;>

Jakby nie chciało ci się szukać, to drobny cytat z poradnika zamieszczonego na naszym forum:
"PG (Power Gaming) - definiuje się to jako zmuszanie kogoś do akcji RP. Przykład : ''/me uderza Alexa, tak mocno że wybija mu dwa zęby a on traci przytomność"."

Edited by KisielwGaciach
  • Like 2

Po co dyskutować, skoro jesteś upośledzony jeżeli dla ciebie podczas PORWANIA W 2 /me zwiazuje typa to PG to w takim razie PD musi odgrywać czy udało im się założyć kajdanki jeżeli nie są na służbie¿ Dla ciebie pewnie /me uderza Maksymiliana w nos to też PG? 

Rozumiem, że masz jeszcze mleko pod nosem, ale to nie zwalnia cię z logicznego myślenia, człeniu. Poczytaj trochę, doucz się, nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem najprostszych zagadnień. Ja nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć, a ty się ciutkę ośmieszasz, młodzieńcze. ;)

• Like 1

55 minutes ago, Czester said:

Po co dyskutować, skoro jesteś upośledzony jeżeli dla ciebie podczas PORWANIA W 2 /me zwiazuje typa to PG to w takim razie PD musi odgrywać czy udało im się założyć kajdanki jeżeli nie są na służbie¿ Dla ciebie pewnie /me uderza Maksymiliana w nos to też PG? 

Nie masz racji, nie znasz pojęcia i niepoprawnie go definiujesz, mówi Ci to już czwarta osoba a Ty dalej swoje, wszyscy dookoła źle, tylko Ty masz rację? Co za egoizm.

To moze w ten sposob odpowiem, bo robi sie burza osob z 0 RP, same /me związuje gościa TO NIE PG, ale jezeli odegram /me zwiazuje mocno goscia TO JUZ PG, od niego zalezy podczas /me zwiazuje goscia czy jest wezel luzno czy nie, jezeli odegra po zwiazaniu /do moze ruszac rekami, wezel slabo zwiazany To musze /me probuje mocniej zwiazac wezel, koniec tematu 

Jezeli mowisz ze zwiazuje mocno goscia to juz pg to innym tokiem rozumowania /me zwiazuje goscia to tez pg ponieważ on moze mimo wszystko stawiac opor wierzgać sie czy cos stawiac lekki opor a ty mu ta mozliwosc zabrałes. I zaraz pewnie przytoczysz ze ej to nie poszanowanie zycie taki opor. No nie konieczenie rozne sa odruchy ludzkie w takie sytuacjach wtedy jak by stawial opor pewnie zadziałał by /me uderza go w twarz, /do jest już uspokojny? , reakcja? ,czy leci mu krew z nosa? ,jezeli bylby uspokojony wtedy /me zwiazuje typa, /do Jest zwiazany?.

Wiadomo tez z koleji ze terminatostwo jest czynem niezgodnym z zasadami jak by odpierdalał to wtedy mozna by go było za to osadzic. Oczywiscie ze nie mowie ze w tej sytuacji jest on niewinny bo ewidetnie gosciu pojechal po bandzie i za to powinnien zostac ukarany.

Edited by Handzix

50 minutes ago, Czester said:

To moze w ten sposob odpowiem, bo robi sie burza osob z 0 RP, same /me związuje gościa TO NIE PG, ale jezeli odegram /me zwiazuje mocno goscia TO JUZ PG, od niego zalezy podczas /me zwiazuje goscia czy jest wezel luzno czy nie, jezeli odegra po zwiazaniu /do moze ruszac rekami, wezel slabo zwiazany To musze /me probuje mocniej zwiazac wezel, koniec tematu 

Jedno i drugie definiuje PG, synek. Zacznij od poradników dla początkujących, przydadzą ci się. :)

• Like 1

:OOO Nikt mnie nie zna w GTA? Tragiczne... albo i nie, bo sporego pisiorka na to kładę, znany, młody kawalerze, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem. :x
Poradniki znalazłeś czy podesłać linka?

• Like 1

@Czester patrzę jednak Twoja znajomość RP leży.

Jeżeli już nie umie ktoś rozbudować nawet związywania to wystarczy nawet mniej rozbudowana wersja/me  z wyrazem "próbuje" oraz późniejsze /do które ma za zadanie dać jeszcze jakąś możliwość dla osoby związywanej.

Służby porządkowe bardzo często mają dozwolone PG że tak to ujmę w przypadku akcji dynamicznych lecz ponad połowa z osób tutaj polega tylko na animacjach oraz komendach lecz prawie nie widać /me czy /do na czacie więc poprawne ich wykorzystanie bez PG to rzadkość w tych czasach.

Wiem też jak to zabrzmi lecz zapraszam was SAMPa czy MTA na jakiś lepszy serwer RP i spróbujcie tam odegrać akcje związania za pomocą "/me związuje typa" to zapewne na większości serwerów pierwsze co otrzymacie to Warn wraz z AJ a później szybką banicje. Może to także się zakończyć wysłaniem do wszelkich poradników bądź jeśli dany serwer oferuje to do szkółki RP.

Ale dobra nie ważne wracając do samych komend zastanawiam się czym oni go związali i skąd to wzięli. To byłoby nazwane "lina z dupy" czy tam "trytytka z dupy" whatever tak samo żadnego /do same dwa puste /me nie mówiące nic które zagrażają imersji. Chociaż z drugiej strony związywanie niewidzialną nieistniejącą liną to dobra sprawa spokojnie można takich przewozić przy policji i nikt nie zwróci uwagi że coś jest nie tak.

Celność pierwsza klasa oczywiście muszę pogratulować coraz lepsi chłopcy się stają. :D

• Like 1

36 minutes ago, Sk0rp10n said:

@Czester patrzę jednak Twoja znajomość RP leży.

Jeżeli już nie umie ktoś rozbudować nawet związywania to wystarczy nawet mniej rozbudowana wersja/me  z wyrazem "próbuje" oraz późniejsze /do które ma za zadanie dać jeszcze jakąś możliwość dla osoby związywanej.

Służby porządkowe bardzo często mają dozwolone PG że tak to ujmę w przypadku akcji dynamicznych lecz ponad połowa z osób tutaj polega tylko na animacjach oraz komendach lecz prawie nie widać /me czy /do na czacie więc poprawne ich wykorzystanie bez PG to rzadkość w tych czasach.

Wiem też jak to zabrzmi lecz zapraszam was SAMPa czy MTA na jakiś lepszy serwer RP i spróbujcie tam odegrać akcje związania za pomocą "/me związuje typa" to zapewne na większości serwerów pierwsze co otrzymacie to Warn wraz z AJ a później szybką banicje. Może to także się zakończyć wysłaniem do wszelkich poradników bądź jeśli dany serwer oferuje to do szkółki RP.

Ale dobra nie ważne wracając do samych komend zastanawiam się czym oni go związali i skąd to wzięli. To byłoby nazwane "lina z dupy" czy tam "trytytka z dupy" whatever tak samo żadnego /do same dwa puste /me nie mówiące nic które zagrażają imersji. Chociaż z drugiej strony związywanie niewidzialną nieistniejącą liną to dobra sprawa spokojnie można takich przewozić przy policji i nikt nie zwróci uwagi że coś jest nie tak.

Celność pierwsza klasa oczywiście muszę pogratulować coraz lepsi chłopcy się stają. :D

Dokładnie tak, miło, że przedstawiłeś sprawę jasno i klarownie. Mam nadzieję, że synalek który gra krócej, niż ja miałem przerwę od RP, nauczy się czym jest właściwe odgrywanie. Jeszcze jak pogrywałem w Neverwinter Night's nie można było sobie pozwolić na ubogie /me i /do, bo gra niczego nie robiła za ciebie. Zakres animacji był tak ubogi, że szkoda gadać. Ludzie opierali się wyłącznie na odgrywaniu, z tym, że wtedy liczyło się RP, a nie chęć zdobycia majątku na postaci. Nikomu się nie śpieszyło i każdy miał czas odegrać. 

• Like 1

Drogi @Kopczyn I JV. Zastanawiam mnie jedna sprawa. Ciągle składasz skargi na innych a sam chwalisz się ze ile już grasz RP? 4 lata? Jakoś nie widać Twojego "doświadczenia" w RP, którym się tak chwalisz. Robisz błąd za błędem a czepiasz się między innymi mnie a także jak widać i innych. Człowiek którego porwaliście zorientował się z jakim poziomem ludzi ma do czynienia. Kolejna sprawa, przez chwilę odgrywałeś z kolegą IC na samym discordzie. Czego jak się nie mylę nie można robić. Zawsze warto najpierw zacząć od siebie Kopczyn potem czepiać się innych. Polecam bo to ułatwia życie.

Edited by Shepard028
  • Like 1

Guest

@KisielwGaciach rozumiem ciebie ale czestera tez. Troche to ciezko wychodzi gdy ty probujesz zwiazac goscia a on sobie na policje pisze w tym czasie. Zdazy napisac zanim odegracie me i do a zanim skonczycie go rozbrajac i okradac to policja juz przyjedzie. Chodzi o dynamike i niestety przez takich od smsow trzeba maksymalnie skracac czas pisania me i do. Sam doswuadczylem czegos takiego ze koles zwiazany w samochodzie se do policji pisal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...