Jump to content
Sign in to follow this  
ayylmao

Więcej narkotyków

Recommended Posts

Witam, po dlugiej grze na serwerze, chciałbym w końcu zaproponować żeby można było zbierac, sprzedawac więcej narkotyków niż tylko Marihuana i Kokaina, gdyż robi się to już monotonne, mówie tutaj o np. Amfetaminie, Mecie. Wydaje mi się że pasowaly by tutaj, Meta wytwarzało by się tam gdzie Kuchta i Trevor pichcili mete (GTAV FABULA). Nie narzucam pomysłu na siłe, ale mysle ze przydało by się urozmaicic troche nielegalny biznes dodając tam troche więcej narkotyków :)

to nie jest zły pomysł, ale bardziej bym to pokierował w strone gangów IC, żeby jakaś ekipa mogła szmuglować inne dragi do miasta.

• Like 1

Szkoda że nie ma organizacji i gangów wprowadzonych bo dałoby się na przykład zrobić przejmowanie źródeł przemytu. Gdy ktoś przejmie takie źródło to inni nie mogą go używać przez 24h (IR

)

Wydaje mi sie ze Kokaina i Marihuana beda dostepne dla graczy bez organizacji,gangu (zalozonego w projektach ic) ale Metamfetamina i inne narkotyki, beda dostepne tylko dla organizacji,gangów. Wydaje mi sie ze jest to dobry pomysl.

Więcej narkotyków będzie wprowadzanych z czasem. W najnowszej aktualizacji pojawi się metamfetamina.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...