Jump to content

M I K E

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

M I K E last won the day on November 16 2018

M I K E had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. M I K E

  [UB] M I K E

  SteamID: STEAM_0:0:43534007Nick OOC: M I K EWiek OOC: 21Nick IC: Mike SimmonsSerwer: WhitelistWhitelist: NieNick Admina: MintazData: 22.08.2018Powód bana: ?Nieokreślony?Opis sytuacji: Pewnego sierpniowego dnia, zmieniłem avatar oraz nick na discordzie. Był to avatar identyczny do avatara Mintaza a nick była to parodia Mintaza a brzmiała ona: "Miętus T69". Tak właśnie wyglądała sytuacja która sprawiła że zabrano mi wl, oraz zostałem zbanowany na discordzie serwera.
 2. Chciałbym też zauważyć że osoby które chcą złożyć skargę na Brzozę są typowymi grinderami którzy ciągle tylko zarabiają pieniądze. Brzoza z drugiej strony odgrywa akcje rp. Ja osobiście wolałbym aby na serwerze było 5 osób odgrywających rp niż 100 grindujących graczy którzy tylko znikają na robótki.
 3. Według mnie jest to zbędna skarga ponieważ gracz ten wnosi o wiele więcej na serwer niż niejeden gracz, zna doskonale regulamin i często udowadnia że świetnie nadaje się na serwer.. Wiele razy byłem świadkiem jego odgrywania rp i nie mam żadnych zarzutów.
 4. M I K E

  [UB] Cosher

  Proszę o unbana dla tego użytkownika, jest to dobry obywatel i myślę że nie będzie sprawiał więcej problemów.
 5. M I K E

  UnBan

  Osobiście znam te osoby i uważam że zasługują na kolejną szansę ponieważ, są to gracze którzy poświęcili wiele godzin na grę na tym serwerze i są odznaczające się w tłumie szarych graczy o których zapomina się po jednym spotkaniu. Takie osoby wnoszą dużo rozrywki na serwer i uważam że zostały osądzone zbyt surowo. Prosiłbym o UnBana dla tych graczy i to tyle z mojej strony.
×
×
 • Create New...