Jump to content

Kowalski

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

0 Świeżak

About Kowalski

 • Birthday 09/18/1992

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Kowalski

  [Propozycja]Biuro nieruchomości

  Jeśli zostanie dodany system nieruchomości to Twój pomysł będzie miał rację bytu.
 2. Kowalski

  Parę propozycji.

  2. Dobry pomysł. Mogłoby to działać tak jak taxi. Zamówienia NCP mogłyby być mieszane z zamówieniami graczy, a każdorazowe zamówienie właśnie od gracza będziemy akceptować klikiem. 3. Świetny pomysł, popieram. 4. Giełda to fajny pomysł, który sprawdzał się już nieraz na innych projektach. Sugeruję jednak, aby jej organizację powierzyć w ręce rządu, który we współpracy z lokalnymi służbami oraz stacją radiową przeprowadzałby całość. Sama giełda powinna odbywać się raz w tygodniu, lub rzadziej. 5. Fire Department ma sens tylko w sytuacji, gdy grają w niej osoby, które się nią fascynują. Nie skreślam nikogo, bo społeczność jest spora, a samych fanatyków zapewne znajdzie się kilku. Przy obecnej liczbie slotów i co najważniejsze - podejścia niektórych graczy do odgrywania wypadków, to FD nie ma w tym momencie większej racji bytu. W przyszłości oczywiście chętnie zobaczyłbym strażaków w akcji.
 3. Kowalski

  [PROPOZYCJA]Budka z Kebabem

  Pomysł dobry, ale czy nie znudzi Ci sie to po jakimś czasie?
 4. Kowalski

  Korporacja Taksówek

  Z gospodarczego punktu widzenia, pomysł jest dobry, ale czy jest sens tworzyć korporację, której cel zaniknie wraz z chwilą, gdy każdy dorobi się swoich pojazdów? Druga sprawa, to fakt, że na chwilę obecną mamy 32 sloty, więc klientów również mogłoby dość szybko zacząć brakować. Lepszym wyjściem w obecnej sytuacji będzie utworzenie linii autobusowej, skryptowej lub realnej, którą autobusy kierowane przez graczy mogłyby śmigać konkretnymi trasami. Skierowałbym się bardziej w tę stronę.
 5. Kowalski

  [PROPOZYCJA] Sprzedawcy samochodów.

  Jeśli tak to wygląda to okay. W każdym razie masz mój głos.
 6. Kowalski

  [PROPOZYCJA] Sprzedawcy samochodów.

  Pomysł salonu samochodowego jest dobry i z pewnością przyjmie się, jeśli odpowiednio się do tego zabierzecie. Nie robiłbym z tego jednak frakcji, a typowy biznes. Sam pomysł ma moje poparcie.
 7. Kowalski

  Przywitanie

  No cześć!
 8. Kowalski

  Witam

  Siema. Powodzenia!
 9. Kowalski

  Kowalski

  Cześć! Nie sądziłem, że zagram jeszcze na serwerach RP, ale 8 lat doświadczenia robi swoje, a chęć spróbowania swoich sił w nieco innych warunkach dodatkowo napawa mnie chęcią działania. Świetnie to wszystko wygląda i mam nadzieję, że zostanę na dłużej. Jeśli chodzi o plany, to tak jak na każdym innym serwerze w przeszłości, będę starał się ubiegać o ważne stanowiska w rządzie (jeśli takowy będzie) bo liderując rząd przez kilka lat, uznałem, że na tym znam sie zdecydowanie najlepiej. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
×
×
 • Create New...