Jump to content

xX2Kuba0Xx

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xX2Kuba0Xx last won the day on March 12

xX2Kuba0Xx had the most liked content!

Community Reputation

2 Świeżak
 1. xX2Kuba0Xx

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  No chcąc się rozwijać trzeba włożyć trochę pracy , a wiadomo wymyślać coś do starego mechanizmu to wiąże się z nie wypałem , jak chcecie stać w miejscu okej, ja dałem propozycje, która na pewno spodobała by się wielu to dobra, rozwijając pracę policjanta bo po stremach stwierdziłem że tak jest najwięcej cudów to administracja robi pod siebie a nie pod osoby które powinna zachęcić i większość ludzi na serwerze prowadzi gangsterkę bo inne pracę nie są rozwijane , gdzie w rzeczywistości rzadko kto jest gangsterem , pomyślcie chociaż z tymi podwyżkami , bo to naprawdę wiele wam w mechanizmie nie zajmie a będzie więcej ludzi aby legalnie pracować i chociaż będzie pół na pół. Widziałem też że własne działalności obsadzone są przez dziewczyny , co wy ? Na przykład kasyno albo komis , wiadomo administracja jest nad nimi bo przecież cywilowi nie dacie poprowadzić. Ja stwierdzam że administracja robi pod siebie serwer a nie pod osoby chcące grać na serwerze , a to by była lepsza reklama , niż rozwijanie jednej pracy w której to jesteście wy.
 2. xX2Kuba0Xx

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  Tak mam odpowiednią osobę do współpracy jako szefostwo działalności. Firma działała by z przystowaniem zasad prowadzenia pojazdu , czasem prowadzenia , na przykład po 5 zrobionych trasach należałoby zrobić przerwę godziną w grze , w tym czasie najlepsza by była kantyna dla kierowców gdzie by mogli odpocząć , wypić kawę itp. Przedewszystkim możliwość wynagradzania kierowców z większym doświadczeniem ,Średnio zaawansowanym oraz początkującym i ich pensja aby się robiła , dodatkowo premia za dbanie o pojazd , braku zdobywania mandatów karnych i dostawa na czas oraz angażowanie się w życie firmy.Firma miała by za zadnie zaopatrywanie sklepów , stacji tak jak to jest do tej pory.Ale chciałbym aby aby ludzi ciągło do tej pracy i tworzyć fajne RP. Różnego rodzaju plany strategiczne po przez spotkania w siedzibie firmy.Za duży plan biznesowy nie mogę stworzyć z obecnym mechanizmem ale to co by można było utworzyć z obecną zawartością to jest możliwe.
 3. xX2Kuba0Xx

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  To może jak nie chcecie sprywatyzować , to chociaż przy zbieraniu coraz większego doświadczenia wprowadzić podwyżki wynagrodzenia , na przykład po przejeździe 50 pełnych tras podwyżka z 100 $ na 150$ i do pewnego etapu , że max to na przykład 300 $
 4. xX2Kuba0Xx

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  Witam mam propozycje założenia firmy transportowej z możliwością tworzenia nowych miejsc pracy , czystego zarobku , jako pasjonat pracy kierowców zawodowych , samochodów ciężarowych i posiadającym samemu kategorię prawa jazdy CE.Moja propozycja jest taka aby zostać właścicielem takiej firmy i mieć zorganizowany sztab ludzi , który pozwoli zrobić klimat rodzinny w działalności.Firma nosiła by nazwę Los Santos Transport , w skrócie LS-T. Najlepiej by było jakby każdy kierowca mógł tworzyć własny upodobany wzór , dodatki , malowanie trucka.Spedycja miała by za zadanie zaopatrywać każde miejsce w Los Santos ale również i wykonywać specialne transporty na zlecenie przez rząd , przewozy gotówki w konwoju na przykład (ciekawe akcje mogły by wynikać).Fajnie by było jakby spedytor w firme mógł planować trasy dla kierowcy.Mam jeszcze parę pomysłów ale najpierw decyzja należy do was czy chcecie aby taka firma powstała?
×
×
 • Create New...