Jump to content

Wressa

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wressa

  Problem z pieniędzmi.

  .
 2. Wressa

  Problem z pieniędzmi.

  Nie dostałem pieniędzy za Chevroleta Tahoe gdy był czas sprzedaży do 3 marca czy jakoś tak a samochód został usunięty już 22 lutego. W linku wiadomość do Administratora 22 lutego od którego nie dostałem odpowiedzi oraz wiadomość do moderatora który mi napisał że prawdopodobnie dostanę na konto.
 3. Wressa

  [CV] Enrico Colleti

  Informacje o danych (IC) Imię i Nazwisko: Enrico Colleti Wiek: 18 Miejsce Urodzenia: Włochy, Mediolan Miejsce Zamieszkania: Los Santos North Rockford Drive 56 Informacje o danych (OOC) Nazwa na serwerze: Wressa Wiek: 19 Wykształcenie Ukończone Liceum Medyczne w Mediolanie Ukończony kurs pierwszej pomocy Doświadczenie Staż w pogotowiu w Mediolanie (w ramach szkolnych praktyk) Języki Język Włoski - Bardzo Dobry Język Angielski - Bardzo dobry "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.18 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2018 Poz. 1000).” Coś o mnie Mam na imię Jakub, mam 19 lat. Chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się motoryzacją oraz grami. Czas który spędzam na wyspie to jest średnio od 3 do 4 godzin dziennie a w weekendy zdarza się że nawet do 14 godzin.
 4. Po pierwsze, jestem nowy w sprawie a nie na serwerze a to co ty napisałeś to jest kolejne łamanie regulaminu bo skoro mnie nie znacie IC to skąd będziecie wiedzieć kim ja jestem? Po drugie w roleplayu siedzę już ponad 4 lata więc wątpię żebyś mnie złapał że robię coś nie regulaminowego bo bardziej zależy mi na graniu RP niż na grindowaniu czy odwalaniu tak jak tobie.... Po trzecie naucz się kultury bo rzucanie do kogoś brzydkich słów ooc bo ktoś coś źle zrobił to nie jest fajna sprawa. Tak po czwarte to polecam przeczytać ci słownik języka polskiego, bo dziwne że ta "cyfra". Ups cyfra to nie jest 18 bo cyfra jest od 0-9. Ta liczba zgadzała się z ID poszkodowanej osoby. Bardzo dziwny zbieg okoliczności. Nie wiem po co się kłócisz się ze mną kolego jak napisałem w każdym punkcie co dokładnie zrobiłeś źle i wszystko jest czarno na białym. Podsumowując całość bo widzę że próbujesz się bronić tym że do niej celowałeś, stałeś najpierw z tyłu a potem z boku co postać IC mogła równie dobrze nie zauważyć, poza tym "nie poszanowanie życia"? Sam byś nie próbował uciekać jakbyś miał taką możliwość, ona nie szła na piechotę tylko jechała samochodem a to jest wielka różnica tym bardziej że ty nie stałeś przed nią tylko z tyłu czy tam z boku... Dobra, nie mam ochoty kłócić się z kimś kto nawet nie wie co to jest "cyfra"
 5. Witam, jestem nowy w tej sprawie, przejrzałem wszystkie dowody i przeczytałem wszystkie posty i moim zdaniem to koleżanka o nicku @Shepard028 powinna dostać tylko i co najwyżej upomnienie ponieważ to nie był jakiś duży błąd z jej strony, był on raczej wywołany stresem i nerwami niż brakiem RP. Wspominając zaś o panu pod nicknamem @Kopczyn I JV,, uważam że złamał on tyle razy regulamin iż powinien dostać od razu bana, ponieważ: 1. Przyjeżdżanie do warsztatu i mówienie do kogoś po nickname "Vertex" oraz brak chęci odegrania naprawy auta.- https://clips.twitch.tv/AlertBenevolentLouseKappaWealth 2. Skakanie i wywalanie się "dla beki" (bo tak to wyglądało) nie jest RP - https://www.twitch.tv/videos/265331505?t=05h23m47s 3. Grożenie w miejscu publicznym(u mechanika) oraz tekst "ciągnij drągala" też nie jest zbytnio RP - link wyżej wystarczy obejrzeć z 5 minut nagrania 4. Sprzedaż i rozmawianie o narkotykach itd. to też nie jest RP - link wyżej wystarczy obejrzeć z 5 minut nagrania 5. Bezsensowne taranowanie i strzelanie do innej osoby wbijając jej bw tuż pod komendą - https://www.twitch.tv/videos/265331505?t=05h35m01s 6. Brak powagi przy akcji i robienie z tego "beki" tak jakby robili to OOC dla zabawy - Link w punkcie 5 7. OOC w IC (koleś sprawdzał jej ID i mówił o tym na czacie głosowym łącząc ooc z ic) - https://www.twitch.tv/videos/265331505?t=05h36m56s 8. Wchodzenie na czyjegoś streama i rzucanie wyzwisk w jego stronę spowodowanych akcją RP - https://www.twitch.tv/videos/265331505?t=06h02m04s Moim zdaniem za tą akcję powinny być pociągnięte do odpowiedzialności wszystkie osoby które brały udział w wbijaniu bw pani @Shepard028, a @Kopczyn I JV w szczególności ponieważ jak panowie widzą popełnił on aż ponad 8 razy akcje które nie są zgodnie z zasadami RP. Chciałbym od razu zaznaczyć dla pana @Kopczyn I JV że cały post mam skopiowany i jak usuniesz temat (jeśli to możliwe bo nie wiem) to wrzucę temat w którym zgłoszę skargę na ciebie i dopilnuję żebyś dostał bana.
×
×
 • Create New...