Jump to content
Sign in to follow this  
Mintaz

Weekly Update #1 29/04/18

Recommended Posts

Weekly Update #1
29/04/18

Aby usprawnić nieco komunikację między Społecznością a Administracją postanowiliśmy co tydzień umieszczać post w nowinkami i informować Was co się dzieje. Oprócz tego mamy zamiar wybierać najlepsze klipy i zdjęcia z serwera, a ich twórców nagradzać zawartością w grze.

W tym tygodniu nasz Czarny Ojciec serwera w znacznym stopniu poprawił skrypt bagażników, są teraz bardziej przewidywalne. Jeżeli jednak komuś z jakiegoś powodu nie będzie działał klawisz odpowiadającu za jego otwieranie [E] może teraz skorzystać z komendy /trunk. Pamiętajcie że pojazd musi być otwarty, aby go otworzyć. Salon samochodowy i Los Santos Customs także działają już poprawnie. Rekomendowaną metodą wychodzenia  z każdego menu jest klawisz [Backspace].

image.png.15e25fcdf50420f4488d6b49f13ee995.png

 

Oprócz komedy /trunk stopniowo będą dodawane komendy odpowiadającie za inne funkcje, takie jak sprawdzanie stanu konta, czy zakładanie maski. Jeżeli macie propozycje komend, które chcielibyście dostać napiszcie je pod tym postem.

Dodano kilka nowych aut, są nimi:

  • Feltzer
  • Huntley S
  • Vigero
  • Asterope
  • XLS
  • Schwartzer
  • Sabre Turbo Custom

Później zostanie dodany także Rapid GT Classic

image.png.b21d3720c303927fa83a7ca4a51a0fbe.png

 

W momencie pisania tego postu są zmieniane ceny nielegalnych zarobków, w założeniu mają być x1.5 bardziej opłacalne niż legalne prace dorywcze. Te natomiast zostaną ujednolicone, ich ceny z założenia mają być podobne i mają nie być głównym sposobem na zarobek. Głównymi najbardziej opłacalnymi pracami mają być te znajdujące się w Urzędzie.

W dalszym ciągu czekamy na Wasze Projekty In Character. Wszystkie projekty które zostaną zaakceptowane będą wdrażane w życie, gdy 13' doprowadzi skrypty do stanu w krótym będzie zadowolony z ich działania. Chcemy tym samym nie popełnić błędu z bagażnikami, gdy skrypt bardziej zbugowany niż użyteczny trafił na serwer.

Na czas majówki rozważamy także otwarcie serwera publicznie, kazdy będzie mógł wtedy wejść i spróbować gry na nim. Z tego powodu moderacja będzie bezlistosna dla osób łamiących regulamin, a osoby nieznajdujące się na Whiteliście zostaną pozbawione możliwości apelacji od kary. O wyniku rozważań poinformujemy Was na #ogłoszeniach

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...